FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

Dennis son 3 sezondur yıldız bence, adam her bölüm istinasız en az 1 defa sesli güldürüyor :D Bazı bölümler Charlie ve Mac'i bile geride bırakıyor :D
Valla Dennis'i bırak dizidekilerin hepsinin toplam olarak bile 1 defa sesli güldürmesi garantisi yok benim için. :D

Benim her bölümünde 2-3 yerde sesli güldüğüm hiçbir dizi yok herhalde. Sen nasıl gülüyorsun asıl. :D
Karakterlerin bazı haraketleri filan güldürüyor, bölümün konusu çok iyi olmasada güldürebiliyorlar bence :D

Benim her bölümünde 2-3 yerde sesli güldüğüm hiçbir dizi yok herhalde. Sen nasıl gülüyorsun asıl. :D
Karakterlerin bazı haraketleri filan güldürüyor, bazı bölümlerin konusu çok iyi olmasada güldürebiliyorlar bence :D

Karakterlerin bazı haraketleri filan güldürüyor, bazı bölümlerin konusu çok iyi olmasada güldürebiliyorlar bence :D

9x3

İyi bir bölümdü.

İlk baştan jeneriğe kadar olan kısımda bence biraz sitem ediyorlardı ödüller konusunda, bilmiyorum hiç ödül aldılarmı ama birilerine iyi giydirdiler bence :D

Mac'in ani çıkışları iyiydi :D

Dennis ilk başta olaya girmeyip, sonra diğer barı taklit etmede en önde olması güldürdü :D
8.5/10

9x4

Çok iyi bir bölümdü bence.

Dennis ve Mac'in biz kandırılmayız kandırırız lafında sesli güldüm süperdi ya :D Dee ve Chalie safın önde gideni, Dennis ve Mac onlara göre biraz daha çakal ama onlarda saflaşıyorlar ara sıra :D

Ben'in evini bastıkları sahne de sesli güldürdü :D

Frank'i kurtarmamalarıda iyiydi :D

9/10

9x2

Nihayet izleyebildim. :D

Yalnız çok vasat bölümdü. İyi espri varsa da kaçırdım çünkü bir süre sonra sıkıntıdan başka işlerle uğraştım. :)

4/10

9x3

Dizinin en merak ettiğim bölümlerinden biriydi ödüllerle ilgili olması nedeniyle ve gerçekten de güzeldi. :D

Bugüne kadar hiç ödüllerde anılmamalarına çok güzel sitem ettiler. :):)

9- /10

9x4

Dizide konusunu sevdiğim bölümler iyi geçiyor da bazen konuya çok soğuk kalıyorum ve o zaman zevk alamıyorum. Bu bölüm de onlardan biriydi. Konuya bağlanamadım ve öyle olunca da bölüm çok sıkıcı geçti benim açımdam, gülümsetmedi bile Charlie'nin videoya müdahale yaptığı yerler dışında. :D

6- /10

9x5

İyi sayılabilecek bir bölümdü. Aslında konu sıkıcıydı ama Mac'in karate haraketleri, tekme yemesi filan güldürdü :D

Ayrıca Sean William Scott reyizide görmek iyiydi :D En sonda adam reyiz diyordum ki düşüp ölmesi kötü oldu :D

8/10

9x6

Beğendiğim bir bölüm oldu. Bütün çetenin hayalini görmek güzeldi :D

En beğendiğim Dennis'in hayaliydi adamın olay anında düşündüğü şey bile reyiz olduğunu gösteriyor :D

Mac'in hayalide iyiydi :D

Dee ve Frank'in hayalleri ortalamaydı :D

Charlie'nin hayali duygusaldı, keşke sevgili filan olsalar :D

8.5/10

9x7

Yine iyi bir bölümdü.

Dennis'in pizza söyleyip, sonra pizzayı kimin söylediğini bulmaya çalışması güldürdü :D

Charlie'nin olanları oyun sanmasıda iyiydi :D

8/10

9x5

Yine sevemedim bölümü. Bu sezon bir bölüm dışında fiyasko geçiyor. Kalan bölümler iyidir umarım. :(

Sadece en son sahnedeki ölüm sahnesi güldürdü. :D

6/10

9x8

Ortalama bir bölümdü.

Charlie'nin entel haraketleri ve garson kız karşısındaki hali güldürdü :D

Diğer üçlününde benzinle kafayı bulması iyiydi :D

7/10

9x9

Sezonun en iyi bölümüydü bence.

Özellikle ilk başta Dennis bütün pozisyonları yaparım filan dediği yerde sesli güldüm :D

Film de çok iyiydi, montaj sahneleri filan güldürdü :D

9.5/10

9x6

Bu bölüm güzeldi işte. Dizinin en orijinal bölümlerindendi. :D Muhtemelen dizi Emmy'deki tek adaylığı olan dublör adaylığını bu bölümdeki Mac sahnelerinden almıştır. :):)

Yer yer sıkıcılaştığı oldu hayallerin özellikle Mac ve Dee'nin baya uzundu çünkü. Fakat genel olarak güzeldi. Charlie'nin en iyisiydi galiba. Up'a bağlanması olayın çok iyiydi. :D

8+ /10

9x6

Bu bölüm güzeldi işte. Dizinin en orijinal bölümlerindendi. :D Muhtemelen dizi Emmy'deki tek adaylığı olan dublör adaylığını bu bölümdeki Mac sahnelerinden almıştır. :):)

Yer yer sıkıcılaştığı oldu hayallerin özellikle Mac ve Dee'nin baya uzundu çünkü. Fakat genel olarak güzeldi. Charlie'nin en iyisiydi galiba. Up'a bağlanması olayın çok iyiydi. :D

8+ /10
Dennis'in hayali nasıldı :D