MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

hahahah aynı gün değiştirdi hemen kısa süre içinde napayım cnm :F
Sus bakayım bu yaptığını baban görse seni evlatlıktan reddederdi. ss

Neyse her şarkım finallik zaten illa ki zirveyi alırız :A

@Felon alim sana istediğim puanları veremedim ablam sağlık jüridesin
bana istediğin kadar düşük verebilirsin:(

Final puani alan 3 arkadasimizida tebrik ederim. bendende güzel puan almislardi.
@destere yarisma öncesi ve esnasinda yoktu. bide benim misafirlerim ve juriligime laf ediyor hep :ppp: .Ben hic olmazsa arada yaziyordum varligimi hisettirmek icin 😉 ve sunucum yokken misafirlere ragmen aksatmadan sunmustum yarismayi

@MEnes sağ ol gülüm seni susuz bırakmam :A
İyi o zaman susuzluk ve açlık çekmeyeceğiz ne güzel. :A :A
Ne demek önemli değil. :A
@MEnes'in oy hakkı acilen elinden alınmalı resmen rezalet. ss
Benim sanata bakış açım sorgulanamaz. Saygu duyalım lütfen. :A
Öyleyim di mi gel de bunu @Bully'e anlat. :A

Sen benimle başa çıkabileceğini mi sanıyorsun bana savaş açmadan önce iki kere düşüneceksin bundan sonra :A

Ne savaşı ya biz kardeşiz kardeş böyle sıvacılar her yerde bulunmuyor @destere @MEnes @Doğu Bully'i sıvacılar birliğine alalım arkadaş hepimizden iyi sıvıyor maşallah :A

Geçmiş oylarımı açtırma bana şimdi ben o kadar kötü puanlar vermiyorum sana :A Bir bu hafta bir de keltoşla düet yaptığı hafta düşük verdim o 1 puan da Sibel Can'ın değil keltoşundu zaten:A
Tam saydırmaya geliyordum @Bully'e nasıl benim yoldaşıma karışırsın laf edersin diye sen de hemen sıvadın la adamı iki diş gösterdi diye. :A Bully'nin sıvacılar birliğine girmesi için çoook farklı şeyler gerekli. Biraz zor görünüyor. :A

Final puani alan 3 arkadasimizida tebrik ederim. bendende güzel puan almislardi.
@destere yarisma öncesi ve esnasinda yoktu. bide benim misafirlerim ve juriligime laf ediyor hep :ppp: .Ben hic olmazsa arada yaziyordum varligimi hisettirmek icin 😉 ve sunucum yokken misafirlere ragmen aksatmadan sunmustum yarismayi
Senin işine olan bağlılığın ve ciddiyetin ne gezer zaten @destere de. :A :A O anca çene çalmayı bilir iş başa düştü mü bi yerlere sıvamaya kaçar. :A Gerçi şuan niye yoldaşımı gömdüm bilmiyorum ama diyesim geldi bi anda. :A Biz tedavi ederiz onu sonra. :A

Tam saydırmaya geliyordum @Bully'e nasıl benim yoldaşıma karışırsın laf edersin diye sen de hemen sıvadın la adamı iki diş gösterdi diye. :A Bully'nin sıvacılar birliğine girmesi için çoook farklı şeyler gerekli. Biraz zor görünüyor. :A
Yavaş gel bakayım ceketinin düğmesini ilikle öyle karşıma çık hadi canım. :A

Senin işine olan bağlılığın ve ciddiyetin ne gezer zaten @destere de. :A :A O anca çene çalmayı bilir iş başa düştü mü bi yerlere sıvamaya kaçar. :A Gerçi şuan niye yoldaşımı gömdüm bilmiyorum ama diyesim geldi bi anda. :A Biz tedavi ederiz onu sonra. :A
dur sana cevap vereyimde kendi mesajini silsen bile @destere görsun. gerci beni övdun ben niye böyle birsey yaptim anlamadim.neyse senle aramiz bozulmaz iyi anlasiyoruz :A

Yok la adam hepimizden iyi sıvıyor sıvacılıkta master yapmış adeta o yüzden dedim alalım diye ama çoğunluğun kararı önemli tabi :A

Yavaş gel bakayım ceketinin düğmesini ilikle öyle karşıma çık hadi canım. :A
Karşında mühendis var canım statün yetecek mi acaba. :A :A
dur sana cevap vereyimde kendi mesajini silsen bile @destere görsun. gerci beni övdun ben niye böyle birsey yaptim anlamadim.neyse senle aramiz bozulmaz iyi anlasiyoruz :A
Biz @destere ile kader yoldaşıyız her türlü anlaşırız. :A Sen seni övdüğüm yerde öyle yaparsan tabi bilemem artık yani. :A Ama bakma dediğin gibi anlayışlı insanlarız kolay kolay aramız bozulmaz. :A :A

@Harunnn60 son haftalarda shakiraya fazla yüklenme vardı bu hafta 1.olarak bir sirkelenme durumu yaşadın tam zamanında yani :A :A :A

@Bully 1 puanla zirveyi kaçırdın ama gökhan survivordada başarılı gitmeye devam ediyor tabi :F

ziynetin bu şarkısına tam puan vermiştim zaten final puanı almana sevindim @denizz19 :F

ajda pekkanın şarkısı güzeldi ama yeni versiondan klibi varken gitip 50 yıl öcneden plak kaytı koydun @xemrexxx belkide final puanı şansını kendin teptin :A

Sibel can okadar düşük puana rağmen yine 7.olmayı başardı şu düzenli 1-2 verenlerin olmasa final puanına her hafta oynayacaksın aslında @mrt-06 :A

arianaya hep tam puan verdim bu haftaya kadar bu hafta temposunun az düşük buldum tam puanın bir altını verdim sende 6.olarak iyi sonuc elde ettin yüksek tempolu şarkılarında zaten tam puanlarıma yakın oluyor @sokak sanati :F

son olarak şu fettan canı eleyin artık ayoll @eskici :A
Harun'a ben söyledim bu şarkıyı kullan diye işte fark-ı ben her zaman kazanıyorum kazandırıyorum :A