Netflix Daredevil - Dizi Yorumları

Dedi ve her gün bir türk dizisi izliyor. :A :A @xemrexxx @kerem
Senede 5 i geçmiyor 3-4 maksimum Çarpışmaya kadar 3 izliyordum şuan 4 :A :A :A Magazin gündüz programları zaten izlemiyorum aa eski türk dizilerinin tekrarlarını izliyorum eskiden dramları bende çok izlerdim 2010 dan önce tabi :A :A :A

@xemrexxx hala 7.bölümde bekliyorsa eğer yarın birlikte 7 i izliyoruz :Z:Z:Z

Benimde Joe hakkında çok şaşırdığım şey var. Adam zeki evet ama bazen öyle şeyler yapıyor ki yani bunu senarist mi yapıyor yoksa romandan mı direk almışlar bilmiyorum ama

o saati takması, kavonoza çişini yapması sonra onu öylece ortada bırakması , ortalık yerde kıza taşla vurması filan.(b) :F
cuma olsun:A

Ne varmış ayoll sapık konuşan bir fok düşün tuhaflık neresinde :A :A :A @xemrexxx @Harunnn60
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif
Normalliğin zirvesi bu, başka söze ne hacet. :A

6.Bölüm vlla 5 ve 6 çok iyiydi :Z:Z:Z @Harunnn60 @xemrexxx @kerem
Adamın başına gelmedik kalmadı ayoll araba kazasıda geçirdi :F Ama hala derdi sarısın ecünnü :A

Yatak altında saklandığı sahneler komikti şu arap ecünnü gerçekten rakibiymiş adamın :A Gebermesi iyi oldu ama bu kadar zeki bir adam o saati neden takar gerçi senaristin hatası bu :A :A :A
Peach'in ölmesine üzülmedin mi? :A

7.Bölüm son 3 bölüm kala ortalık karıştı yine @Harunnn60 @xemrexxx @kerem :A :A :A
Adam bu seferde piskoloğa kafayı taktı yeni kurban hemen peşine düştü :A Ama adam son anda kurtuldu niyetinin iyi olduğu anlaşılınca :F

Sarısın ecünnüyle ayrıldı bir arap ecünnüyle yattılar ama yine aklında sarısın ecünnü var ayrıca eski sevgilisine ne olmuş oda soru işareti bakalım :A

1x7

Güzel bir bölümdü. Geçen bölümden sonra hedef kim diyordum tak getirdiler yeni kurbanı. :A

Şimdide terapiste taktı kafayı Joe. :A Ama bölüm ortalarında adamın zararsız olduğunu anladı.:A

Beck yine kendince triplere girdi. Yok beni nasıl araştırırsın filan kızım sen önce kendine çeki düzen ver. :A Joe'da şaşırttı beni o kadar beck diye yanıp tutuşuyordu hayret :A

@Çiğdem- @kerem @xemrexxx

1x7

Güzel bir bölümdü. Geçen bölümden sonra hedef kim diyordum tak getirdiler yeni kurbanı. :A

Şimdide terapiste taktı kafayı Joe. :A Ama bölüm ortalarında adamın zararsız olduğunu anladı.:A

Beck yine kendince triplere girdi. Yok beni nasıl araştırırsın filan kızım sen önce kendine çeki düzen ver. :A Joe'da şaşırttı beni o kadar beck diye yanıp tutuşuyordu hayret :A

@Çiğdem- @kerem @xemrexxx
Tehrike yine geçmiş değil bakarsın ansızın kafasına çekiçle vururkan görürüz ne olur ne olmaz tehrike yaratmasın diyerek :F :F :F