Çiğdem- 80.000'ler Külübünde!

nasıl ikna edeceksinki dediklerimin hepsi yalandı aslında seni çok seviyorlar falanmı diyeceksin? kesinlikle inanmaz ama tam tersini söylersen daha etkili olur:) sen yokken bunlar sevinçten halay çekiyordu dersen süper modül anında damlar foruma :)
Desem inanmazlar asla bu laflara. :A:A
Giriyodur ziyaretçi olarak. Hepsini görüyor bunların A

Bekliyorum ozaman akşama cnm :Z

Kanalına dünya kadar para kazandırdık cimrilik etme hediyelerde :A :A :A

Harun ile konuştuk Gazman yanına gelirse kışkışla dedim :A :A :A @destere @mrt-06
gagayla nerden konuşuyorsun face denmi ? twitter dan deme saçını başını yolarım öyle bir hesabın varda bizden gizliyorsan isyan çıkar :)

Şimdilik tebrikle yetineceğim hediyeni akşama veririm. :Z @Çiğdem-
hanı nerde hediye ? @Çiğdem- söz veripte kaçan birini daha yakaladım tek tek ifşa edeceğim isimleri :)

gagayla nerden konuşuyorsun face denmi ? twitter dan deme saçını başını yolarım öyle bir hesabın varda bizden gizliyorsan isyan çıkar :)

hanı nerde hediye ? @Çiğdem- söz veripte kaçan birini daha yakaladım tek tek ifşa edeceğim isimleri :)
Hhaha faceden ayoll twetter da hesabım yok :A :A :A

Aaa evet nerede hediye @Aserat :A :A :A

Hhaha faceden ayoll twetter da hesabım yok :A :A :A

Aaa evet nerede hediye @Aserat :A :A :A
Şimdi fark ettim bugün kesin vereceğim. Burada vereceğim hediyelerden daha büyük bir şey için de çalışıyorum. :A

Sen de karıştırma ortalığı. :A

Ooo hadi bakalım @destere i utandır :Z:Z:Z
Öncelikle tebrikler. :Z Ama alıştıra alıştıra bak. :A

Gel de gör hediye nasıl olurmuş. :A @destere

maxresdefault.jpg

480

tumblr_inline_nxktx1Ibvh1r8cpzt_500.gif

Ian-Somerhalder-Favorite-Things.jpg

red_squirrel.jpg