Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Marvels-Daredevil-netflix-600x345.jpg

Ünlü yapım şirketi Marvel'ın Netflix için hazırladığı dizilerden olan Daredevil'ın merakla beklenen üçüncü sezonu başladı.

Bir Netflix klasiği olarak tüm bölümleri aynı anda yayınlanan diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Olmaz şimdi korku dizisini izleyeceğiz laf ağızdan bir kere çıkar :A Hem Daredevil'i ben de izleyebilirim ama önce ilk 2 sezonu izlemem için biraz beklemeniz lazım beni :A @destere
Aaa imdatımıza yetişti :Z:Z:Z

Kütük @MasacRE- korku dizisini izlesin :A Biz Daredeviliizi izleyelim @destere
:A :A :A
önce huntingli korku dizisini izleriz sonra daradevill e geçeriz bunuda karen hatrına izleyeceğim zaten :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olmaz şimdi korku dizisini izleyeceğiz laf ağızdan bir kere çıkar :A Hem Daredevil'i ben de izleyebilirim ama önce ilk 2 sezonu izlemem için biraz beklemeniz lazım beni :A @destere
önce huntingli korku dizisini izleriz sonra daradevill e geçeriz bunuda karen hatrına izleyeceğim zaten :)
Netflix’ten 3. sezonun tüm bölümlerini indirdim, izlenmeyi bekliyor. :Z

Aaa ozaman Kasımda @Harunnn60 dönünce izleriz @Sherlock sende beklemeye devam et :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yarım yamalak kalan dizilerim var hala :A :A :A
olsun önce korkuyu izleyelimde sonra sırayla hepsini temizleriz nasıl olsa benimde senle farklı bir çok dizim var onları tek izlemek mecburiyetindeyim :,)
ama kaliteli korku kırk yılda bir gelir o yüzden korku dizisini birlikte izlememiz lazım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi bakalım ben bismillah diyeyim sizde başlayın @Harunnn60 @destere :A :A :A

Dizi Defendersin sezon finalinin devamından başlıyor o açıdan iyi ki izlemişiz o diziyi çünkü sadece Deredevil izleyenler bir şey anlamamış :F

1.Bölüm
Bölüm Deredevilin 1.sezonunu hatırlattı bana durağan başladı :A Matt nasıl kurtuldu malum Defenderste ağır yaralanmıştı papaz onu nasıl kurtardı onu gördük :A

Deredevil olmayı bırakıyorum dedi yine o şapşal siyah maskesini taktı şunu çöpe atsada kurtulsak hiç yakışmıyor :A Dizinin en iyi yanı Şişko Fisk döndü :Z Bir adama anlaşma teklif etti yeni düşman yerine Fisk aktif olsun daha iyi :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x1

Evet biraz durgun gibiydi ama sezon içinde bazı bölümler böyle oluyor alıştık artık.:A
Kiliseye gitttiğin de acaba annesi ile karşılaşmıyor muydu sanki geçen yıllarda ben öyle bir yazı okumuştum.Çünkü Daredevil'in annesini hiç göremedikte. :D

Fİsk çıksın artık hapishaneden. :Z Yine bu sezon olmasına çok sevindim. :A Adam baya heyecan katıyor diziye. :A

@destere @Çiğdem- @Sherlock @Forumdash @MasacRE-