Netflix Jessica Jones 1. Sezon Yorumları

Konu 2015'te açılmış, benim en uzun olmadiğim zamana denek gelmiş ve forumdan bağımsız izlemişim :X https://fav10.net/forum/threads/jessica-jones-1-sezon-yorumları.252386/page-9#post-2602338 sonraki satırlarda bana söylenmişsin yine :X
evet şimdi gördüm o mesajdan sonrada laf atmışım :) ama olsun yani laf atmak için fırsatları değerlendirmek şart :)
yalnız bölümleri yine içten içe sesiz takip etmişsin yani ordan yine sana eleştiri yağmuru gelebilir:)

evet şimdi gördüm o mesajdan sonrada laf atmışım :) ama olsun yani laf atmak için fırsatları değerlendirmek şart :)
yalnız bölümleri yine içten içe sesiz takip etmişsin yani ordan yine sana eleştiri yağmuru gelebilir:)
Nasıl bittiğini sor anlatamam:F hızlı tukettiğim diziydi sanırım (b)

2. sezonu çıktı mı bunun :)

nerde kalmıştık :)
@Çiğdem- bitirmiş @Harunnn60 her zamanki gibi yarıda bırakmış @cookies dersleri bahane etmiş :) @vadikızı nın herzamanki hali yine iki bölüm izleyip kaçmış :)
@Forumdash ne yapmış ondan hiç haberim yok :) bir ara kaçta kaldım demiştim haruna cevap vermemişti sanırım üçüncü bölümde kaldım ordan devam ederim artık :)
BU DİZİ çok güzel cnm bencede devam et bir erkek oyuncu var o geldiğinde dizi coşuyor :Z

2. sezonu çıktı mı bunun :)
dur hele birinci sezonu bitirelim sonra ikinci çıktımı çıkmadımı bakarım :)
BU DİZİ çok güzel cnm bencede devam et bir erkek oyuncu var o geldiğinde dizi coşuyor :Z

dediğin zenci için zaten marvel ayrı bir dizi yapmış :) sen luke cage i izle o da marvel dizisi senle @xemrexxx nin favorisi at gibi bir zenci başrolde :))
jessica yı bana bırakın :)

dediğin zenci için zaten marvel ayrı bir dizi yapmış :) sen luke cage i izle o da marvel dizisi senle @xemrexxx nin favorisi at gibi bir zenci başrolde :))
hahah hayır bee ondan bende nefret ediyorum ortak diziden sadece onunkını izlemedim :A

David Tennant diyorum bu diziyi o özel kılmuştı :A
jessica-jones.jpg

Sen Iron Fast'e kapak atsana:F Zevk yelpazeni genişlettiğine göre Danny tam senlik hani :A

bu tenyanın neresini sevdin :) bari luke cage in totosu baklava bunun sana hitap eden tarafı yok :)
HAHAH ayy öyle deme ayoll bu adam geldikten sonra dizi çok iyi oluyor bence 4.bölümden başla yakında girer diziye zaten ilerki bölümelrde çok güzel bölümler izleeceksin :A

HAHAH ayy öyle deme ayoll bu adam geldikten sonra dizi çok iyi oluyor bence 4.bölümden başla yakında girer diziye zaten ilerki bölümelrde çok güzel bölümler izleeceksin :A
önce iki dizim var big little ve şu akşam @xemrexxx nin bulaştırdığı woman dizisi onlar bitince jesica ya uğrayacağım :)

Jessica Jonesi bırakın Jessica Maye bakın :
yeni-gelin-dizisi-bella-jessica-may-drociunas-kac-kilo.gif
Yeni-Gelin-dizisi-Jessica-May-Drociunas-kimdir-Ya%C5%9F%C4%B1-boyu-kilosu-3.jpg
Jessica-May-Drociunas-yenig.jpg
1358121_31b4598fb57262c5eb3d47b3c3caade2_640x640.jpg
yeni-gelin-bella-kimdir-jessica-may-kac-yasinda-aslen-nerelidir--1489243224.jpg
196b0e8d626bf72ad75688362761adde_640x320.jpg
@Çiğdem- @Forumdash @vadikızı @destere @xemrexxx @mrt-06 @Harunnn60
BIRAKIN HAYALİ JESSİCAYI ALIN SİZE GERÇEK JESSİCA :Z
bunuda kurcalarız merak etme hem jessica jones olanı hemde maye olanı boşta bırakmayız :)

Hayırlısıyla Daredevil'e kayacan :A İron Fist konusuyla daha çok bağlantılı çünkü :A
ister istemez bünye alışıyor :)
iron fist çok gizemli başladı işte öldü sanılan bir çocuğun 15 yıl sonra ortaya çıkışı falan böyle başlangıcı çok dikkat çekiciydi:)Resurrection veya the returned tarzı bir başlangıçtı anında kulak kabarttık :)
daradevilde o çekimi yakalayamamıştım :)

@Çiğdem- bitirmiş @Harunnn60 her zamanki gibi yarıda bırakmış @cookies dersleri bahane etmiş :) @vadikızı nın herzamanki hali yine iki bölüm izleyip kaçmış :)
@Forumdash ne yapmış ondan hiç haberim yok :) bir ara kaçta kaldım demiştim haruna cevap vermemişti sanırım üçüncü bölümde kaldım ordan devam ederim artık :)
Daredevili bitirdim şimdi sıra buna başlayacağım. :A Başrol oyuncuları filan iyi baya. :A
Eğer izlemek istiyorsan beraber izleriz. :Z The Defenders 18 Ağustos başlıyor yetişmem lazım. :F

Şu etiketini yeni gördüm valla ben 4.bölümdemi ne kaldım devam edemedim inşallah edeceğim ya😉