2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sokak sanatina borcumu ödeyim girer grupta polis gördüğümde şaşarmıyım ben

Diğer grupta

helal olsun pompy harikasın burda eva ya oy ver diğer grupta kime oy atarsan at önemli değil :))

Finalde bir oyum derken, kelime oyunu değilse, atarız. :J @sokak sanati ne diyorsun bu duruma, ilerde güzel kurlar var deyip işleri değiştirebilirsin. :J

kesinlikle kelime oyunu değil yani demiyi destekleyeceğim finalde :)

@denizz19 sen zaten eva simons hayranıydın gidip rihannaya oy atacak değilsin heralde :)
@vadikızı unutma oylar eva simons a :)) sen zaten rihannayı sevmezsin birde evanın muhteşem sesini düşürsen tek şık kalıyor eva simons:)

ben o hogatayla konuşmuyorum gitsin @sokak sanati ile konuşsun artık
Sokak sanati korkutucu destek vermedim diye ms de 1 puan verdi senaryoma trt çocuk gibi oldum

@yatutarsa eva simons ı pas geçmeyelim :)) hem sınav stresinede iyi gelir ilaç gibi şarkı :)

@denizz19 sen zaten eva simons hayranıydın gidip rihannaya oy atacak değilsin heralde :)
@vadikızı unutma oylar eva simons a :)) sen zaten rihannayı sevmezsin birde evanın muhteşem sesini düşürsen tek şık kalıyor eva simons:)

aaaaa tamam policamana destek olalım bu turda ozaman sen mustimede oy vermiştin qsokak sanati hiç vermedi ona saysın bu turda :A:A:A

@sokak sanati

Bakmam lazım şarkılara ama Policeman iyiydi büyük ihtimal seçerim :D

Ya sen niye beni katıyorsun bir yerlere. :F Ben çoktan vermiştim. :F
kime verdin oyu rihannaya dimi ? la sende hiç akıl yok valla :) rihanna turu geçerse seninde desteklediğin lana hapı yutar :) aynı hatayı @Titanium da yapıyor hazır burda rihannayı safdışı bırakma şansı yakalamışsınız insan üstüne çöker başka ne zaman böyle kıskıvrak yakalayacaksın kızı:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...