MusicSurvivor 3.Sezon | 3.Hafta

bu forum kıraçın kıymetini bilmiyor ayoll şu müziğin nefisliğine bakarmısınız kıraç gerçekten çok büyük bir sanatçı :love1::love1::love1:

Şarkıları dinledim, oylarımı kullanıyorum.

Bu hafta en beğendiğim şarkıcılar Seksendört, Emre Aydın, Kayahan, Kıraç ve Hande Yener. @ozgur2113 @EFE UYSAL @S.G.A.T. @xemrexxx @denizz19

Overrated olarak değerlendireceklerim Göksel, Atiye, Berkay, Serdar Ortaç ve Burcu Güneş. @OzaN @adımutlulukk @Çiğdem- @Ahmad @Bully

Gülben Ergen, Taylor Swift ve Toygar Işıklı'yı hiç beğenmedim, umarım Toygar harcanmaz :( @dizi kolik @sokak sanati @Billy Kane

Herkesi değerlendirmiş oldum artık beni nasıl buldun diye sormazsınız :D

Ben de oylarımı kullandım. Favorilerim Burcu Güneş, Kıraç ve Göksel oldu. :) @Çiğdem- @xemrexxx @Ahmad

Tam puanı hangi şarkıya vereceğim konusunda baya zorlandım açıkçası 3 şarkı da cidden çok iyiydi. :)

Tekrardan herkese başarılar. :D

yatmadan hemen kullandım bugünün işini yarına bırakmamak gerek özellikle 2 gün dolmasına rağmen kullanmayıp geçiktirenler örnek alsınlar şu kızdan :A:A:A
favorilerim geniş bu hafta 6 tane ilk 3 adayım var yanı bu 6 şarkıcıda ilk 3 olabilir bence ve sıralı değil şarkıcı adaylarımıda üye etiketlerinide karışık şekilde yazıyorum puanlar belli olmasın diye :A:A:A

serdar ortaç, hande yener, emre aydın, kıraç , göksel , gülben ergen
@Ahmad @xemrexxx @denizz19 @Bully @dizi kolik @EFE UYSAL

yatmadan hemen kullandım bugünün işini yarına bırakmamak gerek özellikle 2 gün dolmasına rağmen kullanmayıp geçiktirenler örnek alsınlar şu kızdan :A:A:A
favorilerim geniş bu hafta 6 tane ilk 3 adayım var yanı bu 6 şarkıcıda ilk 3 olabilir bence ve sıralı değil şarkıcı adaylarımıda üye etiketlerinide karışık şekilde yazıyorum puanlar belli olmasın diye :A:A:A

serdar ortaç, hande yener, emre aydın, kıraç , göksel , gülben ergen
@Ahmad @xemrexxx @denizz19 @Bully @dizi kolik @EFE UYSAL
Saol kızz iyi karşılıklı iyi puanlar olacak. :D