MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
@Çiğdem- iyi bir seçim. Ama beğendim ve ya beğenmedim demeyeyim. Yine geçen defaki gibi dalga geçiyorsun benimle dersin. :D

@ozgur2113 bu hafta açıklanan şarkılar içinde bence zirve için en büyük adaylardan birisi. Tabii forumun nasıl karar vereceğini bilmiyoruz ama bence yine de zirve şansı yüksek gibi. :X
tşk cnm iyi puan verirsen demeyiz :A:A:A

@ozgur2113 Sevdiğim bir Seksendört Şarkısı Sıkça dinlerdim şuan açıklanan şarkılara bakınca ilk 3 içerisinde yer almaması için sebep yok bende de :D

Elensem de kalsam da bu şarkıyla elenirim bu şarkı ve Hande'nin tüm eski Şarkıları benim için finallikti aslında Yalanın Batsın Acele Etme Acı Veriyor vs hepsi bu konumdaydı ama forumun zevki o kadar değişik ki iki Şarkıyı yollayamadım içinde kalmıştı ama Acı Veriyor'u yollamazsam büyük haksızlık olurdu her sonuca HAZIRIM :D

@Çiğdem- valla şarkılar oldukça iddialı bu hafta listemde nasıl bir yer bulursun bilemiyorum açıkçası ama Yayınlandığı dönemde pek dinlemediğim bir Şarkıydı benim

İlk kez mi çok sevilir.😱😱😱
Ben yabancı şarkılar dinlerim genelde. Türkiye'de bazı sanatçıları takip ediyorum ve dinliyorum. Diğerleinin çok bilindik şarkıları dışında bilmiyorum. Zaten o yüzden puanlamamda daha altta kalıyorlar maalesef. :X
Senin bu haftaki şarkın da öyle diğer Emre Aydın şarkıları gibi bilindik değil, veya ben hiç denk gelmedim.

benim şarkımı nasıl buldun cnm 🙂🙂🙂
Fena değil. :D
Ben yabancı şarkılar dinlerim genelde. Türkiye'de bazı sanatçıları takip ediyorum ve dinliyorum. Diğerleinin çok bilindik şarkıları dışında bilmiyorum. Zaten o yüzden puanlamamda daha altta kalıyorlar maalesef. :X
Senin bu haftaki şarkın da öyle diğer Emre Aydın şarkıları gibi bilindik değil, veya ben hiç denk gelmedim.
En çok bilinen Emre Aydın şarkılarındandır. :D

@Ahmad benim şarkım bilindik ama o zaman iyi puan gelir :F kendimi nasıl avutuyorum ama :F

@Çiğdem- henüz kötü veririm demedim dinlemem Lazım o zaman etki uyandırmamıştır belki diğer şarkılar karşısında uyandırır belli mi olur :D