PuhuTV Fi - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
cb95a69b-0d80-4da2-8d23-7ec16e57bd33.jpg

İnternet televizyonculuğuna yeni bir soluk katma amacıyla yayına başlayan PuhuTV'nin ilk orijinal dizisi olan Fi, bu akşam izleyiciyle buluşacak.

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal ve Osman Sonant'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın, senaristliğini ise Nükhet Bıçakçı'nın üstlendiği iddialı yapım, Azra Kohen'in aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor.

Ünlü psikolog Can Manay'ın balerin Duru ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alan yapımın öte yandan ilerleyen bölümlerde Özge Özpirinçci, Nesrin Cavadzade ve Burak Sergen gibi ünlü isimler de konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

Dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Fİ YENİ BÖLÜMLERİ İLE HER PERŞEMBE 23.30'DA SHOW TV'DE...

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Bi yorumlara bakalım ona göre izleriz. Kötü olacağını düşünmüyorum kaliteli oyuncular var ama tabi belli de olmaz bakalım. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
22.00'de başlayacakmış. Jenerik:

@cookies kurabiyedinin konusunu yok etmis kaknem @Aserat .ss :eek:

Hep @Çiğdem- e mi çalisicaz @gizem ak bak senin parlaklar da gelmiş:A Ekli dosyayı görüntüle 54638
O işi yönetim halletti, çünkü editör olmayanların kafasına göre konu açması yasak. Ayrıca konumuz bu değil. :A

Dizinin oyuncularını bile gölgede bırakabilecek yegane çift. :bhr: @xemrexxx

C8Q2tdxXoAQml3o.jpg

C8Q2teeWsAEKMP8.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
1x1

Taze taze izleyip yorumumu yazayım. Bugünlük sadece ilk bölümü izledim, yarın 2 ve 3. bölümleri de tamamlarım. Öncelikle teknik olarak gerçekten parlak bir iş. Mert Baykal iyi bir iş çıkarmış, özellikle gösteri sahnesi (fragmanda olduğu için spoiler'den saymıyorum) göz alıcıydı.

Keza senaryo da merak uyandırıcıydı. Bu kitapları daha önce raflarda görmüştüm, ama sabun köpüğü olduğunu düşünmüştüm. Sonraki bölümleri de beğenirsem kitabı okumayı düşünebilirim. İlk bölüm olduğu için tempo biraz düşüktü, ama yine de kendine çekiyor. Küfürler ve cinsellik de sakil durmamış, mesela Masum'daki bazı küfürler 'imkanımız varken küfür edelim' düşüncesiyle söyleniyor gibiydi.

Ozan Güven kesinlikle döktürmüş, ilk bölümden şov yaptı diyebilirim. Annemin Yarası ile birlikte en iyi performansı olabilir. Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsür de iyiydi, ama ilerleyen bölümlerde karakterlerinin potansiyeli ortaya çıkacak. Büşra Develi'yi böyle bir rolde izlemek ilginçti. Berrak Tüzünataç ise her zamanki donukluğundaydı ama yakışmamış diyemeyeceğim.

Sonuç olarak ilk bölüm adına umut veren bir iş olmuş. Her ne kadar 60 dakika beklerken 77 dakika çıkmış olsa da bunlar büyütülecek şeyler değil. Maksat bu tür yapımların önü açılsın. :)

8/10

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bitmiştir abla, şu an 1.bölüm tek parça halinde yüklenmiş sanırım siteye bakabilirsin, ben de haftasonu ya da bu gece bakacağım :D

:D Tamam canım bende birazdan açıp bakmaya çalışacağım çok merak ediyorum yorumlaşırız olurmu:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahah neden ayoll @Bully senle baş başa izlemek istiyormus :A
kimi beğeniyormuş ilker kazmsı türbüşon tombiği falan filan işte bir tane bile olsa beğenilmeye değecek bişey bulsa yeterlidir :)
aaa beroş konusunda sadece doğruyu bulmuştur diğer beğenileri hep berbat :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kimi beğeniyormuş ilker kazmsı türbüşon tombiği falan filan işte bir tane bile olsa beğenilmeye değecek bişey bulsa yeterlidir :)
aaa beroş konusunda sadece doğruyu bulmuştur diğer beğenileri hep berbat :)
SERENAYI BEĞENİYOR AMA ODA SENİN EN NADİR OALRAK BEĞENMEDİĞİN BİRKAÇ KIZ VAR @Bully DE GİDİP ONU BULMUŞ AYOLL :A