eTV Diss Savaşları 8. Bölüm - Oyun İçinde Oyun

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Süründürerek :ppp:
En sonki bölümde 19 beğeni almıştık :A şuan forumda olmayan 2 yarışmacımız ve kadrolu bir kaç seyircilerimiz eksik :T:

Sen yarışmacı olmaktan vazgeçtin galiba? Doğal halinle yarışsan bile @MEnes i geçerek sonuncu olmaktan kurtulursun bilesin:A
İmkansız, ben sonunculuğu kimselere kaptırmam. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İmkansız, ben sonunculuğu kimselere kaptırmam. :A
Farklı birşey yazmadım bende zaten :A

Ee bukadarmı? Bölüme dair tek kelimen yok. Dünkü MasacRE-'nin konusundaki o kaçırdığın mesaj içinde baştan salma yazı yazmıştın :ppp: :T:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bölümle ilgili fikirlerimi de yazacağım merak etme. :A
Tabi tabi. Ben demeseydim konu kapanmıştı :A
Deniz'in kutlama konusunuda kaçırdın galiba?
artık alışkanlık oldu, her kutlama konuda senin ismin geçiyor :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Dosi ve @kerem arasındaki liderlik yarışı bir hayli çekişmeli geçmiş gerçekten. Ama burun farkıyla kazanmışsın. Hem sunarım hem kazanırım demişsin resmen. :A

@DarkLegenD dostum hakkında dediklerine katılıyorum. Emoji kullanmaya başladıktan sonra o etrafına saçtığı farklı aurası kayboldu... Keşke eskisi gibi olsa, tekrar zirveye oynardı bence. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi ve @kerem arasındaki liderlik yarışı bir hayli çekişmeli geçmiş gerçekten. Ama burun farkıyla kazanmışsın. Hem sunarım hem kazanırım demişsin resmen. :A

@DarkLegenD dostum hakkında dediklerine katılıyorum. Emoji kullanmaya başladıktan sonra o etrafına saçtığı farklı aurası kayboldu... Keşke eskisi gibi olsa, tekrar zirveye oynardı bence. :A
Yani, sunuculuk görevimi az kötüye kullanıp birinci olabilmek için türlü oyunlara girmiş olabilirim :bhr: :A:A Bir daha böyle bir zirve imkansız olabilir. @destere bana en az 130 diss vermişti. 10 tanede @gözlemci :A kaybedeceğim iddialara asla girmem. Prensipim benim :A
senin 100 olmana 2 diss kalmış. Gönlü zengin biri verir umarım diss. Mesela @Forumdash Kendisi etrafa belleş diss vermekten söz ediyordu. Seni aklına sokalım onun :A

Kaçırmadım uygun zaman bulunca uğrayacağım aklımda yani. :A
Ay herşeyede uygun bir cevap :F

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yani, sunuculuk görevimi az kotüye kullanıp birinci olabilmek türlü oyunlara girdim :bhr: :A:A Bir daha böyle bir zirve imkansız olabilir. @destere bana en az 130 diss vermişti. 10 tanede @gözlemci :A kaybedeceğim iddialara asla girmem. Prensipim benim :A
senin 100 olmana 2 diss kalmış. Gönlü zengin biri verir umarım diss. Mesela @Forumdash Kendisi etrafa belleş diss vermekten söz ediyordu. Seni aklına sokalım onun :A

Ay herşeyede uygun bir cevap :F
O muhabbeti hatırlıyorum. Tüm koşullardan yararlanmıştın diss almak için. :A Senden gerçekten korkulur. :A Ben de bir şekilde 100 yapıp zirvede bırakacağım zaten. :A

Her zaman cevabım hazırdır, kaçmaz. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O muhabbeti hatırlıyorum. Tüm koşullardan yararlanmıştın diss almak için. :A Senden gerçekten korkulur. :A Ben de bir şekilde 100 yapıp zirvede bırakacağım zaten. :A

Her zaman cevabım hazırdır, kaçmaz. :A
101 olmanada ben katkı sağlarım zirven yalan olur :A
Ee yani korkun tabiki, o muazzam hafızam sayesinde kapmıştım dissleri :A Kanıtlayamayacağım iddialarada girmem ben :sunglasses::A

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
101 olmanada ben katkı sağlarım zirven yalan olur :A
Ee yani korkun tabiki, o muazzam hafızam sayesinde kapmıştım dissleri :A Kanıtlayamayacağım iddialarada girmem ben :sunglasses::A
100 iyidir, 101 gibi küsüratlı bir rakamı çok hoş karşılaşmayabilirim. :A

Hafıza önemli tabi. Detayları unutmamak gerekir hiçbir zaman. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
100 iyidir, 101 gibi küsüratlı bir rakamı çok hoş karşılaşmayabilirim. :A

Hafıza önemli tabi. Detayları unutmamak gerekir hiçbir zaman. :A
Bu detayı anlattığın için teşekkürler (101) :A
Bu hafıza ile unutmam ve zamanı gelince büyük bir zevkle uygulamaya geçeceğim :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@denizz19 @kerem @DarkLegenD @MasacRE- şok :A @Forumdash ve @MEnes pek şok olmaz :A
@dreamy @serhatt @xemrexxx @turkuazz @Aserat @destere
Tabi konunun kendisinede diss geldi o ayrı :T: :A
Screenshot_20190108-002957.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
eksta nasıl oluyor be? Yok ben kaydettim bir kere. Artık yarışmacısın :A MEnes bazen 0 bazen 2 alıyor. Onun gibi doğal olup takıl işte ama gönüllü olma kimseye :bağır:
Yukardaki bildirimlerini es geçme. Ben bir belge yayınladım, kerem'de etiketlemiş seni ve MasacRE-ninde alıntısı var:A
Hayır ben BONUS olacam banane yoksa sil beni listeden:A