2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon 8. Oyun

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Bu sezon bocaladın sanki bi hafta iyisin bi hafta kötü. :A
Ne alaka. İlk haftalar bana ters oyunlar olmasına rağmen iyi skorlar aldım. Son 1 tane kaldı onu da geçtik mi sevmediğim oyun kalmayacak. Son 2-3 haftadır bildigim oyunlar var ve skorlarim ortada. Bundan sonra da hep boyle gidecek. Bi bu hafta isim olduğundan bu kadarcık yaptım

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Yiğitt diskalifiye et la şunu. :A Bende olsa PCyi açık bırakıp giderdim. :A

Ben @Bully e saf diyorum inanmıyor, çok temiz ve iyimser çocuk. Bir insanda hiç mi kötülük duygusu olmaz. :A
Aklım bu tarz şeylere çok çalışmaz benim :A

Bu saflık değil aslında benim yaptığım tamamen enayilik olmuş :A Dedim o top düşmez daha herhalde, önceden bir tüyo verenimiz olsaymış iyiymiş, sizler geçen sene de oynadığınız için biliyorsunuzdur illa ki, Polat aktif olsaydı derdi önceden. ss

Zaten de rekor yapsam bile bir işe yaramayacakmış, Atacan ve benim dışımda ilk 5'te kimse yoktu bizim takımdan, 7 puanda kalacakmışız :A (Kendini avutma çabaları :A)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hile değilse kendimi pencereden atarım :eek:

Laga düşmüş, top bazen girip çıkmıyor. Geçen yıl legolas9900 da aynısı olmuştu. Lagda kalıyor top sıkışıyor. :A

Oha hilenin de böylesi :eek: Hile yapıyorsun anladık da bari bu kadar çaktırma :A

Lag veya bug kaç dakika sürdü hesapladın mı? :D

Top sıkıştı demi. :A

Ay bende de birkaç kez top sıkışmıştı, lagdan dolayıdır dedim bıraktım, bilsem sabredip beklerdim senin gibi. ss
hahah aa ne hile nede şans ayoll tamamen becerim sayesinde :A topun önce şansa şıkıstığını gördüm bir süre sonra çıktı baktım sayı artıyor sonra şıkıstırmayı denerken topun oraya nasıl şıkıstığını çözdüm :F yanı bilinçli şekilde topu şıkıstırmayı öğrenince gerisi oldu 100 de yapabilirdim 76 da kendim bıraktım çünkü mutfağa gitmem lazımdı :A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
hahah aa ne hile nede şans ayoll tamamen becerim sayesinde :A topun önce şansa şıkıstığını gördüm bir süre sonra çıktı baktım sayı artıyor sonra şıkıstırmayı denerken topun oraya nasıl şıkıstığını çözdüm :F yanı bilinçli şekilde topu şıkıstırmayı öğrenince gerisi oldu 100 de yapabilirdim 76 da kendim bıraktım çünkü mutfağa gitmem lazımdı :A :A :A
Oha ciddi ciddi topun nasıl sıkıştığını buldun mu? :D