Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
monica ile helenanın neresi benziyor hogatha :)
250

tumblr_inline_oqqas6F8BP1t1xnk7_500.jpg

aaa benziyormuş harbiden :)))

tokyo ile rio sahneleri boş sahnelerdi o konuda @Çiğdem- e sonuna kadar katılıyorum ama hogatha proflu kısımlarıda sevmemiş sanırım oysa o sahneler bölümü harika yapan yerlerdi hogatham kesin aç karınla falan izlemiştir :)

Saçlar yuzunden benziyor:A Orphanın son sezonu naptınız? İzleidiniz mi? Helena'nın spin offu olsa atlarım hemen :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben ikinci sezonu bitirip üçte kalmıştım sanırım çok gerilerdeyiim :)
İzle o vakit :X 3.sezon için de pancar motorunu çaliştirmalıyız :A @Çiğdem-

S01 - B08-09

Yer yer sıkıcıydı ama 9.bölüm sona doğru yine tempo arttık bi kaç dk'lık:X
İki bölüm de Berlinüzerine kuruluydu. Berlin'in adını, onurunu, kariyerini karaladı pislik dedektif :T: Neymiş ülkecek delilere bayılıyorlarmiş miş miş... Bi an ben oranın vatandaşımıyım acaba dedim :A

Berlin ölecekmiş:( Yazık günah yaa bi de o suçla:( Umarım profesör adının lekesini temiziler. Ondan bekliyorum öyle bi hamle. Berlin ile profesörün ortak geçmişini merak ettim. Rusça biliyor ilaçlar rusyadan geliyor. Sirtaki seviyor(b) Değişik bi karakter.

Haa Verenica planı beni bi çoşturdu :F Bi an rehine olup çığlık atmak istedim :F Niboria seviliyorsun ayrıca:bhr:

8/10

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8. Bölüm

idare eder bir bölümdü... çanlar prof için çalıyor :)
raquel in berlini sapık olarak deşifre etmesi güzel fikirdi profa ordan bir çalım attı, birde profun kimliği tespit edilmek üzere açığa çıkarsa yandı ekip :)
tokyonun alisonu elden geçirdiği sahneyi helsinki bozdu o sahnenin devamını izleriz umarım @Çiğdem- @Forumdash :)
helsinkide bir kamyon sakal var izbandut gibi, ama o da @xemrexxx nin yumoşlarındanmış yaralı vatandaşın bamyasıyla oynuyordu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x9. Bölüm

valencia taktiği güzelmiş :)
berlin az daha monica yı tuvalette kurşuna dizecekti neyseki kurtuldu kadın
berline yapılanda çok büyük haksızlık adam kötü ama sapık veya pezevenk değildi şimdi isyan etmesi normal :)
profun berline ben düğmeyi yerleştirdim diye itirafı berlini kudurtacak diyordum ama prof işini biliyor valencia modeliyle berlinin öfkesini başka yöne çekmeyi başardı ,

şu denver ın gülüşüne dikkat ettinizmi @Forumdash @Çiğdem- oğlan keçi sesi çıkarıyor gülünce :)

dizilerle aran yoktur diye seni etiketlememiştim :) dizi muhteşem aksiyon komedi herşey var, ayrıca ilk sayfadaki ilk bölüm yorumumda spoiler ı açtıysan zaten diziye başlamak için çok neden olduğunu göreceksin :)

Sen izlersen ben de izlerim :A
sen darka da başlayacaktın öyle hatırlıyorum :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
1x9. Bölüm

berline yapılanda çok büyük haksızlık adam kötü ama sapık veya pezevenk değildi şimdi isyan etmesi normal :)
profun berline ben düğmeyi yerleştirdim diye itirafı berlini kudurtacak diyordum ama prof işini biliyor valencia modeliyle berlinin öfkesini başka yöne çekmeyi başardı ,

şu denver ın gülüşüne dikkat ettinizmi @Forumdash @Çiğdem- oğlan keçi sesi çıkarıyor gülünce :)

dizilerle aran yoktur diye seni etiketlememiştim :) dizi muhteşem aksiyon komedi herşey var, ayrıca ilk sayfadaki ilk bölüm yorumumda spoiler ı açtıysan zaten diziye başlamak için çok neden olduğunu göreceksin :)

Bitirdim bile Dark’ı :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
1x9. Bölüm

Yabancı dizilere merak sardım :A İzleyebilirim :D