eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Hayret sen gündüz gelmezdin? :D

Üşengecin teki, dediğin gibi bahanelere sığınması normal. :)
bende hayret ettim kendime bu saatler bana göre değil ben karanlıklar lorduyum :) sanırım uykum kaçtı birazdan kaybolurum :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Dosi son saniyeyi bekliyordur oy vermek için @mrt-06 görümceğim niye oy vermemişki demin buralarda dolanıyordu pis pis :)
@xemrexxx topacı dedikodulardan fırsat bulursa kesin gelecektir haremde kızlarla sohbete dalmıştır gülağa :)
yok burda son saniyeyi beklemiyorum. gece yollayacaktimda ama olmadi. Simdi oylar hazir. Son kez düşünüp 2 saat icinde yollayacam :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Size 3 gün veriyorum son güne bırakmayın o zaman. :A
bu mesaj çok değişik fantazilere yol açacaktır forumcanların beyninde:) yani çok karışık bir mesaj olmuş herkes benim kadar zeki değilki tereyağından kıl çeker gibi ne demek istediğini anlasın :) daha net yazman lazımdı :)

yukardaki mesajın iki anlama gelir birincisi (umarım öyle anlamazlar :) ) '' tamam madem yetiştiremediniz bugünden itibaren size üç gün ek süre veriyorum''
ikinci anlamı ise anlatmak isteyipte anlatamadığın gerçek duygularını ifade ediyor :) yani ''ben size üç gün süre verdim bugüne kadar nerdeydiniz atsaydınız ya lanet olasıcalar ''

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@eskici elenmek için can atıyor onu hayal kırıklığına uğratmayalım derim :)
onu yine sevindiremeyecen gibi :A
Size 3 gün veriyorum son güne bırakmayın o zaman. :A
sen niye es gectin buradaki bildirimimi? :mad: birde beni baş taci yapacaktin güya :A sayemde yarismacin oldu be :F

bu mesaj çok değişik fantazilere yol açacaktır forumcanların beyninde:) yani çok karışık bir mesaj olmuş herkes benim kadar zeki değilki tereyağından kıl çeker gibi ne demek istediğini anlasın :) daha net yazman lazımdı :)

yukardaki mesajın iki anlama gelir birincisi (umarım öyle anlamazlar :) ) '' tamam madem yetiştiremediniz bugünden itibaren size üç gün ek süre veriyorum''
ikinci anlamı ise anlatmak isteyipte anlatamadığın gerçek duygularını ifade ediyor :) yani ''ben size üç gün süre verdim bugüne kadar nerdeydiniz atsaydınız ya lanet olasıcalar ''
çok doğru yere parmak basmişsin :F
Demekki Türkiye de okuyup buyuyenlerde yanlis anlatabiliyorlarmis :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

sen niye es gectin buradaki bildirimimi? :mad: birde beni baş taci yapacaktin güya :A sayemde yarismacin oldu be :F

birde sana haksızlık yapmıştık oysa yerlilerde bile hayır yok :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bana söylenenleri çok aldırış etmiyorum çünkü benim bahanelerim var Bukadar yazdığımada şükür :A
rüyalarını isveççemi türkçemi görüyorsun bir insan rüyasını hangi dilde görürse genelde asıl anavatanı orası diye kabul edilirmiş :)
benim rüyalarımı sorma benim rüyalarım genelde diyaloğsuz sadece görsel efektlere dayanıyor :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
rüyalarını isveççemi türkçemi görüyorsun bir insan rüyasını hangi dilde görürse genelde asıl anavatanı orası diye kabul edilirmiş :)
benim rüyalarımı sorma benim rüyalarım genelde diyaloğsuz sadece görsel efektlere dayanıyor :)
Benim kücüklüğüm Türkiyede geçti yani okul öncesi olan zamanlar ve bir süre okulada gitmiştim orda oyüzden çoğunlukta türkçe ve ordaki yaşantim girer rüyama :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Benim kücüklüğüm Türkiyede geçti yani okul öncesi olan zamanlar ve bir süre okulada gitmiştim orda oyüzden çoğunlukta türkçe ve ordaki yaşantim girer rüyama :A
rüyada arada bir karıştırmıyorsun değilmi mesela karşındaki türkçe soruyor sen isveççe cevaplıyorsun veya tam tersi bir durum yaşanmıyormu :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
rüyada arada bir karıştırmıyorsun değilmi mesela karşındaki türkçe soruyor sen isveççe cevaplıyorsun veya tam tersi bir durum yaşanmıyormu :)
okadarina dikkat etmedim ama Türkiye'de isvecce kelimeler karisiyor cumlelerime :A Isveç'te de çok nadir bir anda türkce konusuyorum sonra ay pardon deyip isvecceye dönuyorum :F
bu forumda yaza yaza türkçem gelişti ama :A

Bu arada ay kelimesini isveçce oj diyorum :F oy diye okunur haha

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
okadarina dikkat etmedim ama Türkiye'de isvecce kelimeler karisiyor cumlelerime :A Isveç'te de çok nadir bir anda türkce konusuyorum sonra ay pardon deyip isvecceye dönuyorum :F
bu forumda yaza yaza türkçem gelişti ama :A

Bu arada ay kelimesini isveçce oj diyorum :F oy diye okunur haha
tam soracağım soruyu son anda cevaplamışsın:) diyecektim ayy pardonu türkçe söylüyorsan karşıdaki yine bişey anlamıyordur :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061

Bir şey izliyordum o yüzden göremedim. Her daim baş tacımızın ama oylar gelirse daha bir baş tacı olursun. :A

Doğru biraz hatalı olmuş. İkincisini kast etmiştim ama o kadar ağır bir dille değil. :A

Sen de etiketleseydin :A
Etiketliyorum görmüyor musun? :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bir şey izliyordum o yüzden göremedim. Her daim baş tacımızın ama oylar gelirse daha bir baş tacı olursun. :A

Doğru biraz hatalı olmuş. İkincisini kast etmiştim ama o kadar ağır bir dille değil. :A

Etiketliyorum görmüyor musun? :A
Normal bir juri oldugum için sürün :A sona birakayim bari :F

Sen okudunmu diğer sayfadaki bildirirmimi??