Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,231
Puanı
280
Nöbet'te ayrılık kararları :
- Cahit Kayaoğlu ayrıldı Pana Film ve Show Tv ortak kararı yüzünden
- Selahattin Sancaklı ayrılması Pana Film kararı
- Cahit yerine Ertan Saban veya Orhan Kılıç da olabilirmiş

Bu arada Çukur Haziran sonu bitiyor ! Show Tv ise Eylül 2019 için Kurtlar Vadisi Kaos'u planlıyor !

@Doğu @ömer karataş @-KADİR-- @Emin Özaltun @vadikızı @takas @Çiğdem-

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Bu arada Çukur Haziran sonu bitiyor ! Show Tv ise Eylül 2019 için Kurtlar Vadisi Kaos'u planlıyor !

:ZOrhan Kılıç gelsin çok isterim yaa

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Videosunu görmüştüm açtığın haberin vadi bitmedi diyemem demişti Necati şaşmaz kafasında birşeyler var demek ki bakalım ne yapacak cahitide ertuğrul şakarıda diziden çıkardığına göre vadi ile ilgili yakın zamanda gelişmeler olacak gibi

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165

Cahit ile neden ayrıldıki :) Haberin doğru oldugunu pek düşünmüyorum

Çukur dizisi reytingleri çok iyi gidiyor ve 2 sezonluk daha senaryo çıkar o diziden final yapacaklarını sanmıyorum kolay kolay. Gerçi belli olmaz onların işi Ay Yapım tadında bırakmayı seviyor dizileri.

Haber doğruysa işler karışmış demektir zaten Cahit ve Canpolat ile ayrılmışken bir Raci Şaşmaz barışması fena gitmez :)

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,231
Puanı
280

Çukur dizisi reytingleri çok iyi gidiyor ve 2 sezonluk daha senaryo çıkar o diziden final yapacaklarını sanmıyorum kolay kolay. Gerçi belli olmaz onların işi Ay Yapım tadında bırakmayı seviyor dizileri.

Haber doğruysa işler karışmış demektir zaten Cahit ve Canpolat ile ayrılmışken bir Raci Şaşmaz barışması fena gitmez :)

Sen de görüyorsun ki abi ne dediysem doğru çıkar :) KV Darbe Vatan olunca ben söyledim falan Kanal D görüşmesi oldu ben söyledim TRT1 görüşmesidir vesaire.. :D Kısacası, tam olarak Show Tv Eylül ayına tamam Haziranda Çukur bitsin, Eylülde Vadiyi yapalım demedi.
Sadece geçenlere Necati Şaşmaz Nöbet için Show Tv'ye gittiğinde Show demişki kadroyu değiştirin çünkü iki taraf prestij adına yeniden dönüş yapmak istiyor sektöre özellikle de Pana.
Ondan sonra Cahit falan çıkmış işte.
Show Tv ise demişki bakalım Haziran ayında Çukur bitsin bir ihtimallede ondan kalan bütçe ile Vadi'yi düşünebiliriz. :)
Ama Çukur haziranda bitiyor bunu söylebilirim.
@Emin Özaltun @vadikızı @Doğu @takas @ömer karataş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Bence Çukurdan 2 sezon daha iş çıkmış bu sezon son sezon olur diye düşünüyorum :D

Sen de görüyorsun ki abi ne dediysem doğru çıkar :) KV Darbe Vatan olunca ben söyledim falan Kanal D görüşmesi oldu ben söyledim TRT1 görüşmesidir vesaire.. :D Kısacası, tam olarak Show Tv Eylül ayına tamam Haziranda Çukur bitsin, Eylülde Vadiyi yapalım demedi.
Sadece geçenlere Necati Şaşmaz Nöbet için Show Tv'ye gittiğinde Show demişki kadroyu değiştirin çünkü iki taraf prestij adına yeniden dönüş yapmak istiyor sektöre özellikle de Pana.
Ondan sonra Cahit falan çıkmış işte.
Show Tv ise demişki bakalım Haziran ayında Çukur bitsin bir ihtimallede ondan kalan bütçe ile Vadi'yi düşünebiliriz. :)
Ama Çukur haziranda bitiyor bunu söylebilirim.
@Emin Özaltun @vadikızı @Doğu @takas @ömer karataş

Kadroyu değiştirin demekle iyi demiş bence vadiden değilde farklı oyuncular olmalı bu dizide :D

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Birisi böyle bir yorum atmış mantıklı geldi banada. Ordan gelen gelirle belkide Vadi'yi çekerler reytinglere göre tabikide :)

" Arkadaşlar Necati Şaşmaz, Ertuğrul Şakar, Cahit Kayaoğlu ve Yönetmen Selahattin Sancaklı Kurtlar Vadisi devam edeceği için nöbet dizisinde yoklar. Necati Şaşmaz kendisi açıkladı :) "

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Birisi böyle bir yorum atmış mantıklı geldi banada. Ordan gelen gelirle belkide Vadi'yi çekerler reytinglere göre tabikide :)

" Arkadaşlar Necati Şaşmaz, Ertuğrul Şakar, Cahit Kayaoğlu ve Yönetmen Selahattin Sancaklı Kurtlar Vadisi devam edeceği için nöbet dizisinde yoklar. Necati Şaşmaz kendisi açıkladı :) "
Nerde açıklamış aga?