Gain Şahsiyet - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,267
Puanı
1,060
bu oğan parlar demiştim 1 hafta olmadan onedio da konusu çıkmış:A gerçi @YıldırıM la @vadikızı teyzem daha sert,döşü kıllı erkek seviyor ama diğerleri bakabilir @Çiğdem- @Dosi ve @Yiğitt e uymuyor yaştan çocuk 21 yaşındaymış:A @Ahmed @Thequeer @serhatt @yatutarsa @cookies @destere @Harunnn60 @Forumdash @xBUGRAx @Aserat @Sherlock @ozmoturk @S.G.A.T. @eskici @gözlemci

https://onedio.com/haber/bugun-bir-...t-dizisinde-begeni-toplayan-recep-usta-814556
s-411a2c19da1875ac17f4cdb65497cea25a894f67.jpg
yok artık o kadar da değil,bu çok süt :A:A hiç beğenmedim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,671
Puanı
860
Jenerik MUH TE ŞEM. Daha ilk bölüm bitti. Dizi hakkında fazla açıklayıcı değil ancak izleyiciyi içine çekmeye yetecek düzeyde.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bu oğan parlar demiştim 1 hafta olmadan onedio da konusu çıkmış:A gerçi @YıldırıM la @vadikızı teyzem daha sert,döşü kıllı erkek seviyor ama diğerleri bakabilir @Çiğdem- @Dosi ve @Yiğitt e uymuyor yaştan çocuk 21 yaşındaymış:A @Ahmed @Thequeer @serhatt @yatutarsa @cookies @destere @Harunnn60 @Forumdash @xBUGRAx @Aserat @Sherlock @ozmoturk @S.G.A.T. @eskici @gözlemci

https://onedio.com/haber/bugun-bir-...t-dizisinde-begeni-toplayan-recep-usta-814556
s-411a2c19da1875ac17f4cdb65497cea25a894f67.jpg
16 yaşındayı oynuyor yaa :F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
O zaman yorum konusunda yorumunu görek :X Ben bu gece 3.bölümü izlicem:X
yerli diziler konusu nerdeydi uzun zamandır uğramadığım için adresi kaybettim :)
benim cansuya( nevraya ilk bölüm neler neler söyledi kazmalar :) ağza alınmayacak küfürler ediyorlar şom ağızlılar
tuvalet sohbetinde
-''s..tirip gitsin'' diyenmi dersin
s..tirmeden gitmesin bir zahmet '' diyenmi ararsın:) lanet olasıcalar herşeyi saydırıyorlar nevrama

komserde yakışmış bayağı bizim hanımın çiftliğindeki ramazandan iyi komser olurmuş :)
ama asıl diziye renk ve kalite katan tabiki hafıza özürlü amcamız haluk bilginer :)

alzheimer li ifot teyzenin olduğu sahnelerde güzeldi o kadar mükemmel çekilmiştiki harikaydı :)

@Çiğdem- bir an önce başlasın diziye yoksa spoiler vermeye devam edeceğim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yerli diziler konusu nerdeydi uzun zamandır uğramadığım için adresi kaybettim :)
benim cansuya( nevraya ilk bölüm neler neler söyledi kazmalar :) ağza alınmayacak küfürler ediyorlar şom ağızlılar
tuvalet sohbetinde
s..tirmeden gitmesin bir zahmet '' diyenmi ararsın:) lanet olasıcalar herşeyi saydırıyorlar nevrama

komserde yakışmış bayağı bizim hanımın çiftliğindeki ramazandan iyi komser olurmuş :)
ama asıl diziye renk ve kalite katan tabiki hafıza özürlü amcamız haluk bilginer :)

alzheimer li ifot teyzenin olduğu sahnelerde güzeldi o kadar mükemmel çekilmiştiki harikaydı :)

Buraya taşi geç olmadan :X
https://fav10.net/forum/threads/Şahsiyet-dizi-yorumları.277146/page-4#post-3303520

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tuvalet sohbetinde

Aaa tamam taşıdım :A Ben olmasam napacak zaten bu @destere :A :A :A