Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Yorum & Sohbet Konusu

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Ya ne saçma bi reklam düzeni insanı bıktırıyor

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Son iki bölüm için konuşuyorum bu sezon daha iyileri defaatle izledik bu bölüm geçen bölümünde gerisinde kaldı ilk 45 dakikaýı izlemedim onunda etkisi olabilir tabi
katılmam söz konusu değil son 2 bölüm sezonun en iyi bölümleri dalga mı geçiyorsunuz şaka mı yapıyorsunuz :D bu bölümde en az 5 tane efsanevi sahne var

sadece ilk kısmı kaçırdım cahitin kurtarılma sahnesini geri kalan kısımlar kelimenin tam anlamıyla muhteşemdir mükemmeldi süperdi. hele o müzikler yok mu gökhan kırdar senin Allah ına kurban resmen adamı hoplatır coşturur süperdi ya polat alemdar diye bir gerçek var helal olsun
son 2 bölümü pazartesi akşamı tekrar izleyecem sınavlardan ötürü tekrar izleyememiştim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kemancı coşturuyor baya güzel sahneler izledik bugün müziklerinde etkisiyle efsanelik derece kat kat arttı
o değilde yusufa alışmaya başladım sanki oyunculuğunu geliştirmiş aferin lan :D

İyi iyi bu bölüm kısaysa 289'dan sonra bunu da izleyebilirim bu gece :D
kesinlikle izle efsane 2 bölüm :D

deli hüsnü sahnelerine hastayım adamın dehşetül vahşet oyunculuğu var :kiki: raskoln vs. deli hüsnü ulan ya :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Oha lan KanalD kandil programı yayınlıyor gözlerim yaşardı :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
kemancı coşturuyor baya güzel sahneler izledik bugün müziklerinde etkisiyle efsanelik derece kat kat arttı
o değilde yusufa alışmaya başladım sanki oyunculuğunu geliştirmiş aferin lan :D
Ben onu dek getirecem onun artistliğini çekemem ya gelecek babasının elini öpüp adamı olacak devleti için çarpışacak ya da bu diziden def olup gitsin biraz daha böyle devam ederse düşmanları falan bırakıp yusuf un ölmesini var gücüyle isteyecek seyirci :d:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
oha oha bölümün başına bak ulan be şu müziğe hastayım arkadaş hasta :D 10 saniye coştum böyle bişey yok geçen bölümü de geçti bu bölüm senaristler raci ve bahadıra fark atar :D

Ben onu dek getirecem onun artistliğini çekemem ya gelecek babasının elini öpüp adamı olacak devleti için çarpışacak ya da bu diziden def olup gitsin biraz daha böyle devam ederse düşmanları falan bırakıp yusuf un ölmesini var gücüyle isteyecek seyirci :d:
böyle daha iyi düşman safında olması daha renk katıyor ekipte olmasını hiç kimse istemez :D

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,527
Puanı
1,061
oha oha bölümün başına bak ulan be şu müziğe hastayım arkadaş hasta :D 10 saniye coştum böyle bişey yok geçen bölümü de geçti bu bölüm senaristler raci ve bahadıra fark atar :D

böyle daha iyi düşman safında olması daha renk katıyor ekipte olmasını hiç kimse istemez :D
Lan sen iyice uctun Bahadirla Raciye anca pabucunun farkini atarlar