Steam | Hediye ve İndirimli Oyun Başlığı 🎮

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Olsun, geleceğe yatırım. :D

CS Go almam yönünde yoğun istek var fiyatı da uygun olduğu için düşünebiirim. :D

@Doğu sana da buradan cevap vermiş olayım. :D
Harika olur :) Yeteneksizim diye korkma ben ne yeteneksizim diyenler gördüm clutchlar, aceler havada uçuşuyor şimdi :A

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@OzaN @Doğu doğu'ya bakma, zevk için oynuyoruz, öyle pro olurum sevdalarına girip şeyler olupta oyunun içine etme. :D

Rocket için eş dosta danışayım, hiç oyun almazsam alırım 18 lira risk etmek istemiyorum, :D GtaV sonrası önlem. :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ne tür oyun ama ve steam'den mi veya ne kadara kadar bu bilgiler lazım tavsiye için. :D
Sizin oynadığınız ve zevk aldığınız, aşırı pahalı olmayan oyunlar işte :A FPS ve korku oyunları olabilir. Bu arada MAFIA 3'ün ön siparişi başlamış :Z

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Sizin oynadığınız ve zevk aldığınız, aşırı pahalı olmayan oyunlar işte :A FPS ve korku oyunları olabilir. Bu arada MAFIA 3'ün ön siparişi başlamış :Z
Valla CS:Go, Tom Clancy's Rainbow, H1Z1, This war is mine gibi oyunlar var oynamadıysan Mount and Blade var Türk yapımı oyun gibi gibi :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
This War of Mine, Saints Row 3-4, Hotline Miami 1-2, Portal 1-2, Super Hexagon, Party Hard, Punch Club, Prison Architect, SOMA @Doğu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Doğu NBA 2K16 nihayet biraz önce oynayabildim ama 5 dakikada oyunu kafamda silip, iade talep ettim. :)

Hayatımda bu kadar saçma bir oyun görmedim. Adamlar o kadar detay işçiliği yapmışlar gerçek atmosfer yaratmışlar ama temel şeyleri es geçmişler.

Her şeyden önce gamepad ile ilgili sinir bozucu, saç baş yoldurucu bir sorunla karşılaştım. Oyunun default gamepad ayarları berbat ötesi. Hiçbir şey yapılmıyor yön tuşlarını bile yapamamışlar. Kendim ayarlamaya çalıştığımda ise "tüm butonları seçmeniz gerekiyor, boş bırakamazsınız" gibisinden bir hata veriyor ama gamepaddeki tüm tuşları doldurmama rağmen yetmiyor. İlla boş kalıyor. Gamepadde de standart olan tüm tuşlar var, hatta fazlası bile var ama yine de yetmiyor. Diyorsun klavye tuşu falan koyayım ama onu da kabul etmiyor. Resmen rezalet. Daha önce hiçbir oyunda böylesi bir şeyle karşılaşmadım.

Diğer konu oyun gerçekten ağır ve optimize edilmemiş. @HeisenBerg haklı. Normalde diğer NBA 2K oyunlarını tıkır tıkır oynardım ama bunda ciddi bir sorun olduğu hissediliyor. Her şey yavaş yavaş ilerliyor. Aşırı bir durum değil ama hanttalık rahatsız ediyor. Maç sırasında hafif takılmalar falan da oluyor.

Bu dediğim sorunları alt etmenin yolları vardır belki ama artık oyunlar için saatlerce ayar vs koşturacak durumda değilim. Yıl olmuş 2016, üstelik orijinal almışım oyunu, açtığımda tıkır tıkır oynamam lazım. Oyunun beni saçma sapan sorunlarla muhatap etmemesi lazım...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@Doğu NBA 2K16 nihayet biraz önce oynayabildim ama 5 dakikada oyunu kafamda silip, iade talep ettim. :)

Hayatımda bu kadar saçma bir oyun görmedim. Adamlar o kadar detay işçiliği yapmışlar gerçek atmosfer yaratmışlar ama temel şeyleri es geçmişler.

Her şeyden önce gamepad ile ilgili sinir bozucu, saç baş yoldurucu bir sorunla karşılaştım. Oyunun default gamepad ayarları berbat ötesi. Hiçbir şey yapılmıyor yön tuşlarını bile yapamamışlar. Kendim ayarlamaya çalıştığımda ise "tüm butonları seçmeniz gerekiyor, boş bırakamazsınız" gibisinden bir hata veriyor ama gamepaddeki tüm tuşları doldurmama rağmen yetmiyor. İlla boş kalıyor. Gamepadde de standart olan tüm tuşlar var, hatta fazlası bile var ama yine de yetmiyor. Diyorsun klavye tuşu falan koyayım ama onu da kabul etmiyor. Resmen rezalet. Daha önce hiçbir oyunda böylesi bir şeyle karşılaşmadım.

Diğer konu oyun gerçekten ağır ve optimize edilmemiş. @HeisenBerg haklı. Normalde diğer NBA 2K oyunlarını tıkır tıkır oynardım ama bunda ciddi bir sorun olduğu hissediliyor. Her şey yavaş yavaş ilerliyor. Aşırı bir durum değil ama hanttalık rahatsız ediyor. Maç sırasında hafif takılmalar falan da oluyor.

Bu dediğim sorunları alt etmenin yolları vardır belki ama artık oyunlar için saatlerce ayar vs koşturacak durumda değilim. Yıl olmuş 2016, üstelik orijinal almışım oyunu, açtığımda tıkır tıkır oynamam lazım. Oyunun beni saçma sapan sorunlarla muhatap etmemesi lazım...
Eyvallah bilgi için sağol. Zaten ben de Playstation'da oynayınca keyif alıyorum eski bilgisayarımda 2K14'ü oynardım ama PS4'teki keyfi alamazdım. Şimdi indirimde görünce niyetlendim ama sen böyle diyince vazgeçtim. Başka seçeneklere yöneleyim :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
NBA-FIFA tarzı spor oyunları giderek PC oyunu olmaktan uzaklaşıyorlar. Konsolda oynanınca bir şeye benziyorlar. :)

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Ve bir yaz indiriminin daha sonuna geldik benim için baya kısır geçen bir dönem oldu.

Rocket League,Nba 2k16,Orc Must Die 2,Serious Sam 2 yi ekleyebildim sadece. :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sony E3'de tanıttığı Playstation 4 exclusive oyunlarla böyle düşünenlere tokat attı. :A
Sony artık PS4'ün yeni nesil oyunları kaldıramayacağını düşündüğü için yeni konsolunu tanıttı :A Bakış açısı :)

Hoş istediği aleti tanıtsın önümüzdeki Sonbaharda çıkacak olan BF1'i ultrada oynayıp daha çok detay görmek isteyen PC'den oynayacak kaçınılmaz yani ;)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sony artık PS4'ün yeni nesil oyunları kaldıramayacağını düşündüğü için yeni konsolunu tanıttı :A Bakış açısı :)

Hoş istediği alteti tanıtsın önümüzdeki Sonbaharda çıkacak olan BF1'i ultrada oynayıp daha çok detay görmek isteyen PC'den oynayacak kaçınılmaz yani ;)
PS4 o yeni nesil oyunları 1080p-30 fps çalıştırır bundan şüphem yok. :A Film tadında birbirinden güzel oyunlar duyurdular. E3'de neo yoktu zaten. Mesela The Last Guardian Ekim'de çıkacak, Resident Evil 7'de 2017'nin başında. Neo'nun çıkmasına en az 1 yıl var daha. Bu da demek oluyor ki PS4 yeni nesil oyunları cayır cayır kaldıracak. :A