Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

bu ecünnüyü paylaşıcağına SİNAN VEYA YAĞIZI paylaşta gece gece gönlümüz açılsın :A:A

sonunda ya şiştim hakikaten bi adım atıldı sonunda
Hazan tokat atınca yine konu uzar sandım ama o da sonra öpünce aynen böyle tam göbek atacaktım. :Z

Tek Ecenin bebeği kaldı uzatılan, gerçeklerin olduğu mektupu da Fazo duydu zaten o bulur kesin evden.

Hazan tokat atınca yine konu uzar sandım ama o da sonra öpünce aynen böyle tam göbek atacaktım. :Z

Tek Ecenin bebeği kaldı uzatılan, gerçeklerin olduğu mektupu da Fazo duydu zaten o bulur kesin evden.
ECE mevzusuda uzamaz daha fazla
şu öpüşme olayı iyi oldu ya :)

İzlemedin mi sen Avluyu? :Z O haraketler o Queen tarzı, haraketleri direkt zirveye oynadı. :Z
Ama Queen listesi her hafta güncel oluyor, gelecek hafta Merve zirveye oynar yeniden. Bölüm şahane geliyor. :A
artık merve bu hafta da öğrenip harekete geçmezse 5.sıraya düşecek bende:A

Nasıl duymadın 😱
Paskalya bayramı işte, avrupada kutlanıyor ya :A Yumurtalar boyanıyor falan :A:A
easter-backg2.jpg
kiz askin gücüne gel Yagiz 38. Kattan asagi merdivenle iniyor😱 @Ahmed @Forumdash @Dosi
Aaa biz köy de yumurtaları boyar poşete koyar tavuğun altına bırakırdık yanı hangi renge boyuyorsak civciv o renkte çıkardı yumartadan :A :A :A @kerem

Sende 30 a yakındın sanırım sen de inmeyi dene ama pencereden dene daha hızlı oluyormuş yorulmazsın @xemrexxx :A :A :A

Aaa biz köy de yumurtaları boyar poşete koyar tavuğun altına bırakırdık yanı hangi renge boyuyorsak civciv o renkte çıkardı yumartadan :A :A :A @kerem

Sende 30 a yakındın sanırım sen de inmeyi dene ama pencereden dene daha hızlı oluyormuş yorulmazsın @xemrexxx :A :A :A
Nasıl yani, şimdi renk renk civciviniz mi var? 😱