2018 En Favori Üye 2018 | 5.Tur | denizz19 vs DarkLegenD

Hangi Üye Çeyrek Finale Yükselsin ?

• denizz19

Oy: 21 63.6%
  • DarkLegenD

Oy: 12 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Baş harfler tutmuş yeter :A

Ben 4'ten sonra çeyrek final var zannediyordum, yani hâlâ isteğim gerçekleşebilir. :A Tabii sizler destek verirseniz. :A :A
Bir nevi gerçekleşmiş olmuş aslında. Deniz denince akla Dosi, Dosi denince akla Deniz geliyor nedense. Hem ne bu goy goy. Gidin tartışacağınız konuda yapın konuşmanızı :A Burası uygun yer değil :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bir nevi gerçekleşmiş olmuş aslında. Deniz denince akla Dosi, Dosi denince akla Deniz geliyor nedense. Hem ne bu goy goy. Gidin tartışacağınız konuda yapın konuşmanızı :A Burası uygun yer değil :A
Deniz kıvırcık marul ise sen düz marul oluyorsun bu durumda. :A Etkinlikteki geleceğimi tartışıyoruz, uygun yer bence. :A

Yok vermiyor o gudubet, ben de geçen ( :bhr: ) böyle şirinlikler yaptım ama bana mısın demedi uğraşma boşuna :A
Aaaaa pis, hem askerdeydim diye milleti kandır hem de rakibine samimi bir oy vermekten kaçın. :eek: Ayy ben bunu bilseydim kendime oy atardım. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Deniz kıvırcık marul ise sen düz marul oluyorsun bu durumda. :A Etkinlikteki geleceğimi tartışıyoruz, uygun yer bence. :A

Aaaaa pis, hem askerdeydim diye milleti kandır hem de rakibine samimi bir oy vermekten kaçın. :eek: Ayy ben bunu bilseydim kendime oy atardım. :A
İşte ben de @denizz19 un bana oy vermeyeceğini öngörüp kendime ve farkı açıp giden afet öğretmene oy attım :A

88516.jpg

Ha yine de bir işe yaramadı o ayrı tabi :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@DarkLegenD dedim ez geç @denizz19 u ben yapamadım sen yaparsın avatarında o bakışı gördüm :A
Ulan sinsi sana verdiğim değer haram olsun derdim ama bana yakışmaz varoş :A

Daha oy vermedim kanka aklımda sana atmak var elbette ama kara günler için saklıyorum. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...