Sezonluk Yorum Başlığının Açılmasını İstediğiniz Yabancı Diziler

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Kıymamasından değil ayağımla ittiğim için sanırım bana hamleleride kafasında paralanıyor
:A :A :A @destere
Bence @destere o detayı atlamış :A Yoksam yok paylaşmazdı onu :F

burda yufkacıyı destekliyorum :) bayana el kalkmaz o yüzden ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim kendi kafamı kırıyorum nedense ? :) öyle bir centilmenlikmi mallıkmı tam olarak anlamadığım bir hareket gerçekleştirmişim orda :)
Helal be gocaa yüreklli @destere :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
burda yufkacıyı destekliyorum :) bayana el kalkmaz o yüzden ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim kendi kafamı kırıyorum nedense ? :) öyle bir centilmenlikmi mallıkmı tam olarak anlamadığım bir hareket gerçekleştirmişim orda :)

@destere Bilerek paylaşmış centilmenliğini göstermek için afferim bana kızsada kendine vuralak sakinleşmeli işte örnek erkek :A :A :A @eskici

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere Bilerek paylaşmış centilmenliğini göstermek için afferim bana kızsada kendine vuralak sakinleşmeli işte örnek erkek :A :A :A @eskici

evet işte böyle muhteşem bir insanım ben övünmeyi pek sevmem ama fazla alçak gönüllü davranmayıda içime sindiremiyorum :) bu yüzden arada bir kendimi övsem sorun çıkmaz sanırım :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
evet işte böyle muhteşem bir insanım ben övünmeyi pek sevmem ama fazla alçak gönüllü davranmayıda içime sindiremiyorum :) bu yüzden arada bir kendimi övsem sorun çıkmaz sanırım :)
Tabi canım ben bile senin bana yaptığın gibi yapmıyorum arada övüyorum arada sövüyorum egon oluşmasın diye :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi canım ben bile senin bana yaptığın gibi yapmıyorum arada övüyorum arada sövüyorum egon oluşmasın diye :A
sen yinede övgüye devam et fazla eşitlenmesin avgüyle sövgü :))

@destere mi kadın olsa beni seçermiş :F Kendimi taciz ederim diyordu düşündükçe krıze giriyorum tövbe tövbe :F :F :F
Aaa ben şok tövbe estağfrullah :eek::eek: @Halef koş buraya bak ne dönüyor :F
evet o lafı dedim ama niye dedim bir sorun bakalım niye demişim :)
düşünsenize kızları aynada 90-60-90 bişey görüyorlar öyle bir durumda kim olsa kendisini taciz eder :))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
düşünsenize kızları aynada 90-60-90 bişey görüyorlar öyle bir durumda kim olsa kendisini taciz eder :))
Aman yok benden uzak dur demeye başlayacam da kaç yıldır bana zararını görmedim :A Fırsatını mı kolluyorsun napıyorsun :F
Aaa evet kadın olsam kendimi taciz ederdim diyordu sapıklıkta level atlıyor @destere bey :A :A :A @Halef
Bu nasıl mantık :A Bence şuanda erkek kendini taciz etmesi daha kolay :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haykırdım :F
Yani sapık gördümde @destere resmen level atlamış ultra maximum bir sapık. Sapık başı resmen :A
Aman yok benden uzak dur demeye başlayacam da kaç yıldır bana zararını görmedim :A Fırsatını mı kolluyorsun napıyorsun :F

Bu nasıl mantık :A Bence şuanda erkek kendini taciz etmesi daha kolay :F

Adımızı çıkaracak ayolll tövbe tövbe :A :A :A

İyiki kız olmamış zaten bunu gören dünyadakı tüm kadınları genelleme yapardı kötü anlamda :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aman sen kendine mukayet ol :A Bak @xemrexxx e ceza almadan yürütür işini demediğini de bırakmaz @destere ve @Çiğdem- e :A :A
Hmm aklıma başka meslekler de geliyor ama şimdi müsait değil. :F Zaten 7 ceza puanım var.

Amann @xemrexxx e çok özenmeyin evet o @destere bana saydırır ceza almaz ama siz bir bakarsınız tekmeyi yersiniz :F Sonuçta bir xemrexxx olmak kolay değil :A :A :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Valla keşke uğrastıklarım Çiğdem'le Destere olsaydı :A:A Cahillere bilfi öğretiyoruz diye kabak bize patlıyor. :ANeymiş efendim ağır hakaretmiş.
Ben görmedim ne yaptın da ceza aldın sen :A Ayrıca @Çiğdem- ve @destere çifti sevmediğim için uğraştığım kişiler değil onları da bir parça severiz tabi :A