CW The 100 - 1. Sezon Yorumları

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@GreatOttoman dün başladıysan hatırlarsın :A

dünyalı son adam ark ta öldü , son dünyalı o değildi.Bu cümleyi Finn ne zaman söylüyor :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
@sürgünüm @Harunnn60 sizlere tavsiyem diziyi yavaş ilerleyip izleyin.hızlı izlemeye hiç lüzum yok..çünkü yavaş izleyince hem o bölümü daha iyi anlamış olursunuz..ayrıca dizi daha martta yeni sezonu açıcak..(3.sezonu)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
1x1

Evet izledim ilk bölüm için izlenimim iyi kanalı CW olunca pek bir derinlik yok ama izlenilir duruyor. Başrolde ki sarı saçlı kızı sevdim. :D

Yalnız büyük bir mantık hatası var 100 tane manyağı dünyaya göndermek nedir ya? Siz akıl edemiyor musunuz bu 100 kişinin aralarından gruplaşacağını. Üstelik devlet bunlardan medet umuyor umarım başarılı olur filan diyor kadın. :F

Yani izlerken keşke bu mantık hatası mı diyeyim bunu bir şekilde örtmeleri lazımdı. Yada bu 100 kişi suçlu değilde bilimsel şeyler için çalışan kişiler olsalardı yani ne bileyim anlatabilmişimdir umarm.:D

Görsel şeyleri beğendim 100 yıl geçince Ormanlar filan değişik bir hal almış aynı şekil radyasyon hayvanları etkilemiş bu ayrıntılar güzel. :)

Sonda ki ölen çocuğa iyi oldu. O kadar bağırırsa ölürsün işte. :D Zaten o sahnede anladım öleceğini.:D
Onu okla vuran ise 100 gençten birisi değil sanırım dünyada başka insanlar var.

8.0

@GunesinOglu @mrt-06 @Çiğdem- @sürgünüm @destere @turkuazz

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
1x1

Evet izledim ilk bölüm için izlenimim iyi kanalı CW olunca pek bir derinlik yok ama izlenilir duruyor. Başrolde ki sarı saçlı kızı sevdim. :D

Yalnız büyük bir mantık hatası var 100 tane manyağı dünyaya göndermek nedir ya? Siz akıl edemiyor musunuz bu 100 kişinin aralarından gruplaşacağını. Üstelik devlet bunlardan medet umuyor umarım başarılı olur filan diyor kadın. :F

Yani izlerken keşke bu mantık hatası mı diyeyim bunu bir şekilde örtmeleri lazımdı. Yada bu 100 kişi suçlu değilde bilimsel şeyler için çalışan kişiler olsalardı yani ne bileyim anlatabilmişimdir umarm.:D

Görsel şeyleri beğendim 100 yıl geçince Ormanlar filan değişik bir hal almış aynı şekil radyasyon hayvanları etkilemiş bu ayrıntılar güzel. :)

Sonda ki ölen çocuğa iyi oldu. O kadar bağırırsa ölürsün işte. :D Zaten o sahnede anladım öleceğini.:D

8.0

Abartma be nerede bağırdı çocuk :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
1x1

8.0

100 tane mahkumu aslında ceza niyetine yolluyorlar:D dünyada yaşam mümkünmü değilmi diye:D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Öldürebilirler ceza olarak. :D Bu büyük bir proje sonuçta eğer yaşam varsa bu 100 suçlu bu projeye uymayabilir bunu nasıl öngöremiyorlar anlamıyorum. :D
şimdi dünyaya yolculuk yaparken sonuçta risk durumuda oluyor:D ölüm riski olduğu için 100 tane mahkum seçiliyor..siz gidin bakın yaşam orda mümkünse bizde geliriz diyorlar:D tabi seninde dediğin gibi bu projeye aslında çoğu uymuyor:D ama sonuçta ölüm riski olduğu için onları yolluyorlar:)