Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ordaki sarışın kız dizinin bakılacak tek kız adayı :) benimde gözüme bayağı hoş göründüde bir türlü yorumlayamadım :)
Evet o benim de dikkatimi çekti zaten, sen nasıl bu kız hakkında bir şeyler yazmadın diye epey şaşırdım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x6

Şeytan çocuk kafese kapatıldığından dolayı epey sinirlenmiş, intikamını alacak galiba teker teker. Ruth'dan başladı işine :A Ayrıca avukatın onu götürdüğü hastanede de yangın çıkmış ölenler olmuş. Bunca olaydan sonra güçleri varmış gibi görünüyor ama bilerek mi bilmeyerek mi yapıyor bunları anlayamadım.

Henry de daha önce de gördüğü adam ile çocukla ormanda karşılaştı. Çocuğun hal ve hareketleri korkuyor gibiydi bir şeylerden. Adam da sağırım ayağına numaralar çekip en son tıktı Henry'i sessiz yere. Orada dinlesin etrafı bakalım doğru mu söylüyormuş adam yoksa uyduruyor mu anlarız :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet o benim de dikkatimi çekti zaten, sen nasıl bu kız hakkında bir şeyler yazmadın diye epey şaşırdım :A
şeytan oğlan cıbıl vaziyette sarışının uzandığı kanepeye doğru bamyayı sallayarak ilerliyordu :) sonra noldu o kısmı tam çözemedim o iş olmuşmudur olduysa sarışın şeytanamı hamile olacak olmadıysa nasıl olmadı yoksa şeytan oğlan bizim @serhatt gibi bamya özürlümü ?:)
insanın aklına bin türlü şey geliyor o sahneyle ilgili :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6

Şeytan çocuk kafese kapatıldığından dolayı epey sinirlenmiş, intikamını alacak galiba teker teker. Ruth'dan başladı işine :A Ayrıca avukatın onu götürdüğü hastanede de yangın çıkmış ölenler olmuş. Bunca olaydan sonra güçleri varmış gibi görünüyor ama bilerek mi bilmeyerek mi yapıyor bunları anlayamadım.

Henry de daha önce de gördüğü adam ile çocukla ormanda karşılaştı. Çocuğun hal ve hareketleri korkuyor gibiydi bir şeylerden. Adam da sağırım ayağına numaralar çekip en son tıktı Henry'i sessiz yere. Orada dinlesin etrafı bakalım doğru mu söylüyormuş adam yoksa uyduruyor mu anlarız :A

7. bölümde benim devreler yandı :) herşey çorbaya döndü bir an önce izlede anlamadığım yerleri anlatırsın :)
@Çiğdem- den hiç ümidim yok yedinci bölümü izledikten sonra hogatham bırak diziyi kendi ismini bile unutacaktır :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
hogatham senin ne pis biri olduğunu çözmüş maskeli :) numaralarını kimse yutmuyor :)
fft5_mf924826.Jpeg

:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,570
Puanı
1,060
şeytan oğlan cıbıl vaziyette sarışının uzandığı kanepeye doğru bamyayı sallayarak ilerliyordu :) sonra noldu o kısmı tam çözemedim o iş olmuşmudur olduysa sarışın şeytanamı hamile olacak olmadıysa nasıl olmadı yoksa şeytan oğlan bizim @serhatt gibi bamya özürlümü ?:)
insanın aklına bin türlü şey geliyor o sahneyle ilgili :)
o sahneydi bana yollasana :A