Steam | Hediye ve İndirimli Oyun Başlığı 🎮

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
H2Z2 ne oyunu ya gta gibi birşey mi ?

Edit : H1Z1
Surivor dendiği gibi.

Onun dışında klasik dünya harap olmuş, zombiler, vahşi hayvanlar. 1 tane modunda birşeyler toplayıp birşeyler yapmaya çalışıyorsun. Odun+civi= baraka gibi.

2. modu, yaklaşık 100 kişiyi paraşütle bırakıyorlar biryerlere gitip, silah zırh vs topluyorsunuz. Zehirli gazın gelmeyeceği bölgeler var oraya gidip hayatta kalmaya çalışıyorsun. Son kişi hayatta kalan akadar.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Rocket League'i kesinlikle öneriyorum. Çoook eğlenceli sakın kaçırmayın. Mutlaka alın forumca oynarız ve deli gibi eğleniriz.

@OzaN NBA 2K16 alma 17 zaten iki aya çıkacak ve oyun pc'de sorunlu. Konsol oyunu boşver. :D

Ben Skyrim, The Forest ve Mount Your Friends aldım. Daha birkaç oyun daha alacağım. Yalnız ben Steam indirimleri konusu açmıştım o konuyu boşa açmışım. :D Mount Your Friends'i alın mutlaka 4 lira zaten forumca oynarız çok eğlenceli. Age of Empires'da 4.5 lira kaçırmayın.

Rocket League yılın spor oyunu hatta yılın multiplayer oyunu sakın kaçırmayın. :D

Payday 2 de düşünülebilir 7.5 lira. This War of Mine adlı singleplayer bir oyun var onu da tavsiye ederim 7.5 lira.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
The Forest'ı iade ettim oyunda optimizasyon sorunu var bunu bilerek aldım ve 13 fps ile oynayabildim 5 dakika. Direk iade ettim. :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@Felon alırsan,bekleriz. :D

----------

The Long Dark genelde bu tarzlardan çok çabuk bıkarım ama 2 bölüm videsounu felan izledim, alınır gibi duruyor karar veremedim. Bakalım hafta uzun. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Rocket League ve NBA2K16 aldım dediğim gibi. Rocket League herkes çok övüyor şimdi yükleniyor birazdan deneyeceğim. Siz de alın da beraber oynarız. :D

Rocket League'i duydum bende ama oynamadım, oynayan arkadaşlarım var grupça girince arkadaşların yani zevkli oluyor dedi. CS:GO al 12 lira gireriz toplu. :D
CS:GO alsam fena rezil olurum, hiç beceremediğim oyun türüdür. :D Sen Rocket League al en iyisi. :D

Rocket League eğlenceli bir oyun diyorlar. :D Zaten Türkçe.
Tamam sen de alırsın. :D
Rocket League: Zaman harcamak için 10 numara diyorlar. Oynayan baya arkadaşım var, olayı nedir bilmiyorum. Oradan buradan 4 kişi bulursan 14 liraya alırsınız tanesini.

Nba Alınabilir fiyat iyi.

Strateji'yi gerçekten seviyorsan yine tekrarlıyorum Stronghold Crusader HD, age of ayarında daha ayrıntılı bir oyun. Fiyatı age of'u aldığın fiyatta.

http://store.steampowered.com/app/40970/?l=turkis
Sen de alıyor musun Rocket League? :)

Stronghold ben alırım da başka kim alır ya da kimde var? :)

Rocket League'i kesinlikle öneriyorum. Çoook eğlenceli sakın kaçırmayın. Mutlaka alın forumca oynarız ve deli gibi eğleniriz.

@OzaN NBA 2K16 alma 17 zaten iki aya çıkacak ve oyun pc'de sorunlu. Konsol oyunu boşver. :D

Ben Skyrim, The Forest ve Mount Your Friends aldım. Daha birkaç oyun daha alacağım. Yalnız ben Steam indirimleri konusu açmıştım o konuyu boşa açmışım. :D Mount Your Friends'i alın mutlaka 4 lira zaten forumca oynarız çok eğlenceli. Age of Empires'da 4.5 lira kaçırmayın.

Rocket League yılın spor oyunu hatta yılın multiplayer oyunu sakın kaçırmayın. :D

Payday 2 de düşünülebilir 7.5 lira. This War of Mine adlı singleplayer bir oyun var onu da tavsiye ederim 7.5 lira.
NBA 2K16 aldım gitti. Serinin daha önceki oyunlarında problem yaşamadım bunda da olmaz bence bir şey. :D 2K17'ye para hiç yetmez. Minimum 130 TL olur ki NBA için vermem onu. O parayı vereceğim tek oyun Fifa'dır. :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Rocket League ve NBA2K16 aldım dediğim gibi. Rocket League herkes çok övüyor şimdi yükleniyor birazdan deneyeceğim. Siz de alın da beraber oynarız. :D

CS:GO alsam fena rezil olurum, hiç beceremediğim oyun türüdür. :D Sen Rocket League al en iyisi. :D

NBA 2K16 aldım gitti. Serinin daha önceki oyunlarında problem yaşamadım bunda da olmaz bence bir şey. :D 2K17'ye para hiç yetmez. Minimum 130 TL olur ki NBA için vermem onu. O parayı vereceğim tek oyun Fifa'dır. :D
Eğer NBA'de sorun yoksa bana da söylersen sevinirim. Önce sen bi oyna boşuna para vermeyelim :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kontrolleri ayarlama yoktu pc'de diye biliyorum ama @OzaN indirdiyse en iyi o bilir şu an. :)
Ben zaten joystick bağlıyorum onun kontrol ayarları var internette filan. O sıkıntı değil. Biraz uğraşırsın ama halledilir. Bu arada Steam csgoyu hediye etmeyi yasaklamış arkadaşıma alacaktım ama yollanmıyor :T:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Yok indiremedim daha anca Rocket League indi. Muhtemelen birkaç gün sürer NBA :D
Birkaç gün iyi niyetine sağlık. :D AKK geçsin diye beklersen tamam da diğer türlü zor. :D

Ben zaten joystick bağlıyorum onun kontrol ayarları var internette filan. O sıkıntı değil. Biraz uğraşırsın ama halledilir. Bu arada Steam csgoyu hediye etmeyi yasaklamış arkadaşıma alacaktım ama yollanmıyor :T:
Hadi ya bende hediye ile almıştım kötü olmuş. :)

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

Rocket League yorumu sizler içindi ya. :D Düşünmüyordum, henüz oyun almadım, beğenirsem alsamda, tatilim giriyor yani benden faydalanamazsın pek. :D

Cs Go bence en azından her bilgisayarda olması gereken birşey, yeteneksizlik diye birşey yok zaten iyi değiliz, forumda en az 3 tane adam tanıyorum yalan yok. :D Bizimle girsende senin seviyene göre ortalama alır. :D

----

Diğer oyunları sonra yorumlarım.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Rocket League yorumu sizler içindi ya. :D Düşünmüyordum, henüz oyun almadım, beğenirsem alsamda, tatilim giriyor yani benden faydalanamazsın pek. :D

Cs Go bence en azından her bilgisayarda olması gereken birşey, yeteneksizlik diye birşey yok zaten iyi değiliz, forumda en az 3 tane adam tanıyorum yalan yok. :D Bizimle girsende senin seviyene göre ortalama alır. :D

----

Diğer oyunları sonra yorumlarım.
Olsun, geleceğe yatırım. :D

CS Go almam yönünde yoğun istek var fiyatı da uygun olduğu için düşünebiirim. :D

@Doğu sana da buradan cevap vermiş olayım. :D