Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz - 2. Bölüm | YENİ BÖLÜM

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
0332f986c27.png

"Dizide geçen olayların tamamı hayal ürünüdür. Gerçeklikle uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır."

2.BÖLÜM

bazinga: Bu olayın nasıl çıktığını ve üç üyenin neden aramızdan ayrıldığını açıklayacak birileri var mı?
Aserat: Ozan, MusicSurvivor'ın final oylamasından sonra Buğra nedensizce forumdan ayrıldığını açıkladı. Daha sonra bir kısım üye Çiğdem'i suçladı falan. Öyle işte genel bir açıklama yapıp forumu sakinleştirsek iyi olacak.
bazinga: Çiğdem sen bir şey demeyecek misin?
Çiğdem-: Ay ben ne diyeyim fesat xemrexxx ortayı karıştırdı. destere yok ki üstüne salayım şunun :A
bazinga: Tamam ben anladım olayı, zaten ne zamandır bunu düşünüyordum. Çiğdem bir süre MusicSurvivor yapma artık şu yarışma işlerinden biraz elini çeksen iyi olacak, hatta istersen bir süre moderatörlük yapma çok fazla üyeden şikayet gelmeye başladı bu ara.

Toplantıya katılan tüm üyeler şaşırma emojisi gönderir.

Çiğdem: Ayol kim beni şikayet etti ki anlamadım hiç :eek:
Yiğitt: Aynen çok şaşırdım ben, Çiğdem'i herkes seviyor forumda öyle şey olmaz ya?
bazinga: Buna karar vermeden önce toplantımıza döndüğüne çok sevineceğiniz eski bir dostu davet ediyorum.
mrt-06: Forumun hızlı yöneticileri, hepinize emekli sandığından selam getirdim :A

Herkes Atacan'ın yönetime dönmesine şaşırmıştır. Tebrik ederler ve döndüğüne sevindiklerini ifade ederler.

1171a83f6abb407a2f56c8fd67ef73c6f4858117_00.gif

bazinga: Atacan forumun altyapı yükünden dolayı yeniden Co-Admin olmak istemedi, ona bugün süper moderatörlük ve eski rütbesinin arasında bir yetki vereceğim. Tekrar aramıza hoş geldin Atacan :D
mrt-06: Tekrar hoşbulduk arkadaşlar, aslında buraya gelmemin sebebi forumda oluşan gereksiz gerginlik konusunda ara buluculuk yapmaktı. Ben Buğra ile konuştum foruma geri dönecek, sokak sanati ve Deniz'in banlarını da kaldırın sorun çözülsün.
Yiğitt: Çiğdem'in şikayet konusunu ne yapıyoruz peki?
bazinga: Aman boşver üstünde durmaya değmez o konunun, ama Çiğdem dediğim gibi yorulduysan istediğin zaman emekli şezlongun bekliyor :A
Çiğdem: Ne şezlongu be bizim burada yağmur mevsimi geldi zaten parlak oğlanlar da yok kalsın :D

23 ARALIK 2018 SABAHI

Forumda dünkü tartışmadan sonra her şey yoluna girmiştir. Banlananların banı açılmış, Buğra foruma geri dönmüş ve MusicSurvivor final konusu kilitlenmiştir. Çiğdem "MusicSurvivor 9. Sezon Hakkında Önemli Duyuru" başlıklı bir konu açmıştır.

186213b2e63.png

xemrexxx: Ay kesin destere melununun ruhu dirildi yoksa forumda niye TWD havası essin dimi kız Çiğdem- :A
Çiğdem-: Hep bu serhatt'ın yüzünden ben ona gece üstün açık yatma dedim dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi :D Neyse yoruldum yarışmayı yetiştireceğim diye hasadı da ektim bari seneye çalışayım :F
serhatt: @xemrexxx Üstüne koriş paçozunu atarım senin destere nereden çıktı be :A
Çiğdem-: Aaa desteremin ruhunu rahat bırakın ayol geliyor oklava haa :A :A
xemrexxx: Rahmetlinin yıldönümünde anadan üryan fotoğrafını bastırıp foruma yükleyeyim de ruhu huzura ersin, ölmeden önce son istek diye helva istiyordu zıkkım yesin :F

