Netflix Jessica Jones 1. Sezon Yorumları

başlasam bir günde biter kaaln bölümler
başlasam bir günde biter kaaln bölümler :) @Harunnn60 hafta sonu olsun diye diretti o yüzden diziden soğudum :) bana kalsa iki günde tüm sezon biterdi :)

:) @Harunnn60 hafta sonu olsun diye diretti o yüzden diziden soğudum :) bana kalsa iki günde tüm sezon biterdi :)
Öyle mi destere. :D Biz seni tutmayalım o zaman sen devam et izlemeye. :D

4-5-6- bölümleri izledim sanırım hepimiz ilk 3 bölümü izleyip ara vermiştik ama 4.bölümle birlikte dizi açılıyor gerçekten 4-5-6 bölümler çok güzeldi :Z:Z:Z

David Tennant şow başlıyor 4.bölümle birlikte ve gerçekten rolune çok iyi oturmuş zihin okuma yeteneği var :F:F:F
@cookies @vadikızı @Harunnn60 @destere sizlerde devam edin derim dizi farklı boyutlara taşınıyor @Castei ayy sen bitirmiştin zaten :F:F:F
Ben en son 6 yı izledim galiba ama sonra ygsye az kaldı ve bıraktım :(

Ben en son 6 yı izledim galiba ama sonra ygsye az kaldı ve bıraktım :(
devam et bence dizilerde aradaykan zaten artık hep iyi bölümler geliyor @cookies
7 ve 8 bölümleri izledim @vadikızı @destere @Harunnn60 @Castei :F
ayy özellikle 8.bölüm şuana kadar olan en iyi bölümdü bence kilgrave favorim karakterim oldu 7 ve 8 bölümlerden kısa bir yorum yapayım izleyince bakarsını:F

7.bölüm kısa yorumum
kilgravenin jonesi eskiden nasıl kullandığını gördük o zenci adamın karısını jones öldürmüş meğerse bakalım o adamla barışıcaklarmı ayrıca kilgravenin jonesi karakoldan alması güzel sahneydi bence ve son sahnede jones kigravenin evine gelmeyi kabul etti :F

8.bölüm kısa yorumum
8.bölüm harika kilgravenin jonesle işbirliğide güzel geliyordu kulağa o adamın polise tslim olmasnı sağlaıkları sahneleri güzeldi ayrıca kilgravede kendince haklı bence çocukken anne babası kötü davranmış çocuğa jonesde son sahnede yakaladı onu ama kilgravenin bomba saldırısıda harika hamleydi son sahnede :F:F:F

devam et bence dizilerde aradaykan zaten artık hep iyi bölümler geliyor @cookies
ayy özellikle 8.bölüm şuana kadar olan en iyi bölümdü bence kilgrave favorim karakterim oldu 7 ve 8 bölümlerden kısa bir yorum yapayım izleyince bakarsını:F

7.bölüm kısa yorumum
kilgravenin jonesi eskiden nasıl kullandığını gördük o zenci adamın karısını jones öldürmüş meğerse bakalım o adamla barışıcaklarmı ayrıca kilgravenin jonesi karakoldan alması güzel sahneydi bence ve son sahnede jones kigravenin evine gelmeyi kabul etti :F

8.bölüm kısa yorumum
8.bölüm harika kilgravenin jonesle işbirliğide güzel geliyordu kulağa o adamın polise tslim olmasnı sağlaıkları sahneleri güzeldi ayrıca kilgravede kendince haklı bence çocukken anne babası kötü davranmış çocuğa jonesde son sahnede yakaladı onu ama kilgravenin bomba saldırısıda harika hamleydi son sahnede :F:F:F

bende izleyemedim canım ya inşallah arka arkaya izlicem yorum yazarım

7.bölüm kısa yorumum

8.bölüm kısa yorumum
Ben artık dizi izlemiyorum maalesef :(

9-10-11 bölümleri izledim @cookies @detere @vadikızı @Castei @Harunnn60
9 ve 10 bölümler tek kelime harikaydı dizi çok farklı boyutlara taşındı 11.bölüm önceki bölümlere göre hafif düşüktü ama biraz nefes almış oldum :F:F:F
kilgrave harika bir karakter onun olduğu bölümelr üst düzey özellikle 8-9-10 bu 3 bölüm harika :love1::love1::love1:

9.bölüm kısa yorumum
kilgrave yakaladılar elektirikli bir yerde tuttular adamı ayy meğerse onun zihin okutma gücü jossicaya artık işlemiyormuş ediside bunu bildiği için ona göre davranıyormuş çok şükür tutulduğu yerden kurtuldu makasla annesini öldürttüğü sahne çok güzeldi :F:F:F

10.bölüm kısa yorumum
kilgrave yine çok akıllı davranıyor jessicaya iyi bir teklifle geldi hapisteki kızı kurtarırım diye ayy ama kız kendisini öldürdü jessicada kilgravei öldürüceğine söz verdi ayy ortalık karıştı ayol :F:F:F

11.bölüm kısa yorumum
kilgrave olmadığından sıkıcıydı ayol durgundu ama o polis olan adamla jessicanın kavgası çok güzeldi heyecan getirdi bölüme son sahnede lukeyi bombayla patlattılar adama birşey olmadı hahahha :F:F:F

@destere

9-10-11 bölümleri izledim @cookies @detere @vadikızı @Castei @Harunnn60
9 ve 10 bölümler tek kelime harikaydı dizi çok farklı boyutlara taşındı 11.bölüm önceki bölümlere göre hafif düşüktü ama biraz nefes almış oldum :F:F:F
kilgrave harika bir karakter onun olduğu bölümelr üst düzey özellikle 8-9-10 bu 3 bölüm harika :love1::love1::love1:

9.bölüm kısa yorumum
kilgrave yakaladılar elektirikli bir yerde tuttular adamı ayy meğerse onun zihin okutma gücü jossicaya artık işlemiyormuş ediside bunu bildiği için ona göre davranıyormuş çok şükür tutulduğu yerden kurtuldu makasla annesini öldürttüğü sahne çok güzeldi :F:F:F

10.bölüm kısa yorumum
kilgrave yine çok akıllı davranıyor jessicaya iyi bir teklifle geldi hapisteki kızı kurtarırım diye ayy ama kız kendisini öldürdü jessicada kilgravei öldürüceğine söz verdi ayy ortalık karıştı ayol :F:F:F

11.bölüm kısa yorumum
kilgrave olmadığından sıkıcıydı ayol durgundu ama o polis olan adamla jessicanın kavgası çok güzeldi heyecan getirdi bölüme son sahnede lukeyi bombayla patlattılar adama birşey olmadı hahahha :F:F:F

@destere
Kız çostun iyice. :F

Senin sevdiğin kişi David Tennat sanırım. O çok kaliteli bir oyuncu ya. Bende seviyorum o adamı.
evet onu diyorum zaten bu diziye herkes david için başaldığını söylüyordu yorumlarda
dizideki ismi kilgrave zihin kontrolu gücü olan kişi aa biirde zenci adam var luke ama ilk 3 bölümü o adam yüzünden sevmedik biz neyseki 4.bölümle birlikte david sahne alıyor
özellikle 7.bölümle birlikte çok güzel bölümler var zenci adam yerine david olduğu için
:F:F:F
_1442511657.jpg

evet onu diyorum zaten bu diziye herkes david için başaldığını söylüyordu yorumlarda
dizideki ismi kilgrave zihin kontrolu gücü olan kişi aa biirde zenci adam var luke ama ilk 3 bölümü o adam yüzünden sevmedik biz neyseki 4.bölümle birlikte david sahne alıyor
özellikle 7.bölümle birlikte çok güzel bölümler var zenci adam yerine david olduğu için
:F:F:F
_1442511657.jpg

David reyize mi sardın şimdi de :A

12 ve 13 bölümleri izledim ve 1.sezonu bitirdim ben bunu tek sezonluk sanıyordum ama 2.sezonu olucakmış sanırım :Z @Harunnn60 @Castei @destere @vadikızı @cookies
genel bir değerlendirme ilk 3 bölüm biraz sıkıcı geçiş bölümleri gibi ama 4.bölümle birlikte dizi açılıyor özellikle 8.bölümle birlikte sezon finaline kadar son 6 bölümü üst düzey özellikle davit tennat dizideki adı kilgrave tek kelimeyle harikalar yarattı dizide :love1::love1::love1:

12.bölüm kısa yorumum
bu bölüm biraz sıkıcıydı aslında ayy ama kilgravenin lukeyi kontrol etmesiyle bölüm canlandı jessica lukeden daha güçsüz gerçekten kavga bile edemiyor adamla ayy ayrıca lukeyi son sahnede vurdu ama ölmeiğini düşünüyorum adam bomba patladı ölmedi ayol kurşunlamı ölücek hahaha :F:F:F

13.bölüm sezon finali kısa yorumum
ayy tahmin ettiğim gibi luke ölmüyor ama baya ahsar görmüş onu iyileştirmekle geçti biraz bölüm son sahnede kigrave jessica arkadaşını riske atıp oyun oynadı ona yniden hafızasını kontrol ediyormuş süsü verdi kigrave başta inanmadı ama sonra inandı ve öldü ahh ahh david 2.sezon yok nasıl izlicez ama yerine iyi bir düşman gelir sanırım:T

nerde kalmıştık :)
@Çiğdem- bitirmiş @Harunnn60 her zamanki gibi yarıda bırakmış @cookies dersleri bahane etmiş :) @vadikızı nın herzamanki hali yine iki bölüm izleyip kaçmış :)
@Forumdash ne yapmış ondan hiç haberim yok :) bir ara kaçta kaldım demiştim haruna cevap vermemişti sanırım üçüncü bölümde kaldım ordan devam ederim artık :)
Konu 2015'te açılmış, benim en uzun olmadiğim zamana denek gelmiş ve forumdan bağımsız izlemişim :X https://fav10.net/forum/threads/jessica-jones-1-sezon-yorumları.252386/page-9#post-2602338 sonraki satırlarda bana söylenmişsin yine :X