eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Tatlım ben jüri başkanıyım artık, yarışmacı olmakla ilgilenmiyorum. Tüm sezonların şampiyonu olarak. :A
Fok başkan @destere seni desteresiyle keser ayoll :A @sokak sanati @xemrexxx İle zaten zor uğraşıyor bir de daha Harunda gelecek adama cinnet geçirttircez eskiden tek di :A :A :A

Saysmfa sayısına bakar mısın, tam 22 sayfa oldu. Millet beni kutlamak için sıraya giriyor resmen. Kıskanma. :A
millet kaçtıkça sülük gibi yapışıyorsun hanı beni kutlamadın beni kutlamadın artık illahlah dedirtiyorsun mecburen kutlayıp kurtulmaya çalışıyorlar bu sayfanın yüzde doksanıda senin elem kederinle beni kutlayın diyen yalvarışlarınla doludur :)

Alamancı @kerem e verelim @MasacRE- den zaten yiyecek ama en azından fok başkanı kandırır kliplerdeki ecünnülerle :A :A :A

İlk 30 saniyeyi izlesen zaten tam puanı verirdin :A :A :A @serhatt @xemrexxx

@destere ılk 30 saniyede hararet yapar:A

ilk 30 saniye değilde hanı senkronize bir şekilde bir bacağı diğerine atıyorlar ya orda kafam otomatiğe takılmış gibi bir aşağı bir yukarı çıkıp iniyor:) ama birşey yakalayamadım :)

Bir gün gözüne oklava sokacam onunda bakalım ne zaman @destere :A :A :A
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

göze ve göze oklava olmaz :) insanı sakat bırakır bence oklavayı dikine değilde yatay bir şekilde kullanki darbeler karşıdakini fazla rencide etmesin :)