Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Avengers: Infinity War (2018) Fragmanı

Türü:
Aksiyon, Macera, Bilimkurgu
Yönetmen: Anthony Russo, Joe Rosso
Senaryo: Stephen McFeely, Christopher Markus, Jim Starlin (comic book), Jack Kirby (comic book)

Oyuncular:
Robert Downey Jr.
Scarlett Johansson
Samuel L. Jackson
Chris Evans
Mark Ruffalo
Chris Hemsworth
Tom Holland
Benedict Cumberbatch
Çadwick Boseman
Joss Brolin

Filmin Özeti

Avengers ve müttefikleri dünyayı tek bir kişinin koruyamayacağı tehditlerden korumaya çalışırken, kozmik gölgelerden yeni bri tehdit geliyor: Thanos. Intergalaktik bir kötülük abidesi olarak, amacı 6 sonsuzluk taşının (sonsuz güce sahip ekipmanlar’ın) tamamını toplamak ve onları kendi deli fikirlerini tüm evren üzerinde gerçekleştirmek. Avengers’ın bu güne kadar savaştığı ve yaşadığı herşey bu güne kadar onları buraya getirdi. Ayrıca dünyanın ve evrenin kaderi hiç bu kadar tehlike altında olmamıştı.

1.Fragman (Orjinal)

1. Fragman Türkçe Dublaj:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Fragman muhteşem olmuş. Sıfır komiklik tamamiyle ciddiyet. Herkes perişan ve Thanos güçlü. Tam istediğim şeyler yaşanıyor.

ahenk

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
bugün orijinal dil olarak izledim gerçekten beklediğime deydi tek kelimeyle harika !

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragman muhteşem olmuş. Sıfır komiklik tamamiyle ciddiyet. Herkes perişan ve Thanos güçlü. Tam istediğim şeyler yaşanıyor.
Filmi bu akşam izledim gerçekten Yenilmezler serisinin en iyisi buydu bence :Z Hulk ve Thor son filmde gözümüz aramıştı tekrar görmek güzel oldu onları ve Örümcek Adamın da sürekli filmde artık yer alması iyi bu ergen oğlana gözümüzün alışması açısındanda iyi :A @Forumdash Benim en hoşuma giden Kaptan Amerika güçsüz olmasıydı çünkü son filmde izleyenleri çok rahatsız etti ne abartıyorlar şu karakteri neyseki ayar çekmişler bu filmde ve filmin en iyi yanı oydu :A :A :A

Filmi @Harunnn60 @mrt-06 @destere @xemrexxx @Sherlock @MasacRE- @dreamy @MEnes herkese öneririm önceki serileri izlemesende anlıyorsun zaten bu film yeni bir seri gibi başlıyor part 2 de Nisanda gelecekmiş :Z:Z:Z

Hani X Men Mısırlı tanrı düşmandı çok güzel olmuştu film @Harunnn60 burda da Farklı bir tanrı var ve gerçekten süper olmuş bilim kurgu sevenler koşsun :A
marvel-avengers-infinity-war-thanos-sixth-scale-figure-hot-toys-feature-903429-1.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Filmi bu akşam izledim gerçekten Yenilmezler serisinin en iyisi buydu bence :Z Hulk ve Thor son filmde gözümüz aramıştı tekrar görmek güzel oldu onları ve Örümcek Adamın da sürekli filmde artık yer alması iyi bu ergen oğlana gözümüzün alışması açısındanda iyi :A @Forumdash Benim en hoşuma giden Kaptan Amerika güçsüz olmasıydı çünkü son filmde izleyenleri çok rahatsız etti ne abartıyorlar şu karakteri neyseki ayar çekmişler bu filmde ve filmin en iyi yanı oydu :A :A :A

Filmi @Harunnn60 @mrt-06 @destere @xemrexxx @Sherlock @MasacRE- @dreamy @MEnes herkese öneririm önceki serileri izlemesende anlıyorsun zaten bu film yeni bir seri gibi başlıyor part 2 de Nisanda gelecekmiş :Z:Z:Z

Hani X Men Mısırlı tanrı düşmandı çok güzel olmuştu film @Harunnn60 burda da Farklı bir tanrı var ve gerçekten süper olmuş bilim kurgu sevenler koşsun :A
marvel-avengers-infinity-war-thanos-sixth-scale-figure-hot-toys-feature-903429-1.jpg
Sinemada İmax izledim bu filmi bana öneriyorsun. :A :A Güldüm doğrusu. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ben Avangers serisini baştan almalıyım. Kaçta kaldiğimi bile bilmıyorum. Deadpool 2 - Örümcek adam homecoming - Thor 3 filan hep duruyor bende:( İyi olmuş kaptan amerikanın gücsüz iktidarsız olması :A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kurduğum cümleyi anlamadın sanırım. Sinemada izledim bu filmi diyorum, hem de İMAX izledim diyorum. İzlediğim filmden ufkum nasıl açılacak. :A Tüm Marvel filmlerini sinemada izliyorum ben nerdeyse. :A
Elit sıvacı diye boşuna demiyoruz elit bir kelime kullandı herhalde :F :F :F

Aaa iyiya Nisanda çıkacak olanıda sinemada izlersin ozaman yorumlarını eksik etme ilk öncü olarak sen yap :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Avangers serisini baştan almalıyım. Kaçta kaldiğimi bile bilmıyorum. Deadpool 2 - Örümcek adam homecoming - Thor 3 filan hep duruyor bende:( İyi olmuş kaptan amerikanın gücsüz iktidarsız olması :A:A
Ben Yenilmezler 1 ve Kağtan Amerikada olan savas olan son filmlerini defacalarca izledim ama bunu yeni izledim ayrıca Yenilmezler 2 izlememişim onuda bakıcam :A :A :A

Thor serisine başlayacam bende onun hiçbir filmini izlemedim :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ciddi anlamda mı sordun? Gerçekten İmax kelimesinin ve bu sinema deneyiminin nasıl bir şey olduğundan haberin yok mu? Bence vardır bana yem atmışsındır. Yoksa da Google amcaya sorabilirsin. :A

Aaa iyiya Nisanda çıkacak olanıda sinemada izlersin ozaman yorumlarını eksik etme ilk öncü olarak sen yap :A :A :A
Bazı filmler İmax'te izlenmeli. Aldığın haz bambaşka boyuta çıkıyor. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ciddi anlamda mı sordun? Gerçekten İmax kelimesinin ve bu sinema deneyiminin nasıl bir şey olduğundan haberin yok mu? Bence vardır bana yem atmışsındır. Yoksa da Google amcaya sorabilirsin. :A

İmax konusunda Ankara ve İstanbul dışında toplumca cahil kaldık :A İzmir'de bile bir tane var düşünün yani. O da bana aşırı uzak mesafede. O yüzden Dark ciddi olabilir bu konuda :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İmax konusunda Ankara ve İstanbul dışında toplumca cahil kaldık :A İzmir'de bile bir tane var düşünün yani. O da bana aşırı uzak mesafede. O yüzden Dark ciddi olabilir bu konuda :A
Gerçekten üzüntü duyarım eğer ciddiyse. Onun adına değil ülke sinemamızın leşliği adına. Ve tabi izleyiciler o zevkten mahrum kaldıkları için de ayrı üzülürüm. :A Ben 5 10 arası İmax gitmişimdir, çok başka bir tadı oluyor ve fiyatı tabii. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gerçekten üzüntü duyarım eğer ciddiyse. Onun adına değil ülke sinemamızın leşliği adına. Ve tabi izleyiciler o zevkten mahrum kaldıkları için de ayrı üzülürüm. :A Ben 5 10 arası İmax gitmişimdir, çok başka bir tadı oluyor ve fiyatı tabii. :A
Valla işte İzmir'e geçen sene mi ne gelmiş 1 tane düşün yani. Türkiye'nin 3. büyük şehri bu. İzmir'e bile daha yeni geliyorsa diğer şehirlerde olduğunu hiç zannetmiyorum :A Ben de henüz izlemedim hiç. Belki sonraki Avengers filmine giderim İmax'e, her film için çekemem o kadar yolu :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Valla işte İzmir'e geçen sene mi ne gelmiş 1 tane düşün yani. Türkiye'nin 3. büyük şehri bu. İzmir'e bile daha yeni geliyorsa diğer şehirlerde olduğunu hiç zannetmiyorum :A Ben de henüz izlemedim hiç. Belki sonraki Avengers filmine giderim İmax'e, her film için çekemem o kadar yolu :A
Komedi gibi ya. Cinemaximum leşi o kadar para almayı biliyor her biletten ama 2018 yılına kadar İmax getiremiyor demek koca İzmir'e. Gerçekten büyük rezillikmiş. :A Ama tavsiye ederim, Avengers Endgame kesinlikle İmax izlenmeyi hak ediyor. Ben 1 ay öncesinden almıştım biletimi İnfinty War'da. Yoğun bir ilgi oluyor zor bulunuyor bilet. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

En son 2007 de Örümcek Adam 3 filmini sinemada izlemiştim :F 12 yıldır sinema nasıldır bilmyorum :A :A :A @MasacRE- @DarkLegenD @Harunnn60 @xemrexxx

Ama bu filmin devamı için gidilir aslında :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Herkesi kendisi gibi fularlı elit sanıyor :A :A :A @DarkLegenD