Kurtlar Vadisi Pusu 282.Bölüm Yorumları

Donemin basinda daha calismadan 250 puan yapmistim sonra Turkceyi bitirince citayi 280lere kadar cikarttim. Bu ayin sonunda tarih ile cografyayi da bitiriyorum 1-2 denemede sinava son 2 hafta kala yapacam hayirlisi İnşallah. 320 puan yetiyor bana.
yaparsın aga o kadar zor değil 300 ü geçmek ben dershaneye gitmedim çalışmada çok çok azdı 340 puanla yerleştim

İstersen edho setini de basarız ama siz Raciye irrite oluyosunuz :)
aman eksik kalsın onlar içlerinden bi abdülheye sevgim var

Foruma kayıt olmadan önce de bölüm yorumlarına bakıyordum bu sene başından beri. Konu coşsun istemiyordum okurken vaktimi alıyordu ne yalan söyleyeyim :) Hele @Çiğdem- kardeşimiz o kadar uzun yazıyordu ki miyop oldum onun yüzünden :F Ama üye olana kadar bu seneki tüm yorumlarınızı tek tek okuyordum :) Şimdi diyorum iyi ki gelmişim iyi ki okuyorum normalde okumam çok üşengeçimdir demiştim :) :A

sanki biz çok farklıyız benimde mayısta kpss var daha çalışmaya başlamadım :D
O tam fanatiksin :A
Foruma kayıt olmadan önce de bölüm yorumlarına bakıyordum bu sene başından beri. Konu coşsun istemiyordum okurken vaktimi alıyordu ne yalan söyleyeyim :) Hele @Çiğdem- kardeşimiz o kadar uzun yazıyordu ki miyop oldum onun yüzünden :F Ama üye olana kadar bu seneki tüm yorumlarınızı tek tek okuyordum :) Şimdi diyorum iyi ki gelmişim iyi ki okuyorum normalde okumam çok üşengeçimdir demiştim :) :A
Sana hediye olarak bu mesajları sunuyoruz aga :A

Aga uykusuzluktan gözler kayıyor bende :) Siz ucundan tutun 40'ı göreyim hatta 41'de bırakın ki anlamı olsun :) Ahmet çakarın 41 büyüsü geldi aklıma :F:F
ne bırakması aga eğer illa bırakacaksak 44 te bırakalım ki bi anlamı olsun :D

Fanatik olduğunu biliyordumda derslerine çalışmadığını bilmiyordum aga çok yakından tanımadığım için kpssen olduğunuda bilmiyordum :D
aga derslerin çok iyi sıkıntı yok kpss ye de 1 ay çalışsam yeter :D cuma günü 3 sınavım olduğu zamanlarda dahi vadiden ödün vermedim sınavlar bir şekilde halledilir :D