Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

sen de haklısın sizin oranın iskandinav erkekleri hep bu tipten :A çok vardır orada:A

zaten yurtdışında kıvança benzettikleri için popülermiş ben bir benzerlik göremedim ama:A
Övünmek gibi olmasın beni de etrafım benzetir Kıvanç abime. :A

en sevdiğim şey cat fight @Çiğdem- senin deyiminle ecünnülerin kavgası :oley: yanlız bıçak niye sansürlenmiş (b) @Yiğitt @ozmoturk @Ahmed @MasacRE- @eskici @Halef
Ekli dosyayı görüntüle 58356

Çünkü dindar rtüke göre bir kızın boğazına bıçak saplamakla ve zina yapmak eş değerdir ve haramdır :A:A

kız bu arada sormayı unuttum zengin bir arap bayan bu oğlanla yemek yemek için 50 bin dolar teklif etmiş siz ne ka teklif edersiniz kızlar:A @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @Ahmed @YıldırıM :A

@ozmoturk @sokak sanati @destere @Halef @MasacRE- @eskici

Ekli dosyayı görüntüle 58357 Ekli dosyayı görüntüle 58358
Bu Yasin resmen alman doğmuş ta doğamamış gibi. Çakma alman :A:A

Bu arada kızlar ve lgbt'liler sarışın erkek sevilir mi ya, ne o öyle civciv gibi :A

Çünkü dindar rtüke göre bir kızın boğazına bıçak saplamakla ve zina yapmak eş değerdir ve haramdır :A:A

Bu Yasin resmen alman doğmuş ta doğamamış gibi. Çakma alman :A:A

Bu arada kızlar ve lgbt'liler sarışın erkek sevilir mi ya :A
ayol bunlar yanlızlıktan @destere ye bile sulanıyor ne sarışını ne esmeri ne kumralı :A
destere demişken o da zenci sever ama yokluktan @Çiğdem- e sarıyor:A

Güzel bölüm ama boş bölüm. :A
kerime plazanın tepesinden aşağı uçacak gibi bölüm sonunda:X

ayol bunlar yanlızlıktan @destere ye bile sulanıyor ne sarışını ne esmeri ne kumralı :A
destere demişken o da zenci sever ama yokluktan @Çiğdem- e sarıyor:A

kerime plazanın tepesinden aşağı uçacak gibi bölüm sonunda:X

Lgbt'lilerden birinin @destere 'ye platonik olduğunu düşünemiyorum bile :F

Zenci erkek seven gördüm de zenci kız seveni ilk defa görüyorum. Ne artısı var acaba :A:A

Lgbt'lilerden birinin @destere 'ye platonik olduğunu düşünemiyorum bile :F

Zenci erkek seven gördüm de zenci kız seveni ilk defa görüyorum. Ne artısı var acaba :A:A
yok la @destere de zenci erkek seviyor bir kere itiraf etmişti ali lukunku yu tercih ediyorum diye sonra aradığını bulamayınca @Çiğdem- e yönelmişti:A
images

Aahahahahahh buna mı para teklif etmiş,bu oğlan bana para versin yemek için kuruş koklatmam bu oduna :A:A
bence kadının niyeti yemek değildi ama neyse:A

Oo Ece ve Yasin'in annesinin sahnesi güzelmiş.
Bizde şan ön izlemedeki sahne. Kerime ve Hazım bey sahnesi

yok la @destere de zenci erkek seviyor bir kere itiraf etmişti ali lukunku yu tercih ediyorum diye sonra aradığını bulamayınca @Çiğdem- e yönelmişti:A
images

bence kadının niyeti yemek değildi ama neyse:A
Yoksa destere de lgbt mi 😱😱 Depresyona girerim valla
Destere Ali lukunku'nun neresini seviyor ki. Ikisindede aynı şey var :A:A

Yoksa destere de lgbt mi 😱😱 Depresyona girerim valla
Destere Ali lukunku'nun neresini seviyor ki. Ikisindede aynı şey var :A:A
dahasını anlatmayayım terbiyem müsade etmiyor:A

ay resmen skandal hata dizide hazan sinana mesaj attı whatsapp geçmişi bomboş sinanla bunlar nasıl sevgili 😱 @Ahmed @ozmoturk @Dosi