FOX Wayward Pines - Mini Dizi Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x9

Harika bir bölümdü. Gerildim bazı sahnelerde. :D
Ethan en sonunda dogru yolu buldu . 2 bölümdür gıcıktım adama bu şerif rolü baskısı ile yanlış şeyler yaptı Kate'ye

Bazı genç öğrencilerin , nezarethade adamları öldürme sahnesi çok iyiydi.

Son sahnelerde Ethan herşeyi açıkladı. Sarışın Öğretmen yine ortalığı karıştırcaktı ama tokat yemesi iyi oldu :F

Son sahnede benim düşüncem. :D
Piechler elektiriği kesmesi yüzünden yaratıklar (Abbyler) kasabaya giricek.
benim komplo teorim : elektiriği kesmesinde ki amaç orada ki halkı öldürece yaratıklar sonra abbyleri de öldürüp. diğer uyuttuğu insanları uyandırıp C grubu insanlarını oluşturacak
tabiki böyle birşey Sezon finalinde tam olamayacak süper kahramanız Ethan engel olacak buna. :D

9.0

Yetiştim size :Z @yatutarsa @Mr.At @sürgünüm @OzaN

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x10

Final bölümüne emeği geçen herkesi abbyler yesin. :)

Beklemediğim bir şekilde sezon finali oldu. Ethan yok yere kendisini öldürmüş oldu, gençler kasabadaki tüm yaşlıları ortadan kaldırmışlar David Pilcher'ın izinden gidiyorlar. :)

Ters köşe bir sezon finali beklerken her şey yeniden en başa döndü, benim için tam bir hayal kırıklığı yarattı. :(

7/10

Bu arada dizi ABD'de TT oldu.

CKpRqrsUMAA1ftF.png

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x10 ( Final )
Allah kahretsin sizi. :eek:
Bu dizi için lost gibi diyorlardı ya olayların hızlı gelişmesi, bilemsel şeyler , komplo teorileri heralde yapımcılardan etkilenmiş ki Lost tadında bir final yapalım demişler. ( yanlış anlaşılmasın losf finali kötü değil ama bekleneni veremedi) :oops:

Herşey başa döndü , Ethan o kadar çabaladı herşey boşuna çıktı. birde adamı asmışlar heykel olarak sanırım. :(
Ethan'ın Karısına noldu uyutuldu mu? öldü mü?
Diğer Ajan kadına ne oldu oda en son Pam ile konuşmuştu acaba ikisi mi yönetiyorlar orayı yoksa onlarda mı öldüler
Çünkü çocuklar sıgınağa geçti orada silah filan var onlar mı ele geçirdi kasabayı?
Abbyleri aksiyon sahnleri çok iyiydi. sarışın öğretmenin öldüğüne sevinidm. David Piechler öldüğüde iyi oldu ama gitmişler adamın heykelini dikmişler. :eek:
Şimdi çocuğu kasabada kimse sevmiyor.

Sanki sezon finali gibi yapmışlar açık uçlu bırakmışlar olurda birgün tekrardan çekeriz istek filan olursa diye.

Aksiyon gerilim sahneleri üst düzeydi bu yüzden 8.5 vereyim o kadar emek vermişler, para harcamışlar yoksa gönlümden hiç geçmiyor ama neyse. :D

Konudaki herkese teşekkür ederim ben keyif alarak izledim diziyi, Bana kalırsa 2015 en güzel dizilerinden biri bu diziydi. Herkese tavsiye ederim. :) :)
Eğer birgün yolunuz Wayward Pines düşerse bekleriz. :X
wayward-pines-review-header.jpg

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x10 (Final)

Enteresan bir final olmuş. İlk kısmı sıkıcı gelse de genel olarak beğendim.

Klişe bir final yerine mutsuz son yapmışlar, ben sevdim düşünceyi. :):)

Genel olarak dizi fena değildi ama bir Lost seviyesine yaklaşamadı. İkinci sezon için biraz açık bir kapı var ama ben olmaması taraftarıyım. :)

8/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x10 (Final)

Enteresan bir final olmuş. İlk kısmı sıkıcı gelse de genel olarak beğendim.

Klişe bir final yerine mutsuz son yapmışlar, ben sevdim düşünceyi. :):)

Genel olarak dizi fena değildi ama bir Lost seviyesine yaklaşamadı. İkinci sezon için biraz açık bir kapı var ama ben olmaması taraftarıyım. :)

8/10

Yok ya cok açık kapı var ama bende 8.5 verdim. Sen benim neden sinirlendigimi biliyorsun. :D

Neyse inceleme yazını merakla bekliyorum. ;) :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,479
Puanı
1,060
Wayward pines 1.bölüm
bölümü beğendim bazı yerleri kafamı karıştırsada güzeldi dizi
başrol oyuncusu matt soyadını unuttum beğendiğim aktördür valla
çok beğendim
sorularım var @Harunnn60
ilk sorum Ethan ın bir hastalığımı var birileri ona oyunmu oynuyor
wayward pines diye bir yer varmı ethanın hayali mi ? kafam karıştı yahu:D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Wayward pines 1.bölüm
bölümü beğendim bazı yerleri kafamı karıştırsada güzeldi dizi
başrol oyuncusu matt soyadını unuttum beğendiğim aktördür valla
çok beğendim
sorularım var @Harunnn60
ilk sorum Ethan ın bir hastalığımı var birileri ona oyunmu oynuyor
wayward pines diye bir yer varmı ethanın hayali mi ? kafam karıştı yahu:D
Bunlar normal sorular bizde senin gibi bu tür soruları sorduk birbirimize ilk bölümlerde :)
Ileri ki bölümlerde açıklayacaklar herseyi :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
1x9-1x10

Rezil bir final ya. İlk 5 bölüm falan iyiydi ama zaten 5. bölümden sonra gizemini kaybedince dizi normal bir dizi oldu.

1x9'da Theresa'nın attığı tokat süperdi.:D Onu eklemeden geçmeyeyim.

Pilcher'ın gerçeği öğrendiler diye elektriği kesmesinin hiçbir mantığı yok.

Zaten final bölümü normal bir zombi yapımı gibi geçti. Finali de kopuktu. Liseliler nasıl idareyi ele geçirdi? Pam, Theresa, Kate ne oldu?

9. Bölüm: 8/10

Final: 4/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x9-1x10

Rezil bir final ya. İlk 5 bölüm falan iyiydi ama zaten 5. bölümden sonra gizemini kaybedince dizi normal bir dizi oldu.

1x9'da Theresa'nın attığı tokat süperdi.:D Onu eklemeden geçmeyeyim.

Pilcher'ın gerçeği öğrendiler diye elektriği kesmesinin hiçbir mantığı yok.

Zaten final bölümü normal bir zombi yapımı gibi geçti. Finali de kopuktu. Liseliler nasıl idareyi ele geçirdi? Pam, Theresa, Kate ne oldu?

9. Bölüm: 8/10

Final: 4/10
aynen bende çok sinirlendim son sahnelere , sanki sezon finali gibi yapmışlar , hayır madem mini dizi yapıyorsunuz herşeyi anlatın öyle bitirin.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
aynen bende çok sinirlendim son sahnelere , sanki sezon finali gibi yapmışlar , hayır madem mini dizi yapıyorsunuz herşeyi anlatın öyle bitirin.
Eğer detaylı anlatsalardı birkaç bölümlük iş o ve kötü bir son için milleti oyalamış olacaklardı.

Bu şekilde "ne kadar uğraşsan da , bazı şeyler hep aynı kalır" gibi bir şey vermişler izleyiciye. Eğer anlatsalardı asıl o zaman sinirlenirdim ben, bunu mu bekledik diye. :):)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eğer detaylı anlatsalardı birkaç bölümlük iş o ve kötü bir son için milleti oyalamış olacaklardı.

Bu şekilde "ne kadar uğraşsan da , bazı şeyler hep aynı kalır" gibi bir şey vermişler izleyiciye. Eğer anlatsalardı asıl o zaman sinirlenirdim ben, bunu mu bekledik diye. :):)
Ozan iyi diyorsun da IMDb de puanı düşmüş 8.1 olmuş. Bence yakın zamanda 8. altına da düşer kesinlikle. :) herkes olumsuz yorum yapıyor kimse memnun değil. :D