Çiğdem- 80.000'ler Külübünde!

Okul için falan biraz gitmiştir sanırım :A

Ama bizim görüşümüze göre @destere ile bana baya bir dertliydi @XanTier de gazlıyordu zaten ben son profil foto resmiyle tamam çocuk kayışı kopardı dedim orada anlamıştım
:A :A :A
Ayıp etmiş o zaman. :A @Harunnn60

Yumuşacık top gibi bir şey @destere insan gönül koyar mı yani böyle bir insana. :A

Sen Meloşa ödevini verdin mi bu arada demin özelden konuşmuştuk ya. :A

Yumuşacık top gibi bir şey @destere insan gönül koyar mı yani böyle bir insana. :A

Hhaha aa kalp kalbe karşıymış bende özelden şimdi diyecem @XanTier e demiştim sana :A

Aaa tabi bunlar benim şamata olsun diye uydurma anlatmalarım gerçeği yansıtmıyor :A
Harundan ben yarın görüşür özlediğinizi söyler haber alırım :A onsuz tadı yok bende özledim zaten :A

Hhaha aa kalp kalbe karşıymış bende özelden şimdi diyecem @XanTier e demiştim sana :A

Aaa tabi bunlar benim şamata olsun diye uydurma anlatmalarım gerçeği yansıtmıyor :A
Harundan ben yarın görüşür özlediğinizi söyler haber alırım :A onsuz tadı yok bende özledim zaten :A
Dönsün ya ne güzel sohbetlerimiz oluyordu. :A

görümcek allah seni bildiği gibi yapsın burda benmi savundun benimi kalayladın nasıl bir yorumdur bu böyle :) nereye çevirsem farklı anlamlar çıkıyor yuvarlak top gibi nedir ? :)

destere gelince keyfi kaçtı sankı madem yok dedikoduya açık :A :A :A
İlk ben de kıskançlık krizlerine girmiştim aslında ama sonra eltim sonuçta dedim atsan atılmaz bacadan gelir satsan geri iade ederler. Bir şekilde idare edeceğiz dedik işte. :A @destere

görümcek allah seni bildiği gibi yapsın burda benmi savundun benimi kalayladın nasıl bir yorumdur bu böyle :) nereye çevirsem farklı anlamlar çıkıyor yuvarlak top gibi nedir ? :)
Kötü anlamda demedim stres topu gibi hani insanları rahatlatan var ya onun gibi demiştim. :F