MusicSurvivor 3.Sezon | 3.Hafta

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
yarışmayı sevmiştim eğleniyordum eğlenceden mahrum kalıyorum ya:T
neyseki 4.haftada jüriyim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçen hafta herkese esip gürleyen çok konuşan jüri üyesi berkann puanlarını verdi.

- Berkay'ın benden hep kötü puanlar almasını bekliyordum yarışma öncesi ama sanırım Berkay üst sıralardan inmeyecek gibi.
- Serdar Ortaç. :( Genelde Serdar Ortaç kalitesiz müzik yaptığı için eleştirilir ve sevilmez. Kısmen hak versem de arkadaş ortamında şarkılarını açıp az eğlenmedik değil. Ama bu şarkılarıyla mı, maalesef. :( Artık sana yüksek vermek istiyorum. Şimdi Serdar
Ama sen korkaksın hiç bulaşma,
Yaklaşmazsın gerçek aşklara,
Demiş ki benden uzak olsun,
Peki niye her gün ağlıyorsun?
Sebebini senle gece gezenlere aç bir sor
dese bu puanı alır mı? .s
- Göksel yarışmacıların arasında en çok dinlediğim şarkıcı olma avantajını çok iyi kullanıyor. Zirveden indirebilen olur mu emin değilim. :D
- Kayahan, iyi çıkış yaptın. Hadi yine iyisin. :D
- Toygar Işıklı'yı sevemedim. Ama yeri sağlam gözüküyor, diğer arkadaşlar seviyormuş.
- Hande Yener'in avantajı da şarkılarının popüler olması. Bana Anlat'ı zamanında pek sevmemiştim ama şimdi dinleyince kötü gelmedi. Tanıdık olması büyük avantaj bu yüzden.
- Atiye ne yaptın kızım sen. :( Yabancılardan birisi gitmezse gitme adayısın gibi görünüyor. Bence daha Atiye denilince akla gelen şarkıları kullanmalısın. Daha eğlenceli sayılanları.
- Khalifa demişsiniz ama bu bildiğin Maroon 5. Bu yüzden şarkını bir puan geriye atmış olsam da ideal bir yerdesin.
- Burcu Güneş, yükselenlerdensin sen de. Ama bence Burcu Güneş'in slow şarkıları daha iyi. Sesi ona daha yatkın. Gelecek hafta güzel bir slowla yükselişine devam edebilirsin.

Yoruldum yeter bu kadar. :D Yorumlamadıklarıma da sağlık olsun. Gelecek hafta inşallah. :D

Bu arada geçen sezonlarda hangi şarkıcılar kullanıldı bilmiyorum ama Tarkan, Sertap Erener, Nil Karaibrahimgil potansiyeli daha yüksek olan şarkıcılar. Neden onları kullanan olmamış ki? Kşk bn ktlsydm. .ss
burcu güneşle artık slowlara başlayacam listemde 3 hareketli vardı ikisini ilk 3 haftadan kullandım geriye 1 hareketli var onun harici hepsi slow parçalar ve 4.haftayada güzel bir slowla çıkıcam :-):-):-)

geçen sezon çok güçlü şarkıcılar vardı yıldız tilbe mustafa sandal tarkan sertab erener gibi şarkıcıların hiçbirie yarı finali bile göremedi[/QUOTE]
yıldız tilbe sanırım 10.hafta elendi nil karaibrahimgil daha erken haftalarda elendi bende mustafa sandal ile yarışıp çeyrek finale 1 hafta kala 12.haftada tesir altında ile elendim
tarkan yarı final bile göremedi kuzu kuzu ile çeyrek finalde elendi
sertab erenerde 2 li eleme olmuştu o hafta tarkanla birlikte çeyrek finalde elenen diğer isimdi :-):-):-)
yarı final sezen aksu yalın mustafa ceceli olurken final sezen aksu yalın ve sezen aksu kazandı tabi ceceli büyük süpriz yaptı
mustafa sandal yıldız tilbe sertab erener nil ve tarkan gibi şarkıcılar varken yarı finali ceceli görmeyi başardı :-):-):-)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
oylarımı kullandım.

emre, hande, kırac, goksel cok iyiydiler. bu dördü de en yüksek puanları aldı.. :D atiye kotuydu ama cok düstü bende. :/

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Oylarımı kullandım. Her hafta olduğu gibi bu haftada spoiler vermiyorum. Herkese sürpriz olsun. :X

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Ben de yorum yapayım :D

@ozgur2113 ben Seksendört'ü ne kadar çok seviyormuşum ya.İyi ki seçmişsin.Gruba sevgim baya arttı.

@dizi kolik Geçen haftadan çok daha iyi bence bu.

@batuhankaralar @sokak sanati ikiniz de çok iyi gelmişsiniz.İkinizin de risk yaşamaması gerek bence.

@xemrexxx @EFE UYSAL bence şu ana kadar yolladığınız en iyi şarkı buydu.

@denizz19 bence geçen hafta daha iyiydin ama bu da iyiydi.

@OzaN şarkı güzeldi ama puan alır mısın bilmiyorum :(

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Ben de yorum yapayım :D

@ozgur2113 ben Seksendört'ü ne kadar çok seviyormuşum ya.İyi ki seçmişsin.Gruba sevgim baya arttı.

@dizi kolik Geçen haftadan çok daha iyi bence bu.

@batuhankaralar @sokak sanati ikiniz de çok iyi gelmişsiniz.İkinizin de risk yaşamaması gerek bence.

@xemrexxx @EFE UYSAL bence şu ana kadar yolladığınız en iyi şarkı buydu.

@denizz19 bence geçen hafta daha iyiydin ama bu da iyiydi.

@OzaN şarkı güzeldi ama puan alır mısın bilmiyorum :(
Kaç kişi kaldı? :D

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Kullandım oylarımı. Jüri olarak oy vermeyi özlemişim. :A

Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Hande Yener, Göksel ve Seksendört favorilerim, iyi puan aldılar benden. :)

Burcu Güneş ve Toygar Işıklı'yı da beğendim ama benim için bu 5 ismin bir tık gerisinde olduğu için ortalarda yer aldılar aslında ortalar da sayılmaz gayet iyi puan verdim bence. :D

Taylor da bir yabancı olarak benden iyi puan aldı gibi. :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Her hafta gittikçe heyecan artıyo:A:A

Be

Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Hande Yener, Göksel ve Seksendört favorilerim, iyi puan aldılar benden. :)

Burcu Güneş ve Toygar Işıklı'yı da beğendim ama benim için bu 5 ismin bir tık gerisinde olduğu için ortalarda yer aldılar aslında ortalar da sayılmaz gayet iyi puan verdim bence. :D

Berkay?:F

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051

Beni beğenmedin kesin. :D
@Cengo kaç kişi kaldı? :D