2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam üye sonuçta.:F Böyle bir kural yok.
tek bir mesajı yok adamın dün üye olmuş oy vermiş o tarz oyları saymıyoruz valla istersen say eğer hileli bir şekilde rihannaya tur atlatmak istiyorsan tabi ? yalnız işin içine şaibe karışınca ödülünde anlamı olmaz :))

tek bir mesajı yok adamın dün üye olmuş oy vermiş o tarz oyları saymıyoruz valla istersen say eğer hileli bir şekilde rihannaya tur atlatmak istiyorsan tabi ? yalnız işin içine şaibe karışınca ödülünde anlamı olmaz :))

Napayım saymayayipta.:F Çok saçma dediğin. Adam yeni üye olmuş belki foruma ısınır.:D

@ozmoturk reis Rihanna'ya oy verirsen sevinirim.:Z Çeyrek final turları başladı bekliyorum seni yine.:D

@cevaa oylar eva simons a unutmayalım :) hem kıza bir bak direk oy veresin gelir zaten :)
@legolas9900 eva simons a oy vermeyi unutmayalım :)

Napayım saymayayipta.:F Çok saçma dediğin. Adam yeni üye olmuş belki foruma ısınır.:D

@ozmoturk reis Rihanna'ya oy verirsen sevinirim.:Z Çeyrek final turları başladı bekliyorum seni yine.:D
kesinlikle geçersiz napalım mapalım ı geç :) öyle hile hurda işe karışacaksa bunca insanın oyuna yazık günah niye oy veriyoruzki twitterdan çağıralım 500 kişi herkes birilerine oy versin :))

@cevaa reis sen ağzının tadını bilirsin. Rihanna varken orada afetme ver oyunu.:F

@legolas9900 sen gibi bir Rihanna fanı hiç effetmez direk yapıştırır Rihanna'ya oyunu.:F

@EnveR 'im gelmiş hoş gelmiş.:Z Rihanna'nın oyunu bekliyorum canısı.:bhr;

@Reytinger sen oyunu nereye atacağını biliyorsun zaten Ako.:Z

@HachiKo buraları atlama.:F Rihanna'ya oy verirsen ayrı mutlu olurum.:bhr:

Son düzenleme:
@EFE UYSAL Rihanna'ya oyunu bekliyorum.:Z @tekkol sizde konuya ugrarsanız güzel olur.:D
@batuhankaralar reis Rihanna'nın en sevdiğin şarkısı sanırım. Yarışmada buna baya iyi point verdin diye hatırlıyorum. Bekliyoruz oyunu.:Z

Adamsın @EFE UYSAL :Z

Son düzenleme:
@xemrexxx sana hiç güvenmiyorum ama Destere totoşunun dediğini yapmayacağına eminim.:F BBHMM şarkısına oy verirsen güzel olur ama.genel olarak oy ver.:D

@Mr.At BBHMM şarkısına oy verirsen Fear TWD'nin kalan 2 bölümünü izlerim.:A

@HachiKo @Master.1000 @Polat Şaşmaz @Dr. Sabahat oylarınızı
Eva Simons ft. Konshens | Policeman e atmayı unutmayın:)
şu an oylar eşit durumda @sokak sanati nın oyununu tezgahını boşa çıkarma günü bu fırsatı kaçırmayın derim :)

@xemrexxx sen hala oy vermedin biliyorum ama sonunda eva simons a oy vereceğine eminim eğer kazayla sokak sanatını destekelrsen senide meryoşuda yolunmuş tavığa çeviririm ona göre :))

@HachiKo @Master.1000 @Polat Şaşmaz @Dr. Sabahat oylarınızı
Eva Simons ft. Konshens | Policeman e atmayı unutmayın:)
şu an oylar eşit durumda @sokak sanati nın oyununu tezgahını boşa çıkarma günü bu fırsatı kaçırmayın derim :)

Ahaha @HachiKo BBHMM hayranı.:F Pakistanlı abla zaten Eva'yı duymamıştir.:F @Polat Şaşmaz Takas abisi ile yarışmaya katilamyacagini söyledi. Yani katılırsa silerim oyunu tıpkı since2011'de olacağı gibi.😛 Kısaca boşa sallıyorsun.:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...