Netflix Daredevil - Dizi Yorumları

Biz sezonu bitirince yeni yayınlayacaklar yanı çok hızlılarmış :A :A :A
Ya bu arada izlerken fark ettin mi küfür ederlerken ses çıkmıyor sansürlüyorlar, Umarım fark etmişsindir :D Artık kablolu kanallara alışmışız küfürlere filan , şimdi ulusal bir kanalın dizisini izleyince garipsedim :A Netflix şimdi dayar küfürleri sonra şey sahnelerini 2.sezonda. :A

Ya bu arada izlerken fark ettin mi küfür ederlerken ses çıkmıyor sansürlüyorlar, Umarım fark etmişsindir :D Artık kablolu kanallara alışmışız küfürlere filan , şimdi ulusal bir kanalın dizisini izleyince garipsedim :A Netflix şimdi dayar küfürleri sonra şey sahnelerini 2.sezonda. :A
Aaa yok fark etmedim :A :A :A

Çok büyük eksiklik olmuş :A :A :A

you 1x6
Baya iyi bir bölümdü. :D

Çok şükür Peach manyağından kurtulduk. :Z Kafayı yemiş resmen. :A Bide kızı öpüyor sonra yok ilk sen beni öptün filan dedi. :F Beckte anladı sonunda bunun manyak olduğunu. :A
Bölümde en komik bulduğum sahne Joe'nn tuvaletini yapması sonra onu kavanoza koydu. :A Oradan başına bela alacak kesin.:A Bide Peach yatakta sevişirken joe'nin tüm bunlara mağruz kalması. :A

@Çiğdem- @kerem @xemrexxx
O değilde kavanozdan da birşey çıkmadı. :A

7.Bölüm son 3 bölüm kala ortalık karıştı yine @Harunnn60 @xemrexxx @kerem :A :A :A
Adam bu seferde piskoloğa kafayı taktı yeni kurban hemen peşine düştü :A Ama adam son anda kurtuldu niyetinin iyi olduğu anlaşılınca :F

Sarısın ecünnüyle ayrıldı bir arap ecünnüyle yattılar ama yine aklında sarısın ecünnü var ayrıca eski sevgilisine ne olmuş oda soru işareti bakalım :A
Afrikan kıza arap ecünnü diyor. :F:F @Harunnn60 @xemrexxx

1x7

Güzel bir bölümdü. Geçen bölümden sonra hedef kim diyordum tak getirdiler yeni kurbanı. :A

Şimdide terapiste taktı kafayı Joe. :A Ama bölüm ortalarında adamın zararsız olduğunu anladı.:A

Beck yine kendince triplere girdi. Yok beni nasıl araştırırsın filan kızım sen önce kendine çeki düzen ver. :A Joe'da şaşırttı beni o kadar beck diye yanıp tutuşuyordu hayret :A

@Çiğdem- @kerem @xemrexxx
Joe, Beck malını bıraksaydı keşke. Afrikan kadın tam ona göreydi. :A