Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Yorum & Sohbet Konusu

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Bugün bizde de mantık hataları vardı adam Haliç Köprüsünün orda uzun namlulu silahla susturucusuz ateş ediyor millet avel avel bakıyor :) Bu arada Öktem'in ölmesi kötü oldu çakma da olsa bana Aslan Akbey'i hatırlatıyordu.
Kardeş ykarıda yazdık ya onu :T: sen kendine başka hata bulsaydın :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Bugün bizde de mantık hataları vardı adam Haliç Köprüsünün orda uzun namlulu silahla susturucusuz ateş ediyor millet avel avel bakıyor :) Bu arada Öktem'in ölmesi kötü oldu çakma da olsa bana Aslan Akbey'i hatırlatıyordu.
öldü mü aga orda tuhaf bişeyler oldu sanki hiç öldüğüne inanmıyorum
bu arada sen cellata yusuf demiştin kaşlardan da tanıyamadın demek :D o değilde maskeli fedaiye fazla takılmayın burnuma pis kokular geliyor

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
abartmayın çok ufak bir hata sanki çatışma çıktı altı üstü bi el sıktı normaldir adamlar 5 günde bölüm çekiyor hata olarak bile görmüyorum

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
öldü mü aga orda tuhaf bişeyler oldu sanki hiç öldüğüne inanmıyorum
bu arada sen cellata yusuf demiştin kaşlardan da tanıyamadın demek :D o değilde maskeli fedaiye fazla takılmayın burnuma pis kokular geliyor
Aynen onla takıla takıla sol tarafım maskelileşti bile :A @Maskeli Fedai 46'ya başlamış aga bu arada tam dayaklık 46 izliyor vadi izlemiyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa vlla bu aslan akbey saçmalığına deyinicem deyinicem üşeniyorum kaç haftadır bu konuyla ilgili bir düşüncemi paylaşıcam inş yarında üşenmemde paylaşırım:A:A:A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
O kovan olayı da saçma geldi ne yani onu bulsun diye özellikle mi bıraktı yoksa bu kadar profesyonel bir ''kemancı'' orda mı unuttu :A
aga bence bilerek bıraktı adamın planı tıkır tıkır işledi cool derler ya tam öyle bi düşman hayvan gibi boyda var adamda :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
aa vlla bu aslan akbey saçmalığına deyinicem deyinicem üşeniyorum kaç haftadır bu konuyla ilgili bir düşüncemi paylaşıcam inş yarında üşenmemde paylaşırım:A:A:A
Paylaş paylaş Aslan Amca'ya sallamayan bi sen kalmıştın :D Hey yavrum hey koskoca teşkilatın göz bebeği Aslan Akbey ne hale geldi adamın kemikleri toprağa karıştı hala adamla uğraşıyorlar yazık günah :)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
O kovan olayı da saçma geldi ne yani onu bulsun diye özellikle mi bıraktı yoksa bu kadar profesyonel bir ''kemancı'' orda mı unuttu :A
Aha bu da senin hatan adam bilerek iz bıraktı polat in peşine düşeceğini tahmin etti bilerek kendini takip ettirip pusuya düsürdu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Paylaş paylaş Aslan Amca'ya sallamayan bi sen kalmıştın :D Hey yavrum hey koskoca teşkilatın göz bebeği Aslan Akbey ne hale geldi adamın kemikleri toprağa karıştı hala adamla uğraşıyorlar yazık günah :)
hahah ayy olurmu öyle şey bee ben savunmak amaçlı yazıcam ne sallaması:F
polat bu konuda çok saçma yollara girdi geçmişten güzel örnekler hazırladım aslan amcayı temize çıakrtıcam inş :A:A:A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Olabilir ben de tereddütte kaldım o sıralar kahvaltı ediyordum :F
Ayıp be kardeşim o saatte bari yemek ye :kiki:

polat bu konuda çok saçma yollara girdi geçmişten güzel örnekler hazırladım aslan amcayı temize çıakrtıcam inş :A:A:A
Ben de senin analizini çürüteceğim bekliyorum yazını az çok tahmin ediyorum neler yazabileceğini @Doğu aga sen de oranları belirle hadi bakalım :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Helal olsun Avukat @Çiğdem- reis sonuna kadar yanındayız Aslan Akbey suçsuzdur elbet adalet tecelli edecektir :A:A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Neyse agalar detaylı analizleri yarın yaparız yada siz 46 dizisini analiz edersiniz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Helal olsun Avukat @Çiğdem- reis sonuna kadar yanındayız Aslan Akbey suçsuzdur elbet adalet tecelli edecektir :A:A

Ben de senin analizini çürüteceğim bekliyorum yazını az çok tahmin ediyorum neler yazabileceğini @Doğu aga sen de oranları belirle hadi bakalım :A
yarın üşenmezsem inş gerçi burda polata değil senaristlere olucak lafım polat ne yazılıyorsa ona uyuyor onun suçu yok :A:A:A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860

Çiğdem 1.30 Kadir 3.20 Beraberlik 12.00 :) Çiğdem banko sağ böbreğimi sattım bastım her türlü haklıdır :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yarın üşenmezsem inş gerçi burda polata değil senaristlere olucak lafım polat ne yazılıyorsa ona uyuyor onun suçu yok :A:A:A
ustaya en ufak laf söyleyen vadiye en ufak laf söyleyen olursa çok ağır hakaretlerle dolu bir mesajla cevap veririm ona göre :D