MusicSurvivor 3.Sezon | 3.Hafta

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
o değilde göksel dert açacak başımıza bu sezon :F:F:F

ilk sezon sıla 2. sezon yalın ne koysa beğeniliyordu bu sezonda aynı şey göksel için geçerli olucak galiba kurtulmaya erkenken bakalım:A
Belli olmaz bence şimdiden iddialı şarkılarını kullanıyor ilerde düşüş yaşıyabilir. :D Gerekirse göndeririz. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Belli olmaz bence şimdiden iddialı şarkılarını kullanıyor ilerde düşüş yaşıyabilir. :D Gerekirse göndeririz. :D
Benim hakkımda konuşurken etiketlerseniz sevinirim. :X
Göksel'in şarkılarının hepsini bilmiyorsun galiba o yüzden böyle yorum yapmışsın. Çünkü Göksel'in parçalarının çoğusu iyi ve bilindik olduğu için sana baştan en iyilerini gönderiyorum gibi gelebilir. Ama açıp Göksel şarkılarına bakarsan 15-20 hafta en iyi şekilde idare edecek şarkının olduğunu görürsün. :X

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Göksel'in şarkılarının hepsini bilmiyorsun galiba o yüzden böyle yorum yapmışsın. Çünkü Göksel'in parçalarının çoğusu iyi ve bilindik olduğu için sana baştan en iyilerini gönderiyorum gibi gelebilir. Ama açıp Göksel şarkılarına bakarsan 15-20 hafta en iyi şekilde idare edecek şarkının olduğunu görürsün. :X
Gerçekten hepsini bilmiyorum olabilir.:X
Ne şer ittifakı yahu 2 haftadır Emre Aydın'a düşük veren sensin. :A

Anlamadım neyi değiştirecen. :A
Puanımı değiştireceğim dedim siz ittifak yapacaksınız ya, olursa 1 point verecem, asıl @xemrexxx sen bana iyi puan vermeye bak, değiştirmicem puanı iyi puan verene kadar böyle.:A:A

Gerçekten hepsini bilmiyorum doğru söylüyorsun.:X @Ahmad

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy o işin şakası cnm ciddi yorumumda etiekt yaptım ben seni ilk aday listem diye zaten göksele suana akdar iyi puan veriyorum :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Puanımı değiştireceğim dedim siz ittifak yapacaksınız ya, olursa 1 point verecem, asıl @xemrexxx sen bana iyi puan vermeye bak, değiştirmicem puanı iyi puan verene kadar böyle.:A:A

Gerçekten hepsini bilmiyorum doğru söylüyorsun.:X @Ahmad
Ne ittifakı ne 1 puanı ne diyorsun ya. ss

Açık konuşayım Efe'cim bu haftaki şarkına düşük verdim çünkü şarkıya ısınamadım ama bu hafta sen elenmezsin kesinlikle. Gelecek hafta inşallah benim seveceğim bir parçasıyla gelirsin. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
ayy o işin şakası cnm ciddi yorumumda etiekt yaptım ben seni ilk aday listem diye zaten göksele suana akdar iyi puan veriyorum :F
Sana birşey demedim ki zaten şaka yaptığını biliyorum. :D
Efe'nin mesajını beğenmemiştim o yüzden biraz ciddiye bağladım. :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051

Açık konuşayım Efe'cim bu haftaki şarkına düşük verdim çünkü şarkıya ısınamadım ama bu hafta sen elenmezsin kesinlikle. Gelecek hafta inşallah benim seveceğim bir parçasıyla gelirsin. :)
Popüler parçayla gelecem inşallah Emre bana 1 ver diyordu siz ittifak yapacaksınız diye beni kışkırtmaya çalışıyordu, bende değiştirmicem dedim puanımı elenince görürsün dedi, şimdi o bana iyi puan vermeye baksın benden çok iyi puan aldın. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Popüler parçayla gelecem inşallah Emre bana 1 ver diyordu siz ittifak yapacaksınız diye beni kışkırtmaya çalışıyordu, bende değiştirmicem dedim puanımı elenince görürsün dedi, şimdi o bana iyi puan vermeye baksın benden çok iyi puan aldın. :D
ayyy @xemrexxx in oyunları işte hürrem gibi ortalığı karıştırıyor:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gelme o fitne fesatçı melunun oyunlarına. :D

Bekliyoruz bakalım şarkını senle geçen sezon beraber finale doğru yürüdük yine yürümek isterim. :F

ayyy @xemrexxx in oyunları işte hürrem gibi ortalığı karıştırıyor:A
Verdiğim güzel puana acıdım valla bir daha rüyasında görür artık yüksek puanı zaten geçmişte bana yaptıklarını unutmadım Yalın'la finale çıkmamam için her şeyi yaptı. :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Beni kullanmak istiyordu ben kullandırmadım kendimi sizi elemek istiyordu, ümidi kesince elenirsen görürsün diyordu. @Bully @Çiğdem- :D

Gelme o fitne fesatçı melunun oyunlarına. :D

Bekliyoruz bakalım şarkını senle geçen sezon beraber finale doğru yürüdük yine yürümek isterim. :F

Verdiğim güzel puana acıdım valla bir daha rüyasında görür artık yüksek puanı zaten geçmişte bana yaptıklarını unutmadım Yalın'la finale çıkmamam için her şeyi yaptı. :D
İnşallah finale gideriz yine gelmeyiz oyuna. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım.:X Göksel, Hande, Emre Aydın yine ilk 5'imde ama bu hafta Kıraç ve Gülben çıkış yaptı ve ilk 5'ime girdi.:X Yorumsuz bunlar yani hepsi iyi.

Atiye her ne kadar alt yapıyı yapsada şarkı kötü ve sevemedim ben şarkıyı. @OzaN :(

Burcu Güneş bu hafta daha iyiydi. İlk başlarda sevmemiştim ama bu hafta iyi puan aldı benden. @Çiğdem-

Serdar Ortaç'ın yine saçma bir şarkısı vardı ama eğlendim izlerken o nedenle iyi puan verdim sayılır.:F İlk haftalara gör 1-2 puan oynamış olabilir @Bully .:A

Toygar Işıklı biraz daha iyiydi bu hafta. Geçen hafta çok kötüydü.:( @Billy Kane

Kayahan ve 84 pek beğenmediğim şarkılar seçmişler.. En düşüklerimde yer aldılar.ss

Khalifa 'da bu hafta ilk haftalara göre kötü gelmiş. Sevemedim.ss

Berkay ise hep tam puan aldı benden ama bu hafta biraz düştü. Yinede güzel puan verdim.:X