Bu konuşmadan sonra forum bir süre çökmüştür, daha sonra akşama doğru yeniden açılmıştır.

reverse-3g601665550.gif

YILBAŞI GÜNÜ

mrt-06: Tespit ettiğimiz kadarıyla foruma bir süredir yurt dışı kaynaklı bir saldırı yapılıyor, bunun için yurt dışı girişlerini iptal ettik. Ozan ve ben sorunu çözünce haber vereceğiz ama bir süre forum yavaşlayabilir ya da ara ara çökebilir haberiniz olsun.
vadikızı: aa kim saldırıyor ki nasıl saldırıyorlar neyse umarım düzelir yakında :(
denizz19: Yurtdışından girişleri kapatma olayı kötü oldu, epey üye etkilenecek. Neyse ben ulaşabildiklerime haber vereyim de merak etmesinler :F

Bu sırada Sherlock bazinga'nın banlı üye durumuna geçtiğini anlar.

Sherlock: Atacan, Ozan kendi kendini mi banladı haberin var mı?
mrt-06: Yoo öyle bir durum yok ki?

Bir süre sonra mrt-06, xBUGRAx, Yiğitt ve Aserat da banlı duruma geçer.

sokak sanati: Aaa ne oluyoruz ya bunda bir iş var.
mesmeso61: Aynen bu hiç normal değil galiba forumu birisi hackledi :(

Daha sonra konuya admin yetkisi ile görülen Çiğdem- girer.

Çiğdem-: Hahahaha forumu ele geçirdim bundan sonra forumda benim kölem olacaksınız :F :F :F
xemrexxx: Bu sirke suratlı çıldırmış kız ne yapıyorsun sen yılbaşı hediyesi mi verdiler fedöncü mü çıktın sen yoksa :A :A

Bu mesajdan 5 dakika sonra xemrexxx de banlanır.

Çiğdem-: Neyse bu melunu MY'de Sülüman'ın haremine yolladım kellesini alırlar orada :D :D

Magnificent-Century-muhtesem-yuzyil-magnificent-century-33783879-500-269.gif

Üyeler panik halindedir. Yılbaşı gününde forum büyük bir şok yaşamaktadır.

2. BÖLÜM SONU

// YENİ BÖLÜM - 18 EYLÜL SALI 23:30 \\

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Çok iyi bölüm forum da ms Yarışmasından ötürü karışıklık çıkıp bu karışıklığı yetkililer çözmüş ama bu defada forum hacklenmiş :A
Emeğine sağlık @batuhankaralar 2.bölümde çok iyi:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sonu ters köşe olmuş baya beğendim. @Çiğdem- 'den beklenmeyecek hareketler:A

Neyse banlanmaktan yırttın bakalım içimizdeki hain @Çiğdem- daha ne fesatlıklar yapacak :A
Çok iyi bölüm forum da ms Yarışmasından ötürü karışıklık çıkıp bu karışıklığı yetkililer çözmüş ama bu defada forum hacklenmiş :A
Hayret uzun süre sonra ilk defa 2. bölümü gören bir @batuhankaralar dizisi. :A Yine güzel bölüm olmuş eline sağlık. :D
Hahahah Çok güzel olmuş Ünal bey bazinga ile aramda geçiyor dizi Çakırbeyli olarak masayı oda 2.3. bölümlerde kontrol ediyordu bende 2.bölümden kontrol altına alıyorum.Diziyi bildim için son sahneye şaşırmadım zaten geçen hafta demiştim böyle olacağını ve devamınıda az çok tahmin ediyorum diziyi foruma gerçekten güzel aktarıyor diziyi izlemeyenler anlamıyor olabilir :A :A :A @Bully @mrt-06 @Sherlock

Ve şu konusma sahnesinide gerçekten çok başaırlı yazmış @batuhankaralar dan beklenmeyecek şekilde iyi :A :A :A @serhatt @xemrexxx

xemrexxx: Ay kesin destere melununun ruhu dirildi yoksa forumda niye TWD havası essin dimi kız Çiğdem- :A
Çiğdem-: Hep bu serhatt'ın yüzünden ben ona gece üstün açık yatma dedim dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi :D Neyse yoruldum yarışmayı yetiştireceğim diye hasadı da ektim bari seneye çalışayım :F
serhatt: @xemrexxx Üstüne koriş paçozunu atarım senin destere nereden çıktı be :A
xemrexxx: Rahmetlinin yıldönümünde anadan üryan fotoğrafını bastırıp foruma yükleyeyim de ruhu huzura ersin, ölmeden önce son istek diye helva istiyordu zıkkım yesin :F

Afişede bayıldım bu arada :Z:Z:Z

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Hayret uzun süre sonra ilk defa 2. bölümü gören bir @batuhankaralar dizisi. :A Yine güzel bölüm olmuş eline sağlık. :D
İlk 8 bölüm hazır diye boşuna demedim en azından 6 hafta daha yeni bölüm gelecek :A :A

Ms konusunu ilk bölüm için hazırladım ama hacklenme olayı ilk sezonun ana konusu, büyük sürprizler olabilir diyorum :A :A

Hahahah Çok güzel olmuş Ünal bey bazinga ile aramda geçiyor dizi Çakırbeyli olarak masayı oda 2.3. bölümlerde kontrol ediyordu bende 2.bölümden kontrol altına alıyorum.Diziyi bildim için son sahneye şaşırmadım zaten geçen hafta demiştim böyle olacağını ve devamınıda az çok tahmin ediyorum diziyi foruma gerçekten güzel aktarıyor diziyi izlemeyenler anlamıyor olabilir :A :A :A @Bully @mrt-06 @Sherlock

Ve şu konusma sahnesinide gerçekten çok başaırlı yazmış @batuhankaralar dan beklenmeyecek şekilde iyi :A :A :A @serhatt @xemrexxx

Tabi kız hiçbir masraftan kaçınmadık herşey reyting için :A :A Bu arada dizinin adının niye böyle olduğunu anlamayanlar vardı sanırım anlaşılmıştır :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk 8 bölüm hazır diye boşuna demedim en azından 6 hafta daha yeni bölüm gelecek :A :A

Ms konusunu ilk bölüm için hazırladım ama hacklenme olayı ilk sezonun ana konusu, büyük sürprizler olabilir diyorum :A :A

Tabi kız hiçbir masraftan kaçınmadık herşey reyting için :A :A Bu arada dizinin adının niye böyle olduğunu anlamayanlar vardı sanırım anlaşılmıştır :D
Eşkiyayı bilmeyen var mı forumda onun uyarlaması oldunu anlamışlardır herhalde :F

@pompy kıskanmış ama ben yapsam tepki görürdüm dizi adıyla diyor ama değiştirme var sonucta :A :A :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Eşkiyayı bilmeyen var mı forumda onun uyarlaması oldunu anlamışlardır herhalde :F

@pompy kıskanmış ama ben yapsam tepki görürdüm dizi adıyla diyor ama değiştirme var sonucta :A :A :A
Dizi adıyla değil konusu farklı olunca sorun olmuyor benimki esinlenme oldu :A

Bu arada moralini bozmak gibi olmasın ama dizinin EDHO ile isim dışında benzerliği yok :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi adıyla değil konusu farklı olunca sorun olmuyor benimki esinlenme oldu :A

Bu arada moralini bozmak gibi olmasın ama dizinin EDHO ile isim dışında benzerliği yok :F :F
Hhha bence ilk 2 bölümü birebir aynı ben bu bölümde neler olucağını sana geçen hafta yazmıstım aynısı oldu :A :A :A

Ben baya havaya girdim yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :Z:Z:Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

@Çiğdem- hayatta :D atmaz o konuda yanlış yansıtmış bence. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yine yapmışsın şovunu, EDHO'nun senaristlerinden biri olarak alırlar yakında seni diziye. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060

Kız gözü kör olasıca yılan gerçek yüzün çıktı ortaya,defol git bu forumdan :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060