TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Atacan çok ama çok mutlu oldum düşüncelerin için :bhr: Bende seni seviyorum gerçekten ve aramızdaki güzel enerji umarım hep devam eder.

Şuanki rahat tavırlarını beğendiğimi belirtmek istiyorum. Yönetimdeyken işini nekadar ciddiye aldığın ve nekadar adaletli olduğunu adminliği bıraktıktan sonra kat ve kat gösterdin bence. Mesela siyasi görüşünü ozaman bilmiyordum:D

Gelelim resimlere, hayalimde daha böyle civciv diye tanımlayacağım sarı saçlı hafif tombul yanaklı hayal etmiştim :A Ve o dünkü tanımlamaya uyuyorsun. ikinci resimde omuzlar kas belli oluyor :A

Video'yada çok güldüm :A Şehirli çocuk seni :A
@Ahmed keyifli sohbet olmuş. Eline sağlık :D

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Atacan çok ama çok mutlu oldum düşüncelerin için :bhr: Bende seni seviyorum gerçekten ve aramızdaki güzel enerji umarım hep devam eder.

Şuanki rahat tavırlarını beğendiğimi belirtmek istiyorum. Yönetimdeyken işini nekadar ciddiye aldığın ve nekadar adaletli olduğunu adminliği bıraktıktan sonra kat ve kat gösterdin bence. Mesela siyasi görüşünü ozaman bilmiyordum:D

Gelelim resimlere, hayalimde daha böyle civciv diye tanımlayacağım sarı saçlı hafif tombul yanaklı hayal etmiştim :A Ve o dünkü tanımlamaya uyuyorsun. ikinci resimde omuzlar kas belli oluyor :A

Video'yada çok güldüm :A Şehirli çocuk seni :A
@Ahmed keyifli sohbet olmuş. Eline sağlık :D
Biri civciv olarak hayal eder biri inek olarak @Aserat. :F

Başka hayvan var mıydı aklınızda. :A

Şaka bir yana teşekkürler. :D