Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İnsanları trollemek için dizi izliyor bu melun dizide bir şey görüyor hemen foruma uyarlayarak atıyor :A :A
Aaa bak doğru :F Yılalrdır benim hiç böyle aklıma gelmemişti ya bana benzetiyor ya Forumdas a ya destere ye öyle konu başlıklı açıp duruyor :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa bak doğru :F Yılalrdır benim hiç böyle aklıma gelmemişti ya bana benzetiyor ya Forumdas a ya destere ye öyle konu başlıklı açıp duruyor :F
Ya işte uyanık olacaksın biraz :F reyizin de eğlence kaynağı bu ne yapsın çok görmüyorum yani bunları :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya işte uyanık olacaksın biraz :F reyizin de eğlence kaynağı bu ne yapsın çok görmüyorum yani bunları :A :A
O değilde ben Bırak Beren li kösemi izlemeyi Halitli Muhteşemi bile izlemedim ama fox ta olan Muratlı Kösemi @xemrexxx Kandırdı beni izledik :F gece 2:30 da falan bitiyordu oscar töreni izliyor gibi izliyorduk :F :F :F

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Baha birkaç gün önce beni sıkıştırmaya çalıştı, zor kurtardım. Allah mı kurtardı ne, ikinci kurtardığım da @Ahmed :A
Kanka buda 2mizi beraber mi götürmeye çalışıyor acaba :A Avukat Bey de haklı sonuçta Queens always the best :bhr: @Ahmed

kız bu arada sormayı unuttum zengin bir arap bayan bu oğlanla yemek yemek için 50 bin dolar teklif etmiş siz ne ka teklif edersiniz kızlar:A @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @Ahmed @YıldırıM :A

@ozmoturk @sokak sanati @destere @Halef @MasacRE- @eskici

Ekli dosyayı görüntüle 58357 Ekli dosyayı görüntüle 58358
Üstüne para verse de boş :A