MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Arkamdan türkü çığırırsın @MEnes ile :A Gündem yoğun bu aralar. Bir gece ansızın Ayşe tatile çıkabilir :A
ama olmaz ya. daha Şener Şene destek olacan :A
bak @Bully i ezme kısmına bende katiliyorum. @destere ile anlaştık.
ama burda Gökhanı zirveye taşımaya yardımcı ol :A gider ayak hayırın dokunsun :A

bugün cnm :A :A :A

@mrt-06 bu şarkı benimi ms den sonra başlat ayoll 2 şarkı yarışması aynı anda foruma ağır geliyor benim albümümle ms yi sırasıyla yapıyorduk ben 1 ay kadar ara verecem zaten hayırlısıyla cuma günü büyük final sonucları açıklanıcak :A

forum şarkı yarışmalarını seviyor yokluğumuzda sen alır götürürsün :A :A :A
bugün olduğunu biliyoruz herhalde

Saati söylede oy yollayayım :A yine baslarda olayım

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
maddi destekde ver :A
Napayım tefeciden kredi mi çekip cürilere mi dağıtayım :A

Bakacağız artık ölmez sağ kalırsak el atarız :A Şimdi uyumaya gidiyorum yarın anca uğrarım foruma inşallah oy verilecek bir yarışma yoktur arkamdan sövülmesi hiç hoşuma gitmiyor :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Napayım tefeciden kredi mi çekip cürilere mi dağıtayım :A

Bakacağız artık ölmez sağ kalırsak el atarız :A Şimdi uyumaya gidiyorum yarın anca uğrarım foruma inşallah oy verilecek bir yarışma yoktur arkamdan sövülmesi hiç hoşuma gitmiyor :A
sali günunden itibaren Şener Sene oy kullanabilirsin :A ben sövmem ama beddua ederim belki gerçi gelip beni bulmasından korkarım :A

Ay kız @Çiğdem- senden bile fazla yorum yazmişim.
Sana ve @denizz19 e bol reyting sağliyorum.
enler listesindede çıkışım olacak belli.
Şener Şeni oylarınızla şenlendirirsiniz artık :A
gerçi ben hiç yazmasamda ilk 3 garanti Sanatçımın :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son Oy Gönderme Tarihi : 17 Ocak Salı 22:00

Evet büyük finale son 1 adım kaldı Salı gecesi 2 finalist belli olacak , Çarşamba günü büyük final konusu oylama ile başlayacak ve Cuma gecesi Şampiyonu açıklayacaz :Z

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane @BesaleT

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hadi bakalım inşallah finale çıkmayı başarırım. :D

Gökhan Türkmen'e desteklerinizi bekliyoruz. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Metin'e desteğin tam olursa, 6. sezondada Murat Dalkılıç'a destek verirsen sana destek veririm. :A
Metin'i de Murat Dalkılıç'ı da severiz. :F Ama kısa film sahnesiyle ne yaparsın bilmem, dur bir izleyeyim :A

Bir Öykü'ye tam vereceğini söylemiştin, inşallah sözünü tutarsın. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bilgisayar başındayken aradan çıkarayım dedim hemen. :A

İki şarkıyı da çok severim bu arada. Normal haftalarda tam puan alırlardı benden. Tabii hiçbir şarkı bir Gamsız Hayat değil. :A
benim albümümde finale çıkarttığıma pişman oldum oyüzden bilemiyorum :A

mesaj yazacağına beni inandırman lazım yoksa finali unut ayoll :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Son Oy Gönderme Tarihi : 17 Ocak Salı 22:00

Evet büyük finale son 1 adım kaldı Salı gecesi 2 finalist belli olacak , Çarşamba günü büyük final konusu oylama ile başlayacak ve Cuma gecesi Şampiyonu açıklayacaz :Z

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane @BesaleT
@Bully ben sonuçların sonlarında burda olmayabilirim :( ama ilk 1 saat bulunurum insallah.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
ARİANA GRANDE ft.
IGGY AZELIA

PROBLEM

Ekli dosyayı görüntüle 53522

1 milyara
yakın izlenmeye sahip ve milyarlarca kez dünyada çalınmış Problem şarkısı ile karşınızdayız. My Everything albümünün en büyük hiti olan şarkı da Efsanevi rapper Iggy Azelia eşlik ediyor Ariana'ya.

Ekli dosyayı görüntüle 53523

Şarkı başta İngiltere olmak üzere ABD, Yeni Zelanda gibi bir çok ülkede 1 numara oldu. Ariana'nın en iyi liste başarısı yakalamış şarkısı.

İşte muhteşem Problem yaratan düet.:bhr:

@eskici @dreamy @OzaN @MayısKralı @BesaleT @cevaa @denizz19 @EFE UYSAL @Billy Kane @ozmoturk @dosimosi @MasacRE- @Doğu @FaJi @Forumdash @Ahmad @batuhankaralar @Harunnn60 @Felon @xemrexxx @cookies @pompy @soo @Maskeli Fedai

Görmeyenler için bir daha.:Z

@eskici @dreamy @OzaN @MayısKralı @BesaleT @cevaa @EFE UYSAL @Billy Kane @ozmoturk @MasacRE- @Doğu @FaJi @Forumdash @Ahmad @batuhankaralar @dosimosi @Harunnn60 @Felon @xemrexxx @cookies @pompy @soo @Maskeli Fedai

Break Free kaldı demi finala? :D