eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Selamlarımı ilet. Şampiyon falan olamazsın demişti. Gördük şimdi kimin şampiyon olduğunu. :A @destere
@Bully haini olmasa zaten yalı kazığı @Maskeli Fedai ile birlikte zafere koşardı sırf o dışardan destekleyen hain bully yüzünden yalı kazığına oy atmak içimden gelmedi :) kimbilir kaç kişi bu yüzden yalı kazığından vazgeçmiştir :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully haini olmasa zaten yalı kazığı @Maskeli Fedai ile birlikte zafere koşardı sırf o dışardan destekleyen hain bully yüzünden yalı kazığına oy atmak içimden gelmedi :) kimbilir kaç kişi bu yüzden yalı kazığından vazgeçmiştir :)
Zaten bütün diziyi çektiler hemen hemen, en kötü hapisteyken izler bölümlerini bir şey olmaz :A
Selamlarımı ilet. Şampiyon falan olamazsın demişti. Gördük şimdi kimin şampiyon olduğunu. :A @destere
Şimdi Bully un son kalan herifinide birisi seçmesi lazım @MasacRE- in düşündüğüde oymuş laf aramızda :A :A :A
maxresdefault.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
@Bully ilk sezonum olmasından küçümsedi şampiyon olacağımı hiç tahmin etmezdi. @Çiğdem- 'e tepkisini soruyorum, yok efendim ben söylemem diyor. Sanırsın dünyanın sırrı. :A