Fav10 Sorgu Odası - Hafta 60 - Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
hhaha aa bence kadınlar erkekler kadar maçtan anlamamalı tuttuğu takımı sevsin yeter ayoll beşiktaşı sevmem yetiyor annemde sevmez :A babam her maçı izliyor :F
Dizin olduğu sırada bilgisayarda bozuk olunca haliyle digitürkplayde yok :A baban maç izlerken hiç bağırdın oldu mu? :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Şimdi kamerayla çektim şuan sütümü içiyorum. Benim elim ve favori bardaklarımdan biriyle. :A @Çiğdem- @vadikızı @Bully @denizz19 @sokak sanati @Harunnn60 @destere Ve herkesi süt içmeye davet ediyorum. (Kamu spotumuzu yapalım. :A)

WIN_20170525_013120.JPG

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizin olduğu sırada bilgisayarda bozuk olunca haliyle digitürkplayde yok :A baban maç izlerken hiç bağırdın oldu mu? :A
Hhaha aa bazen televizyonu kaldırıp atasım geliyor camdan :A

digitürk play olmasa canlı dizi izleyemicem :A :A :A

Şimdi kamerayla çektim şuan sütümü içiyorum. Benim elim ve favori bardaklarımdan biriyle. :A @Çiğdem- @vadikızı @Bully @denizz19 @sokak sanati @Harunnn60 @destere Ve herkesi süt içmeye davet ediyorum. (Kamu spotumuzu yapalım. :A)

Ekli dosyayı görüntüle 55517
Ne zamandır yeşilay spotu da yapmıyorsun onuda bekleriz. :A :A
Ahh cnm süt çekti dolapta mutlaka oluyor soğuk soğuk içeyim yatmadan :Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Yeni Gelin izleye izleye süt sever oldun :A
Elimi beğendin mi? :A

Ne zamandır yeşilay spotu da yapmıyorsun onuda bekleriz. :A :A
İçkiyi nerden bulup da fotosunu çekeyim. :A Yarın sigara kırmalı bir kısa video çekeyim bari yoğun istek varsa. :F

Hhaha aa bazen televizyonu kaldırıp atasım geliyor camdan :A

digitürk play olmasa canlı dizi izleyemicem :A :A :A

Ahh cnm süt çekti dolapta mutlaka oluyor soğuk soğuk içeyim yatmadan :Z
Ben ılıttım biraz. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elimi beğendin mi? :A

İçkiyi nerden bulup da fotosunu çekeyim. :A Yarın sigara kırmalı bir kısa video çekeyim bari yoğun istek varsa. :F

Ben ılıttım biraz. :Z
Ilık sevmiyorum ben neskafede içersem kaynatırım normal sütü mutlaka soğuk içerim ısıtınca tadı kayboluyor gibi geliyor bana cnm :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bir çok sorgu odasının konu başlığını sabitleyen @mrt-06 'nın senin konu başlığını sabitlememisi ile ilgili ne düşünüyorsun? Kasıtlı bir hareket mi bu sence? Kendisinde söylemek istediğin 2 çift lafın var mı? @Çiğdem-

@Harunnn60 konuyu iyice eleme dönüştürdüm.:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,518
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 55517

Bardağından pek güzelmiş bayıldımm :DOh be odana süt getire getire süt içmeye alıştırdım seni dün unutmuşum ama bugün unutmam yine odana sütle gelirim:F

Faranjit hastasıyım soğuk şeyler bana zarar. :( Mecbur ılıtıyorum. :(

Sağol canım seni de. :A

Aman iyi ediyosun faranjit bendede var bende sorcam unutuyordum hep sütü soğukmu içiyosun diye iyi ediyorsun ablam birde bal katsan varya boğazına çok iyi gelir faranjit sık olmazsın;)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Bardağından pek güzelmiş bayıldımm :DOh be odana süt getire getire süt içmeye alıştırdım seni dün unutmuşum ama bugün unutmam yine odana sütle gelirim:F

Aman iyi ediyosun faranjit bendede var bende sorcam unutuyordum hep sütü soğukmu içiyosun diye iyi ediyorsun ablam birde bal katsan varya boğazına çok iyi gelir faranjit sık olmazsın;)
Benim çok eskiden beri alışkanlığımdır aslında süt içmek. Yaşı yok bence, herkes içmeli. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...