Fav10 Sorgu Odası - Hafta 60 - Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@sokak sanati @mrt-06 ikinizden birisi bana ihanet etmediği sürece ben ikinizlede görüşürüm birinizi tutmam için birinizin bana ihanet etmesi lazım ozaman sen haklıymıssın diğerinin gerçek yüzünü gördüm der öyle taraf tutarım ben hala ileride barışrısınız umudu taşıyorum umut işte :A

@Harunnn60 sanırım bu tarz sorualrı cevaplamıstım nekadar karsıda olsam öyle bir durum basıma gelse dıslamam escinselelr sizinde basınıza gelse analrsınız diyorya onları daha iyi anlamaya baslarım ehrtürlü yardımı akrdeşime yaparım :bhr:
Bi soru daha sordum ama onu sakin kafa ile cevapla. :A cevapları merak ediyorum. :D

Bazen melankoliğe bağlıyorum bazen eğlence bazen durgun bazen sakin bazen pozifit genel olarak günümü tutmuyor ama efendi ve ağır oluşum aynı şekilde gidiyor.

Bana verebileceğin tavsiyeler var mı. Aşka girme. :A ( Onu özelden yazarsın :A)

Genel olarak?? Önünüe şu zorluklar çıkar yada şu yaşta şuna dikkat ett? :X @Çiğdem-

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
@sokak sanati @mrt-06 ikinizden birisi bana ihanet etmediği sürece ben ikinizlede görüşürüm birinizi tutmam için birinizin bana ihanet etmesi lazım ozaman sen haklıymıssın diğerinin gerçek yüzünü gördüm der öyle taraf tutarım ben hala ileride barışrısınız umudu taşıyorum umut işte :A

@Harunnn60 sanırım bu tarz sorualrı cevaplamıstım nekadar karsıda olsam öyle bir durum basıma gelse dıslamam escinselelr sizinde basınıza gelse analrsınız diyorya onları daha iyi anlamaya baslarım ehrtürlü yardımı akrdeşime yaparım :bhr:
İhanetten kastın nedir mesela? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aşk hakkında ne düşünüyorsun?

Kızlar genelde verdiği sözleri tutar mı ilişkilerde? Genel bakışın ne

Kızlara güvenilmeli mi?

Evlenilecek ideal kız nasıl olmalı

İlişkilerde neden insanlar birbirini çok sıkar. Mesela kızlar hep trip yapar

Aşk konusunda Erkeklere vereceğin tavsiyeler?

@Çiğdem- uzun uzun yazz :X
aşk hakkında bence sevgili olanların çoğu birbirini sevmiyor ya erkeks eviyor kız sevmiyor yada kız seviyor erkek sevmiyor :A beni sevsinde ben sevmesem olur diyenler çok var türk insanı sevmeyi değil sevilmeyi seviyor aşkıda oyüzden beceremiyoruz :A

kızlarda erkekelrde zaman zaman pembe yalanlar söylüyor sanırım ama çorabını çıakrdın hadi akvga edelim gibi basit şeylerden kavga edenleri anlamıyorum aldatma olmadıkça bence propolem olmamalı okadar basit şeyden tarısıyorlarkı :A

Kızlara güvenilmeli mi?
genelleme yapmamak lazım güvenilicek kızlarda var güvenilmeyecekte kişilikle alakalı doğru kişiyi seçmekte biraz şans istiyor aa erkekler içinde aynı durum geçelri :A

Bu devirde yemek yapmasını bilmeyeni ben erkek olsam almazdım açık ve net :A

yukarıda dedğim gibi çok basit şeylerden tartısıyorlar ama karşılıklı sevgi olmamasından kaynaklanıyor gerçek aşkı yaşayan çok az kişi var :A

kızın sizi sevdiğine emin olun çoğu kız erkek onu sevsin yeter tarzıyla çıkıyor kendisi sevmiyor bu durum gerçekten çok sayısı yüskektir :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aşk hakkında bence sevgili olanların çoğu birbirini sevmiyor ya erkeks eviyor kız sevmiyor yada kız seviyor erkek sevmiyor :A beni sevsinde ben sevmesem olur diyenler çok var türk insanı sevmeyi değil sevilmeyi seviyor aşkıda oyüzden beceremiyoruz :A

kızlarda erkekelrde zaman zaman pembe yalanlar söylüyor sanırım ama çorabını çıakrdın hadi akvga edelim gibi basit şeylerden kavga edenleri anlamıyorum aldatma olmadıkça bence propolem olmamalı okadar basit şeyden tarısıyorlarkı :A

Kızlara güvenilmeli mi?
genelleme yapmamak lazım güvenilicek kızlarda var güvenilmeyecekte kişilikle alakalı doğru kişiyi seçmekte biraz şans istiyor aa erkekler içinde aynı durum geçelri :A

Bu devirde yemek yapmasını bilmeyeni ben erkek olsam almazdım açık ve net :A

yukarıda dedğim gibi çok basit şeylerden tartısıyorlar ama karşılıklı sevgi olmamasından kaynaklanıyor gerçek aşkı yaşayan çok az kişi var :A

kızın sizi sevdiğine emin olun çoğu kız erkek onu sevsin yeter tarzıyla çıkıyor kendisi sevmiyor bu durum gerçekten çok sayısı yüskektir :A
Sabah tekrardan okuyacağım ama umutsuz şeyler yazmışşsın ben çiko. :( Ama dediklerin bazı yerlerde doğru. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İhanetten kastın nedir mesela? :A
yani cnm arkamdan kuyumu kazarsın mesala kötü konusursun ne bilim bu tarz şeyler ozaman gider @sokak sanati sen haklıymıssın derim ama benim sana güvenim sonsuz ihtimaline ihtimal bile vermem :bhr::bhr::bhr:

Sevgi anlaşmak mıdır?
sevgi emektir diyeyim kısaca cnm türkan şoray :A :A :A

Sabah tekrardan okuyacağım ama umutsuz şeyler yazmışşsın ben çiko. :( Ama dediklerin bazı yerlerde doğru. :D
düşüncelerim bunlar cnm seni avutmus olrurum diğer türlü :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
@destere'nin hiç soru sormamasına ne diyorsun? Sence konun ilgi gördü diye kıskandı mı?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ülkenin hali ne olacak?
Son siyasi olaylar için ne düşünüyorsun?
Dine bağlı birisin peki kapanmaıyı düşündün mü yada o yönden sana bi istek geldi mi?
Eğer başbakan olsan neler yapardın?
Giresunun gelişmesi için neler yapardın?
Laptopun 6 senelikten fazla. değiştirmeyi düşünmüyor musun?
Neden whatsaap kullanmıyorsun? yoksa kullanıyorsun da bize mi söylemiyorsun?
Forumdan önce neler yapardın?

Umutsuzluğa kapılınca neler yapıyorsun nasıl bu etkiden çıkıyorsun?
En son ne için ağladın?

@Çiğdem- :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Nişanı atmıştın peki üzüldün mü bu durum için?? Etkisinden nasıl kurtuldun? Aile ile ortak karar mı kendi kararın mıydı?
@Çiğdem-

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Forumda ki bayan üyeler ile pek sıkı fıkı değilsin sebebi ne? 2014 yılından beri nisa hariç pek olmadı. Kavga demiyorum sıkıfıkılık diyorum?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nişanı atmıştın peki üzüldün mü bu durum için?? Etkisinden nasıl kurtuldun? Aile ile ortak karar mı kendi kararın mıydı?
@Çiğdem-
Oha hiç bahsetmemiştin. :eek: @Çiğdem-
nişana tma değil ayoll hiç nişanlanmadım :A :A :A

sizede bahsetmiştim sanırım üni sonda birisine sıcak düşünüyordum nişan olabilirdi ama son anlarda vazgeçmiştim sonrada foruma geldim zaten 1 yıl sonra :A

nişan olsaydı foruma hiç gelmicektim herşeyde hayır varmıs :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@mrt-06 da diyorkı çiğdeme farklı prosodur uygulamlısın madem peşindne kosuyorsun diyor yoksa farkı yokmus gözünde diyor birazınıda ben kattım :A :A :A @Harunnn60
sanki koşuyorumda bir faydasınımı gördüm boşuna çaba işte :) artık örümcekler gibi belirli yerlere ağ kuracağım bir kız yakalanmasın ağa anında çullanırım üstüne yoksa kimsenin geleceği yok :))

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
nişana tma değil ayoll hiç nişanlanmadım :A :A :A

sizede bahsetmiştim sanırım üni sonda birisine sıcak düşünüyordum nişan olabilirdi ama son anlarda vazgeçmiştim sonrada foruma geldim zaten 1 yıl sonra :A

nişan olsaydı foruma hiç gelmicektim herşeyde hayır varmıs :A
Nişana doğru gidiyordu ama. :D Üstünü kapama. :D Son anda vazgeçtim diyordun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...