PuhuTV Fi - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,121
Puanı
1,061
ilk 3 bölümü izledim Can Manay karakteri efsane olmuş :X Mehmet Günsurun karakteri gıcık olmuş ne ka üzüldüm anlatamam size @Bully @yatutarsa :A 21 yıl öncesine flashbackler yaparsak çok da güzel olacak , Büşra Develi 3.bölümde açıldı hem rolü açıldı hem kendisi @Billy Kane izlemeli bence:bhr: onun dışında özge özprinççci @destere nin seveceği yeteneklerini gösterdi @mrt-06 ile ben çok daha önce keşfetmiştik :A @Çiğdem- sen izleme spoi kutusunu aç ama resim var sadece:A
fhgfhgfhfg.png fhfghfghfg.png fghgfhgfhgf.png

neyse;
1.bölüm : 8.3 point
2.bölüm: 8.5 point
3.bölüm: 9.5 point (büşra develi için:A)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk 3 bölümü izledim Can Manay karakteri efsane olmuş :X Mehmet Günsurun karakteri gıcık olmuş ne ka üzüldüm anlatamam size @Bully @yatutarsa :A 21 yıl öncesine flashbackler yaparsak çok da güzel olacak , Büşra Develi 3.bölümde açıldı hem rolü açıldı hem kendisi @Billy Kane izlemeli bence:bhr: onun dışında özge özprinççci @destere nin seveceği yeteneklerini gösterdi @mrt-06 ile ben çok daha önce keşfetmiştik :A @Çiğdem- sen izleme spoi kutusunu aç ama resim var sadece:A

neyse;
1.bölüm : 8.3 point
2.bölüm: 8.5 point
3.bölüm: 9.5 point (büşra develi için:A)
başka işiniz gücünüzmü yok nette yayınlanan türk dizisi izliyorsunuz :A @destere @Bully

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,121
Puanı
1,061
Ben haftasonu bakacaktım da işte fırsat olmadı konserdi, yönetim işleriydi derken, en kısa sürede izleyeceğim inşallah :A

Kaçar mı hiç bu kalite, sen de izlemelisin :A
@Çiğdem- le @vadikızı izlesin diye seninki dekolteli giymiş:A
C8b5Z-dXsAAquAg.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,737
Puanı
1,061
Valla ilk bölüm fena değildi. Gerek Ozan Güven gerek Mehmet Günsur ki pek göremesek de oyunculuklar iyiydi. Normal bir TV kanalında da yayınlansa çok rahat tutabilecek gibi görünüyor. Sevdiğim oyuncular var zaten o yüzden de bir sıkıntı yok. Şu alkol, sigara, küfür vs. sansür olmaması çok güzel oluyor bunu ilk Masum'da izlemiştim. Keşke bizim TV'lerde de görebilsek bunu tabi belli bir saatten sonra belki ama git gide yasak getiriyor bizimkiler. :)

8/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Can'ın 'Halkımızın özel hayat anlayışı 0, geleneksel çözüm ise perde' tarzında ki repliğinden son özel hayata saygısızlık yapıp 10 saat Duru'yu izlemesine kaç puan. Senaryodaki bu özensizlik - 5 puan falan olur muhtemelen.s.s

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
İlk bölümü izledim,çok iyi bir dizi olmuş,Ozan Güven oyunculuğu harika,çok başarılı olmuş.Mehmet Günsur oda oldukça iyiydi,oyunculuğu oldukça iyi,Serenay Sarıkaya duru rolünde farklı bir oyunculuk dans tutkunu biri,Büşra,Berrak onlarda oldukça iyiydi oyunculuk,ayrıca dizi kadrosu çok başarılı olmuş..
Dizi başlarken dizi jeneriği the Night Of'u biraz andırdı sanki tıpkı o tarzdaydı..
Dizide çok bariz farklılıklar bulunuyor,TV'de izlediğimiz dizilerden çok farklı tarzda olmuş,ayrıca dizi kadrosu çok uyumlu olmuş..
İkinci ile üçüncü Bölümü'de izleyip yorumlarım:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İzlemeye değer bir dizi yapmışlar. İlk bölümden içine çeken bir iş olmuş bu önemli. Gizem ve merak umsuruda var, görsellikler ve oyunculuklar iyi Mehmet Günsur hariç.( :A ) Sevemiyorum bu adamı.s.s Yukarıda takıldığım bir nokta var. Can'in böyle profesyonel olup burada çelişkili davranması. Kasıtlı bir şey bence bu. Altın orana kimse karşı koyamaz çelişir. Detay düşününce mantıklı geldi o hareket.:)

Berrak şahane. Yine tehlikeli sularda yüzen kadını oynuyor. Bayılıyorum.:bhr:

7.5/10