2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen nasıl Rihanna'ya böyle bir yamuk yaptın ilginç valla. Kaliteli sanırdım seni.ss
Yaa Rihanna'ya oy atacaklar yada Rihanna'ya. Bu gruptan Eva çıkarsa Şikeden ve destere zoruyla oy vermekten elemek zorunda kalacağım.:A
tabi tabi :) rihanna çıkarsa kabul edeceksin ama forum halkının gönülden destek verdiği eva simons çıkarsa geçersiz sayacaksın o iş zor biraz :) arkadaşlar bu baskılara rağmen tercihlerini eva simons dan yana kullanıyorlarsa takdirlerin en büyüğünü hakediyorlar baskı ve zulümlere bize vız gelir :) oylar hakedene bu sefer yani eva simons a ölümüne eva simons :))
arkadaşlarımız senin bana yaptığın bu baskı ve şiddeti görüyorlar her zaman mağdurun yanında olacaklardır o yüzden eva simons a destek vereceklerine eminim ..:)

@mrt-06 hiç boşuna sağa sola kaçma:) sende daha önce eva simons a oy vermiştin bu sefer @sokak sanati nin baskılarıyla aksi bir oy verirsen bu dünyada da öteki dünyada da vijdan azabından kıvranırsın :))

tabi tabi :) rihanna çıkarsa kabul edeceksin ama forum halkının gönülden destek verdiği eva simons çıkarsa geçersiz sayacaksın o iş zor biraz :) arkadaşlar bu baskılara rağmen tercihlerini eva simons dan yana kullanıyorlarsa takdirlerin en büyüğünü hakediyorlar baskı ve zulümlere bize vız gelir :) oylar hakedene bu sefer yani eva simons a ölümüne eva simons :))
arkadaşlarımız senin bana yaptığın bu baskı ve şiddeti görüyorlar her zaman mağdurun yanında olacaklardır o yüzden eva simons a destek vereceklerine eminim ..:)

@mrt-06 hiç boşuna sağa sola kaçma:) sende daha önce eva simons a oy vermiştin bu sefer @sokak sanati nin baskılarıyla aksi bir oy verirsen bu dünyada da öteki dünyada da vijdan azabından kıvranırsın :))

@mrt-06 işini bilir hiç orta girme Destere :A
Baskı yok sadece hakeden kazansın diye uğraşıyorum.:A
Sen bu kız için Rihanna'yı sattın mı cidden sen onu söyle.:(

@Titanium sen ne diyordun. Rihanna'ya değil mi oyun.:Z

@mrt-06 işini bilir hiç orta girme Destere :A
Baskı yok sadece hakeden kazansın diye uğraşıyorum.:A
Sen bu kız için Rihanna'yı sattın mı cidden sen onu söyle.:(

@Titanium sen ne diyordun. Rihanna'ya değil mi oyun.:Z

@Titanium dün söz verdi eva simons a oy verecek :)

@mrt-06 zaten eva simons a oy vereceğini söylemişti

@eskici eskiden beri eva simons destekçisi hatta youtube da yazıları var kızı öve öve bitirememiş :)

@Maskeli Fedai zaten beni kırmaz beni kıracağına boğaz köprüsünden atlar daha iyi :)

Son düzenleme:
@Titanium dün söz verdi eva simons a oy verecek :)

@mrt-06 zaten eva simons a oy vereceğini söylemişti
@vadikızı da eva simons a destek verecek :)

@eskici eskiden beri eva simons destekçisi hatta youtube da yazıları var kızı öve öve bitirememiş :)

@Maskeli Fedai zaten beni kırmaz beni kıracağına boğaz köprüsünden atlar daha iyi :)

Sana söz falan yok.:F Sallama.
@Titanium bak onca şarkı arasından Demi'nin 2 şarkısını çeyrek finale çıkarttım. Niye senin için sen düşün gerisini.:Z

@eskici sen Rihanna'dan başkasını görmezsin biliyorum seni.:bhr: Vadikızı oy verdi boşuna oynama destere:A
@Maskeli Fedai karşim benim. Turabi ve Leo kardeşim. Bekliyorum Rihe oyunu.:Z

Sana söz falan yok.:F Sallama.
@Titanium bak onca şarkı arasından Demi'nin 2 şarkısını çeyrek finale çıkarttım. Niye senin için sen düşün gerisini.:Z

@eskici sen Rihanna'dan başkasını görmezsin biliyorum seni.:bhr: Vadikızı oy verdi boşuna oynama destere:A
@Maskeli Fedai karşim benim. Turabi ve Leo kardeşim. Bekliyorum Rihe oyunu.:Z

arkadaşlara rüşvet teklif edip oylarını satın alamazsın hiç boşuna yıpratma kendini ? :)) doğruyu bulacaklardır :))

arkadaşlara rüşvet teklif edip oylarını satın alamazsın hiç boşuna yıpratma kendini ? :)) doğruyu bulacaklardır :))

Seni konudan Men ederim:F Rihanna'ya utanmasan düşman olacaksın.:(

Baksana şu tatlılığa.:bhr:

67462.jpeg

Ciddi misin.

Bu arada @DarkLeqenD seni kaliteli sanırdım.ss Gitmiş kime vermiş.ss

@gizem ak hazır buralardayken Rihanna'ya oy atar mısın.:Z Diğer 3 çeyrek final grubu senin oylarını bekliyor.:bhr:

@eskici hemen Rihanna'ya oyunu at.:Z

@sokak sanati cok zor bir grup olmus biraz düsünmem lazim policeman da cok güzel bir sarkidir kararsiz kaldim :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...