CW The 100 - 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW'nin en yeni dizilerinden olan bilim-kurgu türündeki The 100 geçtiğimiz haftalarda izleyiciyle buluştu.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

cw-upfronts-2013.jpg

@Çiğdem- @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu diziyi izleyen var mı? :)
ben izliyorum aaa bu rada @Forumdas oda izliyor @xemrexxx bile izliyor yanı :kiki::kiki:
çok heyecanlı bir dizi henüz bölümleri kısayken hemen başla bence çok beğeniceğini düşünüyorum dizi zevkini az çok bildiğim kadarıyla :-):-) @Harunnn60 sende başla bence seninde tarzına uyuyor ;););)

hayırlı uğurlu olsun :oley:

kız @Çiğdem- destere dönmeden finn i sen octaviayı ben kapayım sonra destere ikisine de atılır :F
aaaa octaviayı anladımda finn onu anlamadım :F

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
ben izliyorum aaa bu rada @Forumdas oda izliyor @xemrexxx bile izliyor yanı :kiki::kiki:
çok heyecanlı bir dizi henüz bölümleri kısayken hemen başla bence çok beğeniceğini düşünüyorum dizi zevkini az çok bildiğim kadarıyla :-):-) @Harunnn60 sende başla bence seninde tarzına uyuyor ;););)

aaaa octaviayı anladımda finn onu anlamadım :F
destere ruh haline göre ikisine de sarkabilir :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sevindim bu diziye konu açılmasına.CW'nin bu sezon ekranlara sürdüğü en iyi 2.dizi. TTP yada SC'den daha iyi olmasına rağmen IMDB'si düşük:( Bunu da ergen kızlara hitap eden erkeklerin olmamasına bağlıyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sevindim bu diziye konu açılmasına.CW'nin bu sezon ekranlara sürdüğü en iyi 2.dizi. TTP yada SC'den daha iyi olmasına rağmen IMDB'si düşük:( Bunu da ergen kızlara hitap eden erkeklerin olmamasına bağlıyorum.
olabilir cw ergen kızlara hitap eden bir kanal o kitle olmazsa olmuyor o kanal için :kiki::kiki:
ama açıkcası ben bellamy karakterine bittim son bölümlerde daha çok ilgimi çekti :Z:Z
bana görede en iyi 2.dizisi 1.sıramda the tomorrow people var muhteşem bir dizi olmuş:love1:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
olabilir cw ergen kızlara hitap eden bir kanal o kitle olmazsa olmuyor o kanal için :kiki::kiki:
ama açıkcası ben bellamy karakterine bittim son bölümlerde daha çok ilgimi çekti :Z:Z
bana görede en iyi 2.dizisi 1.sıramda the tomorrow people var muhteşem bir dizi olmuş:love1:
Ben Originals diyorum 1.dizi olarak:X 2.sinde hem fikir olmamıza sevindim:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aa originalsı unutmuşum ben 1.originals ozaman 2 the tomorrow people 3 the 100 olsun :F
originals süpernaturalla birlikte şuan en iyi 2 yabancı dizi bence dizi listemde ilk 2 sıradalar :-)
Supernatural o sezona rağmen geçen seneden beridir katladı kendin zaten:X Bakalım onun spin-off'u napıcak:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Supernatural o sezona rağmen geçen seneden beridir katladı kendin zaten:X Bakalım onun spin-off'u napıcak:X
kol karakterini the originalsta görmek çok güzeldi süpernaturalda gabriel originalsta kol karakterini uzun zaman sonra görmek çok hoştuu :Z:Z
spin-offtada başrolmuş zaten kol 2015 kadar beklemesek keşke süpernatural ve arrowun yan dizileri damga vurucak 2015 e :Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kol karakterini the originalsta görmek çok güzeldi süpernaturalda gabriel originalsta kol karakterini uzun zaman sonra görmek çok hoştuu :Z:Z
spin-offtada başrolmuş zaten kol 2015 kadar beklemesek keşke süpernatural ve arrowun yan dizileri damga vurucak 2015 e :Z:Z
Aynen SPN Spin-off ve Flash dizisi şu şimdiden hangi eskimiş püskümüş ama izlediğim dizileri bıraksam diye düşünüyorum:F TVD olabilir mi? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen SPN Spin-off ve Flash dizisi şu şimdiden hangi eskimiş püskümüş ama izlediğim dizileri bıraksam diye düşünüyorum:F TVD olabilir mi? :A
neden brakıyorsunkı benim şuan 16 tane var ve ben üstüne dahada dizi katmaya çalısıyorum sende brakmaya çalısıyorsun :kiki::kiki: brakma hiçbirini :-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
neden brakıyorsunkı benim şuan 16 tane var ve ben üstüne dahada dizi katmaya çalısıyorum sende brakmaya çalısıyorsun :kiki::kiki: brakma hiçbirini :-):-)
Benim de haftalık 20 tane filan dizim var. Gece de 3 dizi izlerim ama onlar ara filan verince haftalık olarak dizi sayım düşüyor.Yeni sezonda beklediklerim bayaa var. TVD'yi bırakıcam derken sonra izlemelik bırakıcam geri dönemem gibisinden bişey değil:X