MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Komedi gibi ya. Cinemaximum leşi o kadar para almayı biliyor her biletten ama 2018 yılına kadar İmax getiremiyor demek koca İzmir'e. Gerçekten büyük rezillikmiş. :A Ama tavsiye ederim, Avengers Endgame kesinlikle İmax izlenmeyi hak ediyor. Ben 1 ay öncesinden almıştım biletimi İnfinty War'da. Yoğun bir ilgi oluyor zor bulunuyor bilet. :A
Evet madem o kadar büyük bir fark var, gidilebilir gibi özel filmlere :D Oha 1 ay ne ya ben hep 10-15 dakika kala gişeden alır girerim filme :A Ama yoğun olmayan saatlerde bu tabi, filmine göre de değişiyor. Haftasonu akşam falan bulunmaz tabi normaldir :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En leş Örümcek Adam filmi :A Onu ben de sinemada izlemiştim bu arada. Ama ondan sonra da baya bir gittim sinemaya. Giresun'a gelmiyor mu filmler yoksa :A
2 ve 1 serilerinin gerisinde ama oda güzeldi tabi düşmanlar boldu ama Venomun yeterince güçlü ve görkemli işlenmemesi eleştiri almıştı filmin yapımısı ben istemeyerek hayranlar istiyor diye Venomu işledim oyüzden iyi yazamadım vsyle demişti :F

Bizim ilçede yok Giresuna 1 saat mesafe var oraya gitmeye insan üşeniyor :F Ev ortamınıda daha çok seviyorum nete düşünce izliyorum işte zahmetsiz :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçekten üzüntü duyarım eğer ciddiyse. Onun adına değil ülke sinemamızın leşliği adına. Ve tabi izleyiciler o zevkten mahrum kaldıkları için de ayrı üzülürüm. :A Ben 5 10 arası İmax gitmişimdir, çok başka bir tadı oluyor ve fiyatı tabii. :A

Imax bambaşka bir deneyimdir, özellikle Avengers gibi filmlerde muhteşem bir deneyim sunuyor. Saygıdeğer adaşımın dediği gibi, Marvel filmlerini ve bazı bilim kurgu filmlerini Imax izlemeye çalışıyorum ben de. İmkanınız varsa mutlaka o deneyimi yaşayın. :A Yalnız Türkiye’nin üçüncü büyük ili olan İzmir’de yalnızca bir salonda Imax olması aşırı saçmaymış. Cinemaximum anca mısırlı kampanyalar yapsın. :A @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Imax bambaşka bir deneyimdir, özellikle Avengers gibi filmlerde muhteşem bir deneyim sunuyor. Saygıdeğer adaşımın dediği gibi, Marvel filmlerini ve bazı bilim kurgu filmlerini Imax izlemeye çalışıyorum ben de. İmkanınız varsa mutlaka o deneyimi yaşayın. :A Yalnız Türkiye’nin üçüncü büyük ili olan İzmir’de yalnızca bir salonda Imax olması aşırı saçmaymış. Cinemaximum anca mısırlı kampanyalar yapsın. :A @MasacRE-
Valla öyle dediğin gibi, adamların derdi başka. İzleyici umurlarında mı sanki. Yalnız düşününce Recep İvedik'lerin rekorlar kırdığı ülkenin neyine imax diyesim geliyor :A Bu süper kahraman filmleriyle falan yavaş yavaş toparlanıyor durum ama, onlara olan ilgi ile imax'ler arttırılabilir :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Filmi bu akşam izledim gerçekten Yenilmezler serisinin en iyisi buydu bence :Z Hulk ve Thor son filmde gözümüz aramıştı tekrar görmek güzel oldu onları ve Örümcek Adamın da sürekli filmde artık yer alması iyi bu ergen oğlana gözümüzün alışması açısındanda iyi :A @Forumdash Benim en hoşuma giden Kaptan Amerika güçsüz olmasıydı çünkü son filmde izleyenleri çok rahatsız etti ne abartıyorlar şu karakteri neyseki ayar çekmişler bu filmde ve filmin en iyi yanı oydu :A :A :A

Filmi @Harunnn60 @mrt-06 @destere @xemrexxx @Sherlock @MasacRE- @dreamy @MEnes herkese öneririm önceki serileri izlemesende anlıyorsun zaten bu film yeni bir seri gibi başlıyor part 2 de Nisanda gelecekmiş :Z:Z:Z

Hani X Men Mısırlı tanrı düşmandı çok güzel olmuştu film @Harunnn60 burda da Farklı bir tanrı var ve gerçekten süper olmuş bilim kurgu sevenler koşsun :A
marvel-avengers-infinity-war-thanos-sixth-scale-figure-hot-toys-feature-903429-1.jpg
Ben bu Marvel evrenine bir iki film hariç uzağım nasıl başlayacağım hiç bilmiyorum Çiğdem, sen X-Men evrenini izledin ohh ne güzel. Disney , fox'u satın aldı zaten x-meni de ilerde Marvel'a katar.

Nasıl nereden başlayacağız sen bir liste yapsan.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben bu Marvel evrenine bir iki film hariç uzağım nasıl başlayacağım hiç bilmiyorum Çiğdem, sen X-Men evrenini izledin ohh ne güzel. Disney , fox'u satın aldı zaten x-meni de ilerde Marvel'a katar.

Aaa gel seni Marvele sokalım :A :A :A Oscar etkinliğinden ayrı Superman filmlerini izlettireyim sana izlediklerimi bende tekrar izlerim , izlemediklerime birlikte izleriz zaten öyle bir planım vardı :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa gel seni Marvele sokalım :A :A :A Oscar etkinliğinden ayrı Superman filmlerini izlettireyim sana izlediklerimi bende tekrar izlerim , izlemediklerime birlikte izleriz zaten öyle bir planım vardı :A :A :A
Olur izleyelim özelden konuşuruz :A
Haziranda sanırım X-Men'i son filmi çıkacak :A Heyecan var mı:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olur izleyelim özelden konuşuruz :A
Haziranda sanırım X-Men'i son filmi çıkacak :A Heyecan var mı:A
Aaa şu çıksın evet sankı 2 yıldır onun çıkıcağını söylüyor gibisin :A :A :A

Liste atarım ordan ben sana tabi neleri izlediğini önce soracam senin hiç izlemediklerin olsun hep :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Herkesi kendisi gibi fularlı elit sanıyor :A :A :A @DarkLegenD
Elitizmin sonuna kadar savunucusu olacağım, and olsun. :A

Evet madem o kadar büyük bir fark var, gidilebilir gibi özel filmlere :D Oha 1 ay ne ya ben hep 10-15 dakika kala gişeden alır girerim filme :A Ama yoğun olmayan saatlerde bu tabi, filmine göre de değişiyor. Haftasonu akşam falan bulunmaz tabi normaldir :A
Büyük filmlerde İmax bileti bulmak bir hayli zor oluyor. Ve Endgame'i düşününce beklemeyen insan sayısı çok azdır. Bileti erken almakta fayda var. :A

Teknik açıdan kaliteli filmlerde müthiş oluyor İmax. Dunkirk'de gitmiştim en son. Sesin önemli olduğu bir filmdi, bayaaa iyiydi doğrusu. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Superman Marvel değil bir kere DC, Çiğdem'i dinlersen yandın :A Ben söyleyeyim size. Filmlerin çıkış tarihine göre izleyecekseniz ilkine göre, olayların zaman sırasına göre izleyecekseniz ikincisine göre izleyeceksiniz :A

sub-buzz-10855-1531712785-6.jpg

sub-buzz-22094-1531712809-5.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Superman Marvel değil bir kere DC, Çiğdem'i dinlersen yandın :A Ben söyleyeyim size. Filmlerin çıkış tarihine göre izleyecekseniz ilkine göre, olayların zaman sırasına göre izleyecekseniz ikincisine göre izleyeceksiniz :A

sub-buzz-10855-1531712785-6.jpg

sub-buzz-22094-1531712809-5.jpg
40 tane film mi.:astonished: Sorsan 5-6 tane izlemişimdir en fazla. :A

Superman, Batman ve tayfası DC'nin biliyorum onu. :A onların filmlerine baktım ama Marvel'e uzak kaldım. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
40 tane film mi.:astonished: Sorsan 5-6 tane izlemişimdir en fazla. :A

Superman, Batman ve tayfası DC'nin biliyorum onu. :A onların filmlerine baktım ama Marvel'e uzak kaldım. :A
40 değil be 20 film :F: Hiç mi bakmadın hepsi aynı onların :A İlk fotoğrafta filmleri çıkış tarihine göre sıralamışlar, ikincisinde evrende geçen olayların zaman sırasına göre :A Şöyle örnek vereyim Kaptan Amerika 5. çıkan filmmiş ama aslında hepsinden önce ilk orada başlıyor olaylar. O yüzden diğer listede 1. sırada :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
40 değil be 20 film :F: Hiç mi bakmadın hepsi aynı onların :A İlk fotoğrafta filmleri çıkış tarihine göre sıralamışlar, ikincisinde evrende geçen olayların zaman sırasına göre :A Şöyle örnek vereyim Kaptan Amerika 5. çıkan filmmiş ama aslında hepsinden önce ilk orada başlıyor olaylar. O yüzden diğer listede 1. sırada :D
Hhaha 2 tane atmışsın bende 40 tane zannettim :F Sen beni şaşırttın bu sefer kabul et. :A