eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

Ah canım arkadaşını kıramazmış :D

Peki tamam ama olur da ilk bölümü beğenirsen ismini yazdırmayı unutma :D

@Forumdash sen seversin karşılıklı tartışmayı bir konu hakkında seni de yazayım mı kır zincirlerini :A gelmeni çok isterim :D
Program ne ola ki? Evet severim ama anlık spontane gelişenler hani daha heycanlı oluyor:A bi konu üzerine olunca herkes hazırlanacak edecek, müzakereden farksız olur:X

Bir de ben haftaya yokum :( biraz ara verme evresine girmek zorundayım:X

Tamam yazıyorum seni de :D

@turkuazz senin de katılmanı bekliyorum :D
yarışma öncelikle hayırlı olsun formatı okudum oldukça keyifli olacak bir yarışma ancak bu defalık katılamayacağım için üzgünüm:( bu aralar oldukça yoğunum yakında forumdaki aktifliğim dahada azalabilir:) ancak yarışmaya burda olduğum müddetçe yorumlarla destek sağlarım:)

Program ne ola ki? Evet severim ama anlık spontane gelişenler hani daha heycanlı oluyor:A bi konu üzerine olunca herkes hazırlanacak edecek, müzakereden farksız olur:X

Bir de ben haftaya yokum :( biraz ara verme evresine girmek zorundayım:X
Ee zaten anlık gelişecek her şey. Yarışma günü özelden iki kişiye konuyu bildireceğim o an tartışacaksınız zaten :F

yarışma öncelikle hayırlı olsun formatı okudum oldukça keyifli olacak bir yarışma ancak bu defalık katılamayacağım için üzgünüm:( bu aralar oldukça yoğunum yakında forumdaki aktifliğim dahada azalabilir:) ancak yarışmaya burda olduğum müddetçe yorumlarla destek sağlarım:)
Hadi ya keşke katılsaydın hiç mi vaktin olmayacak seni sonralara atardım :D uygun bir anını beklerdik :D

@berkann sen de seversin bence :D