MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

@Çiğdem- oy degistire biliyormuyuz ? :D

Birkac kisi var aklimda ama bilemedim :A

Seni seviyorum kanka :A
İstersen özele gelebilirsin, fikir alışverişinde bulunuruz, benim gibi başarılı bir yarışmacının tecrübelerinden yararlanmak iyi olur senin açından. :A

Tabii ki de önerilerin varsa söyleyebilirsin :A
e de sende bul birini yarin oylama baslayacak artik. zaten bugun gelmezsen yarin juride olacaksin.
aslini sec bari :A
Ferhundeyi sec Leylayi sec (yaprak dökümü)

Son düzenleme:
3 şarkı da birbirinden güzel, çok zor tercih yaptım ama beğeneceğinizi düşünüyorum :A

Tabii ki de önerilerin varsa söyleyebilirsin :A
Kemal Sunal'ı al şampiyon ol :A Şener Şen'le kapışırsın artık. :F Ama o da kolay bir başarı olur, önce senin aklındakileri bir görmek lazım, senin zevkini çözersem ona göre yardımcı olabilirim. :D

Kemal Sunal'ı al şampiyon ol :A Şener Şen'le kapışırsın artık. :F Ama o da kolay bir başarı olur, önce senin aklındakileri bir görmek lazım, senin zevkini çözersem ona göre yardımcı olabilirim. :D
Kemal Sunal kabul edilmiyor. Baska alternatif bulun.

Ben mi eliyorum seni :A

Asli olmaz onu daha sonrasi icin düsünüyorum :A baska birini bulurum yarina kadar :A Ferhunde yani Deniz Cakir gecen sezon yarismisti :A
Leylayi al ozaman. o iyi iş çıkarır.
Özlem yılmaz da iyidir

Benim zevkimi bilirsin zaten :A

neyse tatsiz oldu burası size iyi sohbetler