Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Yorum & Sohbet Konusu

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
oha oha bölümün başına bak ulan be şu müziğe hastayım arkadaş hasta :D 10 saniye coştum böyle bişey yok geçen bölümü de geçti bu bölüm senaristler raci ve bahadıra fark atar :D

böyle daha iyi düşman safında olması daha renk katıyor ekipte olmasını hiç kimse istemez :D
Aga iyi falan değil onun sahneleri iyice boş olmaya başladı tamam ailesiydi falan dedik tamam kardeşim buldu bundan sonrası lüzumsuzluk o kim ki düşman olacak

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Lan sen iyice uctun Bahadirla Raciye anca pabucunun farkini atarlar
eşkiyada görüyoruz aga vadisiz onlarda bir hiçmiş bunu samimiyetimle söylüyorum adamlar berbat senaryo yazıyor vadinin şu anki hali bin basar onların dizisine senaryomuz çok daha iyi
bizim senaristler derslerine çok iyi çalışıyolar ve son bölümler ortada helal olsun demekten başka bişey diyemiyorum

Aga iyi falan değil onun sahneleri iyice boş olmaya başladı tamam ailesiydi falan dedik tamam kardeşim buldu bundan sonrası lüzumsuzluk o kim ki düşman olacak
ya aga kedi sevmeli bölümü bile laf söylemiyordun bu bölümlere laf mı söylüyorsun yapma gözünü seveyim dehşet bölümler izliyoruz yusufun bu hali benim hoşuma gidiyor eminim izleyenlerinde hoşuna gidiyodur bugün kandil olmasaydı sezonun en yüksek oranlarını alacaktık

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
oha oha bölümün başına bak ulan be şu müziğe hastayım arkadaş hasta :D 10 saniye coştum böyle bişey yok geçen bölümü de geçti bu bölüm senaristler raci ve bahadıra fark atar :D

böyle daha iyi düşman safında olması daha renk katıyor ekipte olmasını hiç kimse istemez :D
Sınav stresine bağlıyorum ve hiç katılmıyorum.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
iyi iyi bişey kaçırmamışım sadece 4 dakkayı kaçırmışız :D

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,525
Puanı
1,061
eşkiyada görüyoruz aga vadisiz onlarda bir hiçmiş bunu samimiyetimle söylüyorum adamlar berbat senaryo yazıyor vadinin şu anki hali bin basar onların dizisine senaryomuz çok daha iyi
bizim senaristler derslerine çok iyi çalışıyolar ve son bölümler ortada helal olsun demekten başka bişey diyemiyorum

Evet aga eskiyaya fark atiyoruz o diziyi iyi yazamiyorlar ama Vadi bu zamana kadar geldiyse bu senaristlerimiz sayesindedir. Vadinin eskisini arkamiza alip gurur duyuyorsak Vadi konusunda onlara bir laf soyleyemeyiz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Evet aga eskiyaya fark atiyoruz o diziyi iyi yazamiyorlar ama Vadi bu zamana kadar geldiyse bu senaristlerimiz sayesindedir. Vadinin eskisini arkamiza alip gurur duyuyorsak Vadi konusunda onlara bir laf soyleyemeyiz.
aga şuan için konuşuyorum onlarda vadisiz hali ortada yazdıkları senaryo kendi açımdan söylüyorum beş para etmez vadiyi şuan yazan senaristler onlardan daha iyi bölüm ortaya koyuyor

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
stres mtres yok çok net bi şekilde yazıyorum ister katılırsınız ister katılmazsınız o sizin bileceğiniz iş
Şu senaristler Kurtlar Vadisi'nin yaratıcıları Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz'dan daha iyi öyle mi? Gözümün içine bakarak söyle diyeceğim de sanaldan anca böyle oluyor :D Kendi dediğine eminim kendin de inanmıyorsundur :A @china_shangai abiye havala ettim :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ertem şener diyo ya bu gece çok uzun olacak benim içinde bu gece çoookkkk uzun olacak :D

Şu senaristler Kurtlar Vadisi'nin yaratıcıları Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz'dan daha iyi öyle mi? Gözümün içine bakarak söyle diyeceğim de sanaldan anca böyle oluyor :D Kendi dediğine eminim kendin de inanmıyorsundur :A @china_shangai abiye havala ettim :A
aga analatamadım galiba şuan için konuşuyorum yani karşılaştırmayı şuanki vadi ve şuanki eşkiya dizisi için yapıyorum ve ortaya çıkan sonucu sizlere aktarıyorum hele son 2 bölümle ezer geçerler :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
@takas kesinlikle haklı vadinin şu an ki senaryosu tartışmasız daha iyi yani şu an ki senaristler daha iyi iş çıkartıyorlar

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
ertem şener diyo ya bu gece çok uzun olacak benim içinde bu gece çoookkkk uzun olacak :D

aga analatamadım galiba şuan için konuşuyorum yani karşılaştırmayı şuanki vadi ve şuanki eşkiya dizisi için yapıyorum ve ortaya çıkan sonucu sizlere aktarıyorum hele son 2 bölümle ezer geçerler :D
Öyle de o zaman aga :D Başkası dese yav he he der geçerim sen olunca başka :A Bu gece hiç yorum yapasım yok yapmayacağım :T:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
@takas kesinlikle haklı vadinin şu an ki senaryosu tartışmasız daha iyi yani şu an ki senaristler daha iyi iş çıkartıyorlar
La tabi daha iyi edho ile kıyas kabul etmez onda bir sorun yok ama potansiyel olarak bahadır raci tokat manyağı yapar piyasadaki senaristleri :) Şimdi bana eskilerden sahneler attırmayın buraya :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Bugun bizim yonetmen onur tan a selam çaktı onur tan kadar olamaz tabi adam reaksiyonda çatişma sahnesi çkerken yolun ortasında ağır silahlarla çatışma vardı yetmedi roket atmışlardı kimse kafasını kaldırıp bakmadı :Fbugün de kemancı silahla ateş ediyor ne bakan var ne tepki veren

La tabi daha iyi edho ile kıyas kabul etmez onda bir sorun yok ama potansiyel olarak bahadır raci tokat manyağı yapar piyasadaki senaristleri :) Şimdi bana eskilerden sahneler attırmayın buraya :A
Sapla samanı karıştırma aga geçmişi degil günü konuşuyoruz adamlar vadide kraldı şimdi ise kedi :kiki:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Öyle de o zaman aga :D Başkası dese yav he he der geçerim sen olunca başka :A Bu gece hiç yorum yapasım yok yapmayacağım :T:
sizde bu gece bi haller var kadir ve sen özellikle. ya bölümü tam izlemediniz ya da başka bişey var. valla aga eşkiya dizisi ortada kisme hikaye anlatmasın
bu bölüm efsaneydi efsaneeeeeeee

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Bugün bizde de mantık hataları vardı adam Haliç Köprüsünün orda uzun namlulu silahla susturucusuz ateş ediyor millet avel avel bakıyor :) Bu arada Öktem'in ölmesi kötü oldu çakma da olsa bana Aslan Akbey'i hatırlatıyordu